Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBT] zlopus1g


Henioovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maciek.fnatiK
Imię: Łukasz
Wiek: 23
Steam ID: 0:0:842198
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Myślę ,że wyrobie te 3,4 H ,czasami wiecej oczywiście . 
Opisz siebie:  Jestem Łukasz lubię chlać i grać ,a w nocy wiadomo co ...  pospać :)
Dlaczego akurat Ty?:  Tak jak napisałem niżej , wieloletni sędzia na AC , to powinno wystarczyć . 
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak oczywiście 
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9,5/ 10   , 3 letni staż na anticheat jako sędzia , potem sędzia główny . Po zamknięciu AC  ,krótszy staż jako sędzia na Bl'u. Ocenione jako sędzia  około 1500 demek ,z 15 błędami .
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: No jak dla  każdego  konesera  dem  , granie na czitach jest dla niego święte . Z tych główniejszych WH,AIM, NO RECOLI  .
Kontakt: STEAM , PRIV 

                                                                                                                     UWAGA !!! PODANIE NAPISANE ZA ZGODĄ HAXIU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę na nie. 

Ile razy była dyskusja, że wymagania to wymagania? Nie jednokrotnie były odrzucane podania, które nie spełniały wymogów. 

Nawet moje podanie było odrzucone bo brakowało mi 2 postów. Wtedy doszło do wielkiego oburzenia, że jak może być przyjęte podanie, które NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ. 

Okej, doświadczenie masz, ale to nie może być główny powód za przyjęciem bo są też inne wymogi.  Dwa posty na forum, konto od 3 dni? Wybacz, ale na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Opiekunem ubt, zostały mi przedstawione fakty, które raczej nie są kłamstwem. Bardzo długi staż i zdobyte doświadczenie skłania mnie do przyjęcia podania. Wsparcie UBT się przyda, ponieważ nie chcę już nie jasnych sytuacji jakie miały miejsce ostatnio.  Nie długo zrobię zebranie z członkami UBT i przedstawię wam swój plan i od dnia w którym odbędzie się zebranie będziemy działać bardziej efektywnie. Każdej sieci zależy na graczach a my nie możemy pozwolić sobie na utratę graczy poprzez złe rozpatrzenie demka, nie nawiązuje tym do nikogo.

Nie będę się rozpisywał więcej szczegółów przedstawię wam na zebraniu. 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie