Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Krótkie sprostowanie.


Radziuu

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie przydałoby się zebranie WSZYSTKICH członków administracji i możliwość poznania się z użytkownikami, na luzie :) Może to pomogłoby polepszyć relacje Użytkownik - Administracja. Ja osobiście nie mam nic do administracji, no może poza tym, że powinni zachowywać więcej "zimnej krwi" zamiast uczestniczyć w awanturach.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Twoje słowo, osoby są nowe, każda osoba potrzebuje czasu, aby się zapoznać i oswoić z forum, więc nie wiem dlaczego na nich naciskacie skoro nie wiecie na co ich stać. Byłem świadkiem doświadczenia kropki i tej załogi i wiem, że można im zaufać i dać szansę. Na samym początku też twierdziłem, że jest to bez sensu posunięcie, ale zaczęłem myśleć pozytywnie. Każde zdania, które ośmiejszą lub obrażają ich nic nie dadzą, tylko pogorszą opinię o forum, ponieważ, to My reprezentujemy te forum i pokazujemy, że nadajemy się na przyjęcie nowych ogarniętych osób. Tyle ode mnie.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można się czepiać o coś do @ Kropka. @ venom@ Shezo jak to dobre mordy, jeżeli ktoś nie wie nic na ich temat to niech się nie wypowiada grałem z nimi rozmawiałem i mogę o nich powiedzieć że są naprawdę spoko, a co do ich pracy na forum to wiem że potrafią bo sam to na sobie doświadczyłem więc kto nic o nich nie wiem to może niech z nimi sobie porozmawia i poczeka trochę żeby mogli pokazać na co ich stać nie są tu  długo na forum. 

Moim skromnym zdaniem to @ Kropka. oraz @ Radziuu powinni zostać właścicielami.

 

Tyle w temacie Wariatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JanO. napisał:

Jak można się czepiać o coś do @ Kropka. @ venom@ Shezo jak to dobre mordy, jeżeli ktoś nie wie nic na ich temat to niech się nie wypowiada grałem z nimi rozmawiałem i mogę o nich powiedzieć że są naprawdę spoko, a co do ich pracy na forum to wiem że potrafią bo sam to na sobie doświadczyłem więc kto nic o nich nie wiem to może niech z nimi sobie porozmawia i poczeka trochę żeby mogli pokazać na co ich stać nie są tu  długo na forum. 

Moim skromnym zdaniem to @ Kropka. oraz @ Radziuu powinni zostać właścicielami.

 

Tyle w temacie Wariatów.

Nie dostaną właścicieli, bo Rumcek się na to nie zgodzi ;)

@ RadziuuKropka sam mówił, że nie ogarnia IPS'a XDD 

Ale bez kitu jak oni chcą rangi skoro nikt ich nie zna? Niech się dadzą lepiej poznać, a nie od razu podania pisze taki Shezo.

 

xxxxx.png.3661d646e1003bb7b3812940be955e9d.png
solluffka.png.6a81fce2d4aade3ddc8116f4cd7b1ef6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tylko powiedz mi jak Wy mamy Was poznać jak po przybyciu na sieć ani jeden z Was nie przywitał się jak normalny człowiek, nie widziałem żadnego tematu z Waszym przywitaniem. Nie wiem jak Wy ale ja po przybyciu w nowe miejsce zawsze się witam i pisze coś o sobie a z Waszej strony cisza... Dlatego są takie sytuacje. 

@Edit
Bardzo przepraszam nową ekipkę za moje zachowanie, faktycznie ostatnio mnie trochę poniosło lecz miałem troszkę problemów prywatnych i niestety odbiło się na Was, bardzo Was przepraszam za moje głupie i szczeniackie zachowanie, jeżeli będę mógł w czymś pomóc nowym użytkownikom naszego forum zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę w wolnej chwili. Jeszcze raz wielkie PRZEPRASZAM!!!! xD
@ Shezo@ venom@ Radziuu@ Kropka.@ eXe.@ Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie było przywitania... wcale... a zaraz... a to co to jest?? 11122222.png.90e685dc6b62c3b6258811e53921761e.png

 

Wystarczyło trochę popisać na czatboxie i też byście się wiele dowiedzieli o nowych twarzach. 

Czy tak trudno jest zrozumieć, że jeśli forum ma się rozwijać to musimy współpracować a nie podkładać sobie kłody pod nogi? Nie od razu Rzym zbudowano i na tym forum też nikt od razu nie wiedział w 100% co, jak i gdzie. Ja też przychodząc tutaj znałem raptem kilka osób a teraz? Z większością mam dobry kontakt. Z Rumckiem czy Sylwią spotkałem się kilka razy w Krakowie ale to dlatego, że dano mi szanse się wykazać tutaj i też dlatego tutaj zostałem. Bo atmosfera na forum była świetna. Ostatnie dni to jakaś masakra. Mam wrażenie, że dla części użytkowników najlepiej by było jak by tej fuzji nie było i na forum znów udzielało się 8 osób. Dajcie nowej ekipie się wykazać... ale nie przez 3-5 dni tylko przez miesiąc, dwa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te kłótnie są bez sensu psuje się tylko reputacja forum i forum traci w oczach nowych użytkowników bo ktoś pomyśli że te forum to jakaś patola i bagno i moim zdaniem jak tak dalej będzie to te forum pójdzie na dno dajcie sobie szansę. pozdrawiam życzę by sieć się rozwijała i nie róbcie bałaganu.  <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jak w życiu.  Jeśli łączy się 2 firmy to automatycznie robi się w tej jednej nowej niemal identyczne  jak poprzednio stanowiska dla pracowników.  Tutaj podobnie, panowie mieli wysokie rangi u siebie, więc po fuzji dostają też rangi. Przecież to jest logiczne,  ale jak widać niektórym cebularzom nie pasuje. Może zazdrość zżera? Kto wie...

9 godzin temu, Sysia ;* napisał:

Według mnie przydałoby się zebranie WSZYSTKICH członków administracji i możliwość poznania się z użytkownikami

Raczej zebranie napinaczy i pokazanie drzwi, jeśli coś nie pasuje.

 

Ah i jeszcze coś.  Panowie @ Kropka.@ venomoraz @ Shezo trochę spokojniej i zaraz karać zamiast dawać Januszom forumowym kolejne odpowiedzi, które ich tylko nakrecają.

@ Kamil. Też się nie chrzań z ludźmi jak wczoraj,  tylko odrazu wal blokady czatu, bo ostrzeżenia Słowne nic nie dają.  Polaczki dopiero jak poczują bata,  to się uspokajają.

"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem", dlatego pozwalam sobie rzucać :)

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie