Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Moze w cos zagramy?


Amanzii

Rekomendowane odpowiedzi

Czytamy do końca

Gra: Counter Strike 1.6/Go/Minecraft
Typ Serwera:
Link GameTracker: brak
Hosting: OVH
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Szczerze mówiąc  z braku zajecia - ostatnio ciagla rutyna postanowiłem znaleźć sobie twórcze zajecie. Nie jako gracz a wlasnie admin, mam swoje serwery VPS które chetnie wykorzystam. Odnośnie moda chetnie posłucham opinii graczy lub znajdę cos czego jeszcze nie robilem
Wiek właściciela serwera: 24
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: chetnie
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: pod warunkiem ze obsluga vps jest wam znana
Kontakt: forum, w razie koniecznosci fb

Jezeli chodzi o reklame nie musicie sie martwic, chetnie wykupie aby to wszystko mialo jakis sens. Tym podaniem chce zobaczyc czy serwer nie bedzie osamotniony

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za a dlaczego?

  • Podeście do sprawy dość profesjonalne z tego co widzę,
  • Wiek,
  • Kontakt FB od razu, nie bawi się w jakieś PW forum czy też podam administracji wyżej,
  • Mod do ustalenia którego u nas np nie ma a ludzie by chcieli.

Jedynym minusem jest to, że nie jestem pewien czy serwer się rozwinie. Niby mówisz, że kupisz reklamy ale jednak to tylko słowa ale chciałbym zaryzykować.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ryzykuje nie pije szampana.

Typ serwera zapewne do ustalenia co cieszy, a nie milion takim samych modów

Wiek właściciela mówi sam za siebie, że raczej powinien być ogarniętym człowiekiem.

Zastanawia mnie tylko twoje doświadczenie w tej sprawie, a dokładniej po przeczytaniu tego zdania:

14 minut temu, Amanzii napisał:

ostatnio ciagla rutyna postanowiłem znaleźć sobie twórcze zajecie. Nie jako gracz a wlasnie admin

Jestem na tak, zobaczymy co z tego będzie.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RumcajsJumper waszym warunkiem moze byc ze dodacie serwer gdy wykupie reklame, nie mam z tym problemu. Tylko najpierw chcialbym wiedziec w ktora strone idziemy jezeli 1.6 to po wgraniu odpowiednich pluginow i dostosowaniu ich odrazu wykupie reklame. Nie zamierzam reklamowac niedopracowanego serwerka

@ eXe. Co do rutyny, zmieniłem miejsce zamieszkania centrum mojego zycia stala sie praca poniewaz wszyscy zostali daleko, wiec szukam sobie jakiejs odskoczni

 

Edytowane przez Amanzii

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Amanzii napisał:

@RumcajsJumper waszym warunkiem moze byc ze dodacie serwer gdy wykupie reklame, nie mam z tym problemu. Tylko najpierw chcialbym wiedziec w ktora strone idziemy jezeli 1.6 to po wgraniu odpowiednich pluginow i dostosowaniu ich odrazu wykupie reklame. Nie zamierzam reklamowac niedopracowanego serwerka

wszystko uzgodnimy na ts z administracją, nie będziemy przecież tworzyć czegoś na czym nie będziemy wstanie Ci pomóc. Twoje zdanie również jest ważne, jeżeli chcesz tworzyć 1.6 serwerek to na tym będziemy się skupiać podczas rozmowy :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @RumcajsJumper z 1.6 wiaze najwiecej wspomnien, oraz najszybciej przypomne sobie jego obsluge od strony pluginow. Jezeli jeden projekt sie rozwinie nie wykluczam kolejnych, jednak wolalbym rozpoczac malymi krokami.

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre podejście do współpracy,  doceniam. Właściciel ma czas i idzie się dogadać. 

Myślę,  że warto przyjąć,  mimo braku reklam. A o modzie to już sobie sami ustalicie ;)

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjety.png

Po skończeniu serwera, zostanie on dołączony do sieci.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie