Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Skarga] Yoohoo


Pegazz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @ αиgєℓιкα

Nick osoby na którą składasz skargę: @ Yoohoo

Powód skargi: Zerowa aktywność w dziale redakcji

Dowody: FORUM, Ostatnia aktywność w dziale redakcji:  14 Kwiecień,  13 Kwiecień

Świadkowie: Nie potrzeba

 

xxxxx.png.3661d646e1003bb7b3812940be955e9d.png
solluffka.png.6a81fce2d4aade3ddc8116f4cd7b1ef6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy taka zerowa, zajmuję się nie tylko redakcją CSowicze.pl a nie możecie ode mnie wymagać cudów. Mam przydzielone P&O i wywiady jak każdy redaktor którymi się zajmuję, więc nie wiem czego się grzejecie. Niedługo pojawi się następny wywiad,  jeżeli uznajesz że moja aktywność jest zerowa to napisz podanie i zobacz, ile to zajmuje czasu. Pozdrowienia.

PS: zrób dla mnie grafikę ;)

Edytowane przez Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Yoohoo napisał:

No nie wiem czy taka zerowa, zajmuję się nie tylko redakcją CSowicze.pl a nie możecie ode mnie wymagać cudów. Mam przydzielone P&O i wywiady jak każdy redaktor którymi się zajmuję, więc nie wiem czego się grzejecie. Niedługo pojawi się następny wywiad,  jeżeli uznajesz że moja aktywność jest zerowa to napisz podanie i zobacz, ile to zajmuje czasu. Pozdrowienia.

PS: zrób dla mnie grafikę ;)

Nie wymagamy cudów. Ostatnie PO zrobiłem za Ciebie, bo nie afiszowałeś się, żeby je zrobić. Wywiady dodawałeś w momencie gdy drenn Cię upominał. 

Otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie. Twój kolejny brak aktywności będzie skutkował degradacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie