Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] Ania.


Ania.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię : Anna
2. Wiek : Błagam was o takie rzeczy Kobiet się nie pyta :beka:  Niestety już 22 wiosny :/
3. Doświadczenie: (nazwy wcześniejszych innych sieci - informacje przekazać redaktorowi naczelnemu na PW) : Kiedyś tam posiadałam rangę redaktora, ale nie pamiętam już gdzie. Nie trwało to zbyt długo ze względu na to, że kończyło się to na innych rangach i innych obowiązkach. Na co dzień nie zajmuję się pisaniem metrowych artykułów, ale mam spore doświadczenie w pisaniu dwu metrowych wypracowań na messenger
4. Kilka słów o osobie : Na co dzień pracuję w Szpitalu Okulistycznym, a w weekendy dokształcam się zaocznie w szkole medycznej. Jestem osobą spokojną i opanowaną, bo tego wymaga ode mnie moja praca. Lubię pośmieszkować czy po wydurniać się ze znajomymi. Mam spory dystans do siebie i nie mam problemu z przyjęciem słów krytyki. Bywam wredna, chamska, uparta, wulgarna, pyskata. No sorry jestem Kobietą i takie są fakty :x Potrafię działać w grupie (nie koniecznie przestępczej :D ) co na pewno ułatwi mi współpracę z ekipą.
5. Ile czasu poświęcasz na forum : Zależy od dnia, średnio dziennie poświęcam na forum około 2/3h, ale są również dni kiedy nie ma mnie w ogóle.
6. Znajomość interpunkcji i ortografii (1-10) : Zawsze wolałam ścisłe przedmioty, ale myślę że takie mocne 6 mogę sobie dać.
7. Przykładowe pracę :

https://csowicze.pl/topic/52865-kilka-informacji-na-temat-moderatora-wywiad-z-kamisiem/

https://csowicze.pl/topic/53389-kartka-z-kalendarza-27-kwietnia/


8. Kontakt : Numer telefonu mam podać ? :x Część Administracji ma kontakt ze mną FB.

Steam : https://steamcommunity.com/id/Nulka_1906/

 

 

PS. Po rezygnacji drenna zostało 1,5 redaktorów ( 1 - @ Kamil., 0,5 - @ Yoohoo<3 )  którzy potrzebują pomocy i silnej kobiecej ręki. Trzeba ich trochę ustawić do pionu :beka:

PS 2. Rumcek kazał się zaangażować :beka:

Edytowane przez Ania.

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietrek

Jestem na NIE:

~ nie bardzo potrzeba nam redaktorów,

~ chyba aktywność na kolejny "-"

~ spróbuj popisać coś wiecej i potem startuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek,
+ przykładowa praca,
+ aktywność,
+ doświadczenie,

I myślę że będzie to dobra decyzja aby dać ci na TAK.

Powodzenia ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

+ przyda się para rąk do pracy, a we współpracy z Kamilem świetnie Wam wychodzi pisanie

+ wiek

+ ogarnięta osoba

+ dobre prace

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu nie.

+wiek

-aktywność (oprócz wczorajszej kartki z kalendarza to chyba nie ma nic więcej o ile się mylę, ostatnia aktywność w dziale chyba była dawno - nie sprawdzałem ale przeczuwamn możesz mnie oj***c jeśli to nie prawda).

+przykładowe prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak. Widziałem prace, które wstawiła i były na bardzo wysokim poziomie  Nie ma problemu z ortografią, interpunkcją i tym podobne, a jej twórczość bardzo miło się czyta. Chłopakom redaktorom, a raczej bardziej Kamilowi przyda się pomoc, a razem nawet mogli by zdziałać zdecydowanie więcej. Wiem, a nawet jestem przekonany, że w tym przypadku nie będzie żadnych problemów z aktywnością.

 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem oczywiscie na nie za to ze jestem 0,5 redaktora (chyba że może Kamil jest)

nie no luzik, na tak

+ wiek

+ fajne prace ;)

+ aktywność

zmienie na nie jak dasz 2 redaktorow pozdrawiam i milo mi przywitac nowa pania redaktor

 

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dalej był opiekunem to natychmiast przyjąłbym podanie.

Wiem co ta dziewczyna potrafi i lubię się od niej uczyć czasem.

Pisze bezbłędnie i sensownie, a same prace zawsze są tworzone w bardzo interesujący sposób. 

I tak ma na to czas oraz zapał,  więc przyjęcie ro kwestia czasu.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym. 

Wywiad bardzo Mi się podobał, widac, ze jestes ambitną dziewczyną. 

Aktywność jest, a to sie liczy najbardziej. 

Zależy Ci więc to również doceniam. 

Wiek na plus. 

Mam nadzieję, że nie piszesz tego podania na chwilę. 

Powodzenia :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja mogę powiedzieć.

Wiem, że jeśli tylko masz czas i chęci to jesteś w stanie napisać świetne prace. Jeśli ktoś pisze, że nie jesteś aktywna to po prostu nie wie co się dzieje na forum. Wymagania spełniasz bez żadnej dyskusji. Jestem przekonany, że sobie poradzisz <3

Przyjmuję podanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie