Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] FooL Hack *Spróbujmy*


FooL Hack

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Dawid
2. Wiek: 25.07.2002r. (16 lat)
3. Doswiadczenie: Byłem redaktorem na innych forach wiele razy i dobrze się sprawowałem, była to moja pierwsza ranga, którą pełniłem na forach, zawsze miałem dużo pomysłów na rozwój działu, na przykład: tworzenie nowych serii. Aktualnie jestem przy swojej serii, którą trochę zaniedbałem, ale do niej powrócę i zacznę od nowa wszystko. Potrafię fajnie skonstruktować pracę, aby wyszła bardzo ładnie. Lubię pisać artykuły o świecie oraz o tym co nas otacza. Lubię czasami po przez napisanie artykułu wyrazić swoje uczucia do jakiegoś wydarzenia. Najczęściej jak jest jakieś ważne wydarzenie, to biorę się za nie i opisuje.
4. Kilka słów o osobie: Nazywam się Dawid, mam 16 lat, mieszkam w Dzierżoniowie. Lubię sporty walki, aktualnie trenuje mma, czasami lubię pograć w piłkę z kolegami. Niestety nie mam już swojej drugiej połówki i muszę się otrząsnąć z tego co się stało. Oczywiście lubie oglądać filmy z elementami walki, horrory, seriale oraz od czas do czasu anime. Co do rang mam tylko UBT, ale jest to ranga, która nie wymaga czasu, teraz na komputer poświęcam wieczorny czas od godziny 20, więc żeby napisać jakiś artykuł czy coś, to nie muszę potrzebować godziny czasu, ponieważ nawet dobry artykuł można napisać w 30 minut. Piszę podanie, ponieważ chciałbym coś ciekawego wprowadzać do działu, robię to dla siebie, nie dla innych, ponieważ trzeba robić to co się kocha.
5. Ile czasu poświęcasz na forum: Na forum jestem codziennie, siedzę po 3h na forum.
6. Znajomość interpunkcji i ortografii (1-10): 7 (daje tyle, ponieważ jestem tylko człowiekiem i też popełniam błędy).
7.Przykladowe pracę (podałem pracę świeżą, którą napisałem kilka dni temu oraz pracę, która leży z miesiąc czasu już na forum, ale tych prac jest więcej i można zobaczyć).

8. Kontakt: 

GG - 57699080

Steam - FooL Hack I Csowicze.pl

FB - (nie będę podawał linkiem, jeśli ktoś będzie potrzebował z administracji podam na PV)

Oczywiście dziękuje za wszystkie pozytywne i negatywne opinie. Pozdrawiam :)

@ eXe.proszę o zamknięcie mojego podani, ponieważ problem ze sprawami prywatnymi.l

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numero uno. W "doświadczeniu" (pkt. 3) napisałeś wiele. Jednak wiele nie znaczy dobrze. Nie łączysz zdań, nie ma spójności w tekście.
Używaj więcej spójnik, niżeli znaków interpunkcyjnych, bo w jednym zdaniu potrafisz wykorzystać przynajmniej 6 przecinków. 

numero dos. Artykuł w 30 minut? Tylko kopiuj-wklej zrobisz w tym czasie. Żeby napisać WŁASNY dobry artykuł czy recenzję trzeba na to poświęcić czas.
Przeczytanie danego tematu, napisanie, wstawienie zdjęć, poprawienie estetyki i błędów. Jeśli Twój artykuł (nie patrząc na ciekawostki,
których teoretycznie nie da się inaczej napisać niż kopiowanie) zajmuje Ci mniej niż 30 minut, to musisz zdać sobie sprawę, że coś jest nie tak. 

numero tres. "robię to dla siebie, nie dla innych" - czyli artykuły będziesz dodawał tylko w wybranej dla siebie chwili? Ja rozumiem, że to jest tylko,
bądź aż ranga na forum, ale trochę dyscypliny i terminów tu też się przyda. Jeśli każdy Ci powie, że nie czyta prac z danej serii, którą ty uwielbiasz,
no to chcąc nie chcąc musiałbyś ją zmienić i zrobić coś pod czytelników. 

 

Nie robisz dużych błędów, tak jak wspomniałeś każdemu się coś zdarzy. Większość wymagań spełniasz no i masz chęci. Mimo to, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale pod warunkiem, że poprawisz aktywność.

+ robisz fajne ciekawostki ze świata

+ widać, że masz zapał do pracy

+/- aktywność

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FooL Hack napisał:

dobry artykuł można napisać w 30 minut

W 30 minut to możesz sobie pięciozdaniowy news ze świata napisać xD

Coś tam potrafi i chce to robić oraz ma na to ciekawy pomysł.

Aktywność jest duża, tylko nie w dziale, ale przecież nie musi być póki nie ma rangi.

Jeśli spełnia wymogi podstawowe,  to należy przyjąć. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za daniem szansy, ale musisz popracować również nad tymi Ciekawostkami. Bo w momencie gdy WSZYSTKO jest tylko "kopiuj - wklej" to nawet nie warto takiej pracy udostępniać. Musisz postrać się wiecej wkładać od siebie.

+ Wymagania spełniasz

+ Jesteś aktywny

+ Brakuje rąk do pisania :)

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kamil. odblokował ten temat

Udzielasz się na forum, jesteś w większości przypadków bezkonfliktowym użytkownikiem. Prace są na dobrym poziomie ale wiem, że mogą być jeszcze lepsze. Mam obawy co do długości twojej kadencji jako redaktor. Zrezygnowałem ostatnio z admina, kilka razy pisałeś już o urlop, a w redakcji chce mieć od teraz tylko aktywnych ludzi. Do tego Twoje aktualne podanie było już zamykane na Twoją prośbę. Musisz popracować nad dłuższymi pracami żeby nie było,że zrobisz tylko ciekawostkę o danym państwie. Przyjmuje podanie na okres próbny dwóch tygodni i mam nadzieję, że wykorzystasz ten czas żeby mnie jak i innych przekonać do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie