Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Zmiany w Plebiscycie?!


shz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie proponuję lekko zmodyfikować Plebiscyt, zrobić lekkie "porządki" itp.

Obecnie prezentuje się on tak:

Najlepszy ubteam: -

Najlepszy właściciel/opiekun serwera: 

Najsurowszy admin serwera: 

Najlepszy redaktor: 

Najlepszy grafik: 

Największy no-life:

Najlepszy strzelec:

Największy oporowiec:

Cheater miesiąca:

Najbardziej uzależniona osoba od serwerów:

Najmniej doceniana osoba:

Najbardziej denerwująca osoba:

Najbardziej zaangażowana osoba:

Forumowy maniak:

Najbardziej opanowana osoba:

Najbardziej zaskakujący użytkownik(pozytywnie):

Najlepszy avatar:

Największy toxic:

Gwiazda sieci:

Najbardziej wredna osoba:

Mistrz ciętej riposty:

Najbardziej rozgadana osoba:

Maruda forum:

Najbardziej kreatywna osoba:

Najbardziej wpływowa osoba:

Postrach sieci:

Najładniejsza dziewczyna: 

Najlepsza praca graficzna (z danego miesiąca):

Najciekawszy artykuł (z danego miesiąca):

Najciekawszy wywiad (z danego miesiąca): 

Najsurowszy ban (z danego miesiąca): 
 

Moja propozycja:

Najlepszy Użytkownik Miesiąca: - sama nazwa wskazuje wiadomo dla kogo.

Najlepszy Administrator Miesiąca: - Nagroda dla osób od j@ wzwyż.

Najlepszy Moderator Miesiąca: - Nagroda dla Moderatorów.

Najlepszy Redaktor Miesiąca: - Nagroda dla Redaktorów.

Najlepszy UBTeam Miesiąca: - Nagroda dla UBTeam.

Najlepszy Grafik Miesiąca: - Nagroda dla Grafików.

Najlepszy Typer Miesiąca: - Nagroda dla Typerów.

Najlepszy Właściciel Serwera: - Nagroda dla Właścicieli Serwera.

Najlepszy Opiekun Serwera: - Nagroda dla Opiekunów Serwera.

Najlepszy Admin Miesiąca: - Nagroda dla Adminów CS:GO & CS 1.6

Najlepszy Admin TS3: - Nagroda dla najlepszego Admina TS3.

Forumowy No-Life: - Nagroda dla najaktywniejszego Użytkownika Forum.

Najlepszy Strzelec Miesiąca: - Nagroda dla najlepszego gracza na serwerach.

Śmieszek Miesiąca: - Nagroda dla najzabawniejszej osoby.

Toxic Miesiąca: - Nagroda dla dla osoby toksycznej... nie miałem jak to ubrać w słowa haha.

Maruda Miesiąca: - Nagroda dla największej marudy.

Najbardziej Kreatywna Osoba: - Nagroda dla....

Najbardziej niedoceniona osoba: - nagroda dla....

Gaduła Miesiąca: - Nagroda dla najbardziej rozgadanej osoby.

Złota Rączka: - Nagroda dla osób, które wiedzą co robią... wiadomo o co biega.

Najpomocniejsza Osoba Miesiąca: - wiadomo...

Mistrz Ciętej Riposty: -...

Najbardziej zaskakująca osoba (pozytywnie): - ....

Najbardziej zaskakująca osoba (negatywnie): -....

Najlepsza Dziewczyna: - ...

Najlepszy Mężczyzna: - ...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Użytkownik Miesiąca: - sama nazwa wskazuje wiadomo dla kogo.

Najlepszy Administrator Miesiąca: - Nagroda dla osób od j@ wzwyż.

Najlepszy Moderator Miesiąca: - Nagroda dla Moderatorów.

Najlepszy Grafik Miesiąca: - Nagroda dla Grafików.

Najlepszy Typer Miesiąca: - Nagroda dla Typerów.

Najlepszy Właściciel Serwera: - Nagroda dla Właścicieli Serwera.

Najlepszy Opiekun Serwera: - Nagroda dla Opiekunów Serwera.

 

Były. I były bez sensu. 

Typer miesiąca? To w typerze nie będzie rankingów miesięcznych? 

Administrator miesiąca? O ile zaklad, że ludzie będą mylić z adminami na serwerze? 

Najlepszy użytkownik miesiąca? Jakie będą wytyczne do wyboru? Czy wpisywanie kogo się lubi? 

Złota Rączka: - Nagroda dla osób, które wiedzą co robią... wiadomo o co biega. - Jak wiem, jak naprawić kran to też ją dostane? 

Najlepsza Dziewczyna: - ... Najlepszy Mężczyzna: - ... Najlepsza? No to dla Patryka będzie to Sylwia, dla Mnie Ania, dla Kropki Paulinka. Czyli w skrócie, z kim się trzymam, z kim jestem, kogo lubie na tego sobie zagłosuje. 

Najlepszy Admin TS3: Spośród administracji TS3 (NA-CEO) na forum konto mają może ze 4 osoby. 

 

Opiekun i właściciel serwera jest połączony bo obie te rangi wykonują podobne jak nie te same zadania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil. napisał:

Najlepszy Użytkownik Miesiąca: - sama nazwa wskazuje wiadomo dla kogo.

Najlepszy Administrator Miesiąca: - Nagroda dla osób od j@ wzwyż.

Najlepszy Moderator Miesiąca: - Nagroda dla Moderatorów.

Najlepszy Grafik Miesiąca: - Nagroda dla Grafików.

Najlepszy Typer Miesiąca: - Nagroda dla Typerów.

Najlepszy Właściciel Serwera: - Nagroda dla Właścicieli Serwera.

Najlepszy Opiekun Serwera: - Nagroda dla Opiekunów Serwera.

 

Były. I były bez sensu. 

Typer miesiąca? To w typerze nie będzie rankingów miesięcznych? 

Administrator miesiąca? O ile zaklad, że ludzie będą mylić z adminami na serwerze? 

Najlepszy użytkownik miesiąca? Jakie będą wytyczne do wyboru? Czy wpisywanie kogo się lubi? 

Złota Rączka: - Nagroda dla osób, które wiedzą co robią... wiadomo o co biega. - Jak wiem, jak naprawić kran to też ją dostane? 

Najlepsza Dziewczyna: - ... Najlepszy Mężczyzna: - ... Najlepsza? No to dla Patryka będzie to Sylwia, dla Mnie Ania, dla Kropki Paulinka. Czyli w skrócie, z kim się trzymam, z kim jestem, kogo lubie na tego sobie zagłosuje. 

Najlepszy Admin TS3: Spośród administracji TS3 (NA-CEO) na forum konto mają może ze 4 osoby. 

 

Opiekun i właściciel serwera jest połączony bo obie te rangi wykonują podobne jak nie te same zadania. 

Były i są bez sensu, tak? Dla mnie obecnie plebiscyt wygląda jak sraczka, zaczynasz od UBT a potem nagle od Administracji - troche porzadku, chronologicznie to. 

Typer Miesiąca - Chodzi o rangę "Typer" - facepalm :/

Administrator miesiąca - Będzie dodany Admin TS3 i CS więc wątpię (poza tym można dopisać, że chodzi o administrację forum)

Najlepszy użytkownik: Możliwe, chodzi o nastawienie do użytkownik itd.  Poza tym jest to odpowiednik Gwiazdy Sieci.

Złota Rączka - Nie wydurniaj się heh.

 Najlepsza Dziewczyna, Najlepszy Mężczyzna - A jak chcesz, żeby to działało. Sam dobrze wiesz, że obecne: Najładniejsza dziewczyna - działa tak samo.

Najlepszy Admin TS3 - Ich problem, zawsze mogą założyc konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Shezo napisał:

Były i są bez sensu, tak? Dla mnie obecnie plebiscyt wygląda jak sraczka, zaczynasz od UBT a potem nagle od Administracji - troche porzadku, chronologicznie to. 

Typer Miesiąca - Chodzi o rangę "Typer" - facepalm :/

Administrator miesiąca - Będzie dodany Admin TS3 i CS więc wątpię (poza tym można dopisać, że chodzi o administrację forum)

Najlepszy użytkownik: Możliwe, chodzi o nastawienie do użytkownik itd.  Poza tym jest to odpowiednik Gwiazdy Sieci.

Złota Rączka - Nie wydurniaj się heh.

 Najlepsza Dziewczyna, Najlepszy Mężczyzna - A jak chcesz, żeby to działało. Sam dobrze wiesz, że obecne: Najładniejsza dziewczyna - działa tak samo.

Najlepszy Admin TS3 - Ich problem, zawsze mogą założyc konta.

Typer miesiaca - Czyli TYPER! Osoba biorąca udział w typowaniu wyników w odpowiednim dziale, za co dostaną punkty... I na podstawie tego będzie chyba tworzony ranking. No chyba, że typer nie będzie w żaden sposób zliczany. 

Najlepszy admin ts3 - nie zamierzam wymagać od swoich adminów zakładania konta tylko po to, żeby ktoś mógł ich oznaczyć w plebiscycie. Kto chciał założyć to założył (czyli jeden admin) a reszta nie chce bo nie będzie się udzielać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twoich propozycji postanowiłam wybrać te które uważam, że można wykorzystać / zmienić. Te które uważam za bezsensowne, czyli w sumie te co Kamil już skomentował po prostu pominę.

Czyli :

Najlepszy Administrator Miesiąca: --- Generalnie mam tu wątpliwość. Można byłoby ją dodać, ale czy ma to sens w momencie gdy np. taki @ eXe. @ Radziuu czy @ RumcajsJumperpracują przy forum w ACP, do czego zwykły użytkownik nie ma wglądu, więc nie ma jak ocenić tego który z nich czy pozostałych Administratorów w danym miesiącu najwięcej się angażował. Chyba, że ktoś z administracji na bieżąco będzie pisał jakie kroki zostały podjęte, co KTO zrobił itd. w co wątpię by ktoś aż tak wszystko opisywał :> 

Ocena Administratora na podstawie tego kto kogo lubi bardziej, kogo częściej widzę udzielającego się na CzatBoxie czy w tematach to jest jedna wielka kicha :)

Najlepszy Moderator Miesiąca: -  Można przywrócić, zostało usunięte ponieważ był jeden Moderator.

Najlepszy Redaktor Miesiąca: - Zostaje

Najlepszy UBTeam Miesiąca: - Zostaje

Najlepszy Grafik Miesiąca: - Zostaje

Najlepszy Właściciel Serwera / Najlepszy Opiekun Serwera --- To powinno być połączone 

Najlepszy Admin Miesiąca CS:GO & CS 1.6 / Najlepszy Admin TS3 -- To również ... Admin to Admin nie zależnie jakiego serwera. Zaraz dojdzie do tego, że ktoś sobie ubzdura by to rozpisać na każdy mod osobno.   I nie najlepszy a dać najsurowszy, czyli tak jak jest obecnie.

Forumowy No-Life: - Zostaje

Najlepszy Strzelec Miesiąca: - Zostaje

Śmieszek Miesiąca: - Zostaje

Toxic Miesiąca: - Zostaje

Maruda Miesiąca: - Zostaje

Najbardziej Kreatywna Osoba: - Zostaje

Najbardziej niedoceniona osoba: - Zostaje      jak już to Najmniej doceniana osoba

Gaduła Miesiąca: ------ Rozgadana osoba na TS3

Najpomocniejsza Osoba Miesiąca: - Zostaje

Mistrz Ciętej Riposty: - Zostaje

Najbardziej zaskakująca osoba (pozytywnie): - Zostaje

 

Dodatkowo:

Największy spamer ChatBoxa:

Najbardziej zaangażowana osoba:

Najbardziej opanowana osoba:

Najlepszy avatar:

Najbardziej wredna osoba:

Najbardziej wpływowa osoba:

Postrach sieci:

Najładniejsza dziewczyna: 

 

A co do tych to no ten... Pamiętam, że ktoś to chciał bardzo i większość użytkowników była za dodaniem ale zastanowiłabym się czy te kategorie na pewno są potrzebne.

 

Najlepsza praca graficzna (z danego miesiąca):

Najciekawszy artykuł (z danego miesiąca):

Najciekawszy wywiad (z danego miesiąca): 

Najsurowszy ban (z danego miesiąca): 

Edytowane przez Ania.

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ania. napisał:

Generalnie mam tu wątpliwość. Można byłoby ją dodać, ale czy ma to sens w momencie gdy np. taki @ eXe. @ Radziuu czy @ RumcajsJumperpracują przy forum w ACP, do czego zwykły użytkownik nie ma wglądu, więc nie ma jak ocenić tego który z nich czy pozostałych Administratorów w danym miesiącu najwięcej się angażował. Chyba, że ktoś z administracji na bieżąco będzie pisał jakie kroki zostały podjęte, co KTO zrobił itd. w co wątpię by ktoś aż tak wszystko opisywał :> 

Przede wszystkim nikt nie będzie rozliczał administratorów osobno, bo jesteśmy jednym zespołem. Wszystko jest tworzone dzięki zaangażowaniu i współpracy CAŁEJ administracji. Dobry administrator charakteryzuje się tym, że zawsze zachowuje zimną krew, umie postawić się w każdej sytuacji i zawsze dba o dobro użytkowników. Najlepszy administrator będzie wybierany przez graczy - nie ma wiele osób w administracji, więc o tyle dobrze że mamy mało osób, które możemy wytypować. Myślę, że każdy będzie miał swój przykład 'wzoru do naśladowania' nie tylko przez to co robi w panelu administratora, ale też przez to jak traktuje szarego Kowalskiego - bez urazy dla kogokolwiek. Sądzę, że nie będzie to żadnym problemem - a fajną nagrodą dla któregoś z administratorów.

Co do reszty, sądzę że zmiany w plebiscycie są niezbędne, a propozycja @ Shezo jest w porządku i jak najbardziej takiej wersji można używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja mijająca się z celem, ponieważ większość tego co proponujesz już przecież jest xD

Jedyne co mi się podoba to najlepsza dziewczyna i mężczyzna.  Reszta precz.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda to tak.

Administracje nie należy oceniać, pracują jak pracują są nagradzani przez właściciela forum lub osoby pełniące wyższą rangę od nich.

Na resztę się mogę zgodzić.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeta.png

@ Kamil.przeanalizuje co dodać / ująć i zrobi porządek, on się tym zajmuje.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie