Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Skarga] Shezo


Shatan

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @ ~Head4YOU`1.6

Nick osoby na którą składasz skargę: @ Shezo

Powód skargi: Obraza na serwerze

Dowody: 
[AMXBans] 'Shezo' dostal bana na '30 minut


*DEAD* Shezo :  ADMIN TO CIPA
będzie na demku. :)

Świadkowie: Prawie cały serwer

Zachowanie poniżej krytyki.

 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się śmiać z tej skargi czy... hmm sam nie wiem. Więc tak sprawa wygląda następująco: @ Paulinka.została ostatnia jako żywy TT, w CT był ten oto wyżej przedstawiony admin. @ Paulinka. mówiła, żeby nie używał skoków ale on używał ciągle skoków więc nazwałem go dla śmiechu, że jest ci**ą bo boi się kobietki haha. Nagle ni z du*y, ni z pietruchy dostałem kicka za rzekomą "obrazę"... to dopiero początek. W kolejnej rundzie jakiś gracz zwyzywał go konkretnie (tym razem na serio) a on nie zareagował na to i nie dał mu bana. Przy okazji @ Kropka. również go wyzwał dla "śmiechu" i również nie zareagował na to. Potem znowu napisałem, że jest ci**ą (wiedział, że dla beki to jest, ale nawet nie zaprotestował żebym tak nie pisał bo to go uraża) i dostałem bana na 30 minut. Cóż prawda jest taka, że od samego początku ten oto Admin był przeciwny mojej osobie na tym forum, liczne obelgi w moją stronę na ChatBoxie np. ze wczoraj. Chcesz się mnie po prostu pozbyć bo myślisz, że w ten sposób się bo myślisz, że się dowartościujesz... grubo się mylisz. Jak dostanę jakieś upomnienie to piszę z własnej ręki rezygnację bo nie mam chęci użerać się z takim osóbkami. Jeszcze te sarkastyczne podejście do całej sprawy... admin powinien chyba traktować każdego gracza jako równego a nie jednego banować a innych zostawiać. W ten oto sposób ja wnoszę skargę na Ciebię, że zachowałeś się niekompetentnie do tej sytuacji.  Jeśli planujesz tak dalej robić to skończysz jako zwykły "pajac". Tyle miałem do powodzenia, żegnam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się dobrze czujecie? Mam wrażenie, że na tym forum robi się jedno wielkie przedszkole. @ Shezo obraził admina na serwerze i dostał za to bana. Skarga nie dotyczy zachowania na forum więc została napisana w złym dziale. 

Fakt, moderator nie powinien się tak zachowywać na serwerze, ale skarga w tym dziale dla mnie jest bez sensu. Mam wrażenie, że obecnie każdy każdemu chce zaszkodzić zamiast współpracować. Żenada jednym słowem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HaxIU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie