Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Mod na serwer


Amanzii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie w drugim zorganizowanym przeze mnie temacie. Drodzy użytkownicy forum w tym miejscu chciałbym was poprosić o propozycje trybu/moda na serwer który dla was tworzę. Mam kilka swoich pomysłów ale zależy mi aby była to wspólna decyzja dzięki której wszyscy będziemy mogli spotkać się na serwerze. Swoje propozycje podawajcie proszę w postach w tym temacie.

-Jeżeli sądzicie o konkretnej paczce również możecie podać do niej link (Ew. Nazwę) Chętnie się przyjrzę.

 

Serwer VPS na którym zostanie postawiony serwer jest obecnie wyczyszczony i po powrocie z pracy zainstaluje odpowiednie pliki. Po mojej wczorajszej z nim wojnie i 6 poradnikach w 3 językach odkryłem mój banalny błąd i dziś go poprawie. Kilka ładnych lat bez cs i człowiek zapomina.

Gdy uda mi się wszystko ruszyć chętnie przyjąłbym kogoś do wspólnego zarządzania serwerem - z pojęciem o konfiguracji VPS (warunek konieczny)

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pegazz deathrun swego czasu mój ulubiony mód w całym counterstrike lecz właśnie te pierwsze wersje, bez klas jedynie /shop i tam grawitacja a nie żadne podwójne skoki czy niewidzialność 

 

C002F347-8BF0-463B-ADB8-F0CA311F8C16.jpeg

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie