Skocz do zawartości

Zablokowane wywiad z ~Head4YOU`


smerfii.

Rekomendowane odpowiedzi

 

wywiad.png.e3b671556d5423c28b91e0e4928d691a.png
16 lat. 
Znak zodiaku: Bliźnięta. 
183 cm wzrostu. 
70kg wagi. 
Oczy koloru zielonego.
Ranga: Admin CS 1.6
Naturalne brąz włosy. 


Witam wszystkich przedstawicieli rasy ludzkiej.
Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żył sobie pewien nastolatek, którego w tym wywiadzie będziemy mieli okazję poznać.
Witaj ~Head4YOU`! Na sam początek chciałabym się dowiedzieć co skłoniło Cię do zgłoszenia się na wywiad?

Jestem osobą, która nie boi się wyzwań. Lubię próbować czegoś nowego.
Na CSowicze, będzie to mój pierwszy wywiad, z resztą pierwszy na którego udzielam odpowiedzi pisemnie.
Przez takowe wywiady, możemy dowiedzieć się czegoś więcej o osobie, niż można dowiedzieć się z powitań.

Oczywiście tutaj się z Tobą zgodzę, jeśli ktoś coś chce wiedzieć, niech po prostu przeczyta.
Opisałeś się jako odważnego, jakimi więc cechami charakteru mógłbyś jeszcze nam zaimponować?

Jako mężczyzna to na pewno w pewnym stopniu odwagą i ostrym temperamentem.
Koledzy oraz znajomi mówią, że jestem duszą towarzystwa.
Widząc osobę w potrzebie, oczywiście, że jej pomogę, nie jestem bezduszny.
Mogę się również pochwalić zdecydowaniem, czego u niektórych brakuje. No i nie jestem skąpy. 

Czy te pozytywne cechy dominują u Ciebie nad negatywnymi? Jakich cech u siebie nie lubisz, co chciałbyś zmienić?

Jestem chamski dla osób, które za mną nie przepadają. Jestem łatwo zaczepny oraz bardzo mocno konfliktowy.

Każdy coś w sobie dusi, ty przynajmniej nie wstydzisz się powiedzieć prawdy.
W takim razie jakie cechy u innych pochwalasz, a jakie potępiasz?

Szanuję wszystkich do czasu i mogę przeboleć wszystko. Nie ma takiego rodzaju charakteru,
którego potępiam oraz, który szanuje, iż każdy kawałek charakteru jest we mnie w każdym z Was.

W takim razie jaki jest Twój ideał kobiety? Co musi mieć/umieć, a czego nie?

Musi być inteligentną i rozważną osobą, która lubi i szanuje innych ludzi, no i musi mieć dobre serce. Wygląd to dla mnie sprawa drugorzędna.

Czy uważasz się za osobę inteligentną? Do jakiej szkoły uczęszczasz?

Chodzę do klasy informatycznej, o profilu komputerowym, w Przemyślu. Chodząc do tej szkoły to raczej tak.

Jak się czujesz na tym profilu? Jak ogólnie oceniasz szkołę?

Bardzo dobrze. Od pierwszego spotkania z komputerem chciałem zostać informatykiem. Szkoła jak szkoła, normalna.

A czy w Twojej szkole odbywa się strajk? Co sądzisz na jego temat?

Tak. Według mnie strajk jest okej. Co sądzę.. Mam mieszane uczucia, dlaczego?? Już mówię. Wakacje mają być zlikwidowane oraz soboty.
Dochodzi do tego to, że moja mama jest nauczycielką i żyje w stresie, właśnie przez strajk.

Co racja, to racja. Zresztą ile ludzi na świecie, tyle różnych opinii. Zacząłeś pisać o swojej mamie,
więc jak wygląda Twoje życie i relacje z bliskimi? Masz rodzeństwo?

Jestem bardzo zżyty z rodziną. Tak mam siostrę, która jest starsza o rok.

Dobrze. A jakie są Twoje relacje z rówieśnikami.
Wspomniałeś, że nazywają Cię duszą towarzystwa. Masz sporo znajomych?

Bardzo często wychodzę z nimi na miasto. Chodzimy głównie grupa 15 osobową.

A czy masz swojego bliskiego przyjaciela bądź przyjaciółkę? Opowiedz nam coś o tej osobie.

Tak mam. Codziennie się z nią spotykam. Po mojej wypowiedzi można już wyczytać że to kobieta i jest to moją dziewczyną.
Kocham ją ponad wszystko, jestem zaufaną dla niej osobą i działa to w dwie strony.  
Ma 16 lat. Jest szczupłą brunetką o wzroście metra sześćdziesiąt.

Dowiedzieliśmy się już trochę o Twoich bliskich.
Teraz chciałabym abyś napisał nam parę zdań o Twojej rodzinnej miejscowości.

Mieszkam w Przemyślu. Jest to starodawna miejscowość mieszcząca się blisko Bieszczad. Zasiadali w nim królowie.
Miasto to znajduje się w województwie podkarpackim i liczy ponad 60 tys. mieszkańców. 

Gdzie najczęściej przebywasz będąc w swojej miejscowości, co mógłbyś nam polecić?

Polecam lodziarnię De Fioro jest to bardzo rozpoznawalna firma z smacznymi przekąskami. 

Okej, okej. Jesteś uczniem, jakie więc czynności robisz po szkole? Trenujesz coś, grasz na czymś?

Jestem uczniem na dosyć dobrych ocenach. Co do sportu, to tak trenuję MMA oraz futbol amerykański.
Uczęszczam do słynnej drużyny Bears Przemyśl.

Dobrze, lecimy dalej. Powiedz nam, jaki preferujesz styl muzyczny oraz ubierania się?

Styl muzyczny to GanjaMafia i te sprawy czyli rap. A ubierania się na kolorowo. 😀

Dobrze, a oglądasz obecnie jakieś seriale? Czytasz książki? Polecisz nam coś? 

Bardzo rzadko czytam książki, no a jeśli już czytam to i tak ich nie pamiętam, nie wiem z nich nic.
Jednak jeśli chodzi o seriale to polecam "Na sygnale" Oglądając go, uczy nas jak ratować ludzi, jak się zachowywać
w danej sytuacji oraz jak im pomagać. Pokazuje ona życie ludzi oraz codzienne sytuacje, które mogą nas napotkać.

Co sądzisz o akcjach charytatywnych i wolontariuszach? Może sam kiedyś myślałeś o byciu nim?

Tak, byłem wolontariuszem w lecznicy ADA, lecz nie miałem na to czasu i zrezygnowałem.
Pomagałem tam chorym zwierzętom. Bardzo mi się to podobało!

http://www.lecznica-ada.pl/

Sądzę, że mają dobre serce i sporo czasu wolnego.

Czy zatem uważasz, że jesteś dobrym człowiekiem?

Patrząc to co innym zrobiłem to niezbyt 😕 Ale nie chcę dalej toczyć tego tematu.

Rozumiem. Ciekawi mnie jeszcze czy jesteś optymistą, pesymistą czy realistą?
Przeżywasz to co było kiedyś, czy raczej starasz się iść do przodu?

Jestem optymistą i przeżywam to co było kiedyś. Widać to nawet na sieci, zrobiłem wielki błąd. Ale czasu nie da się cofnąć.

No dobrze. Skoro już zacząłeś temat forum, to przejdźmy do niego. Jakie były Twoje początki na CSowicze?

Trafiłem tutaj poprzez reklamę. Bardzo się cieszę z tego. Sieć ma piękny styl, rzadko spotykany.

Jak potoczyły się tutaj Twoje losy? Kiedy do nas przybyłeś, jakie rangi już tutaj pełniłeś?

Przywitałem się jak zawsze, ludzie przygarnęli mnie bardzo ciepło. Rangę miałem jaką mam, czyli admin serwera. 

Rozumiem. Zatem załóżmy, że nikt nie wie z czym to się je, chodzi mi o funkcję admina.
Opisz mi proszę z czym się zmagasz, jak sobie radzisz, jak byś mnie zachęcił do tej roli?

Posada admina polega przede wszystkim na pilnowaniu porządku na serwerze.
Czy nikt nie robi Fk na serwerze oraz innych "przestępstw". Jest to bardzo ciekawe doświadczenie w pilnowaniu serwera,
gdzie ludzie są przyjaźni. Zachęcam otóż Was do składania podań, lecz pamiętajcie, wymagania!

A co możesz powiedzieć o samym serwerze JB? Szczerze powiem,
że nigdy na takim modzie nie grałam i z chęcią bym się czegoś dowiedziała.

Mod bardzo ciekawy! Polega on na tym, że w drużynie ct jest dana liczba graczy i wydaje polecenia drużynie przeciwnej i muszą je wykonywać.

Okej, ciekawe, nie powiem. A jak rozpoczęła się Twoja gra w CS'a. Kiedy to było? Jak oceniasz swoje umiejętności?

Gram od 8 lat. Gram mixy oraz jestem w drużynie z kolegami i gram mecze. Jak to było?? hmmm..
Pewnego dnia przyszedł do mnie kuzyn, a miałem laptopa z niskimi peryferiami i zainstalował mi CS 1.6. 😀

Jakie strony internetowe przeglądasz na co dzień? Na ilu portalach społecznościowych masz konto?

Przeglądam aktualnie tylko CSowicze.pl, lecz sam z mojej winy owiałem się mianem użytkownikiem, który latał po sieciach.
Tak to prawda latałem, lecz ludzie i ich nawyki zmieniają się. Byłem na wielu portalach. 

Czy na przestrzeni lat - choć nadal jesteś młodym człowiekiem - możesz powiedzieć, że coś się zmieniło?

Tak, wiele się zmieniło. Kiedyś siedziałem więcej przy komputerze, lecz teraz stopniowo staram się mniej grać.

Mówiąc już o dużej ilości czasu na komputerze.. Co sądzisz o uzależnieniach?
Masz lub miałeś jakieś? Czy w ogóle kiedyś próbowałeś używek?

Nie, nigdy nie miałem uzależnienia. Jest to wielkie głupstwo używanie kokainy itp., ale jak prawie każdy zielony liść się zdarzy.

Rozumiem, wróćmy jednak jeszcze do spraw "internetowych". Jaka jest geneza Twojego nicku?
 Czy wcześniej używałeś innego, lub czy teraz można Cie spotkać pod inną nazwą?

Tak używałem innego, lecz nie wspomnę o nim, iż jestem "chłostany" na nim.
Aktualny nick wziął się stąd, że ktoś grał kiedyś na serwerze i sobie go wziąłem.

Rozumiem. A co do gry, czy grywasz, bądź grywałeś kiedyś w jakieś oprócz naszego słynnego Counter Strike'a?

Tak. Grałem w tibię (bez śmiechu), LOL'a i kilka innych gier. 

Gry są po to, by grać:P Powiedz mi jeszcze Oskarze, czy są na forum osoby,
które przypadły Ci do gustu, które polubiłeś i być może chciałbyś się z nimi spotkać? Jeśli tak to kto to taki?

Tak! Na pewno @ Sysia ;*, spoko kobieta. Następne osoby to
@ FooL Hack, @ esej @ SoLLuffka@ RumcajsJumper, @ Elkorsario

Czy wierzysz w przyjaźń internetową? Dlaczego tak, lub dlaczego nie? A w miłość internetową?

Nie, miłość na odległość nie ma sensu, iż nie wiemy co się tam dzieje. A w przyjaźń internetową wierzę.

Każdy ma odmienne zdanie na ten temat, lecimy dalej.
Miłość to poważna rzecz, więc wróćmy do czasów beztroskiego życia.
Jakie miałeś marzenia będąc dzieckiem? Kim chciałeś zostać?

W dzieciństwie marzyłem, aby zostać strażakiem, lecz to były tylko marzenia, ale kto wie.
Jako dziecko zawsze marzyłem o quadzie, ale zdobyłem go moimi cierpieniami (nauką).

Jak wyglądało Twoje dzieciństwo? Czy również spędzałeś większość czasu przed komputerem?
Co w ogóle uważasz o dzisiejszych dzieciach, młodszej młodzieży?

W wieku 10-13 lat bardzo wiele czasu spędzałem na podwórku, kilka lat wcześniej, około dwóch
przed komputerem siedziałem bardzo często, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy co robię.
Dzisiejsza młodzież zafiksowana jest na punkcie gry "fortnite", jest to uzależniająca gra, a jeśli wychodzą to bawią się w osiedlowe gry typu,
podchody itp. co ja bardzo pochwalam. Na świecie jest  wiele nałogowych graczy.
Według mnie w zimie można grać, iż mało się wychodzi, a w lecie bardzo dużo trzeba wychodzić. 

Dobrze. Chciałabym się teraz dowiedzieć jak spędzasz wolny dzień od nauki, tudzież może być i niedziela.
Czy dzień święty święcisz? Jaki są Twoje przekonania religijne?

W wolnym czasie lubię pomagać rodzicom w pracach domowych, co tydzień w niedzielę chodzę do kościoła,
wychowałem się jako chrześcijanin. Rodzice od małego uczyli mnie, aby szanować Boga oraz innych,
bardzo jestem im wdzięczny za to. Każdy człowiek ma prawo wierzyć w co chce, w duszki, amulety itp.

Co sądzisz o tych wszystkich wojnach na tle religijnym, czy gdybyś musiał bronić
Boga byłbyś w stanie poświęcić swoje życie? Dlaczego tak, dlaczego nie?

Sądzę, że chwała takim ludziom, że przez nich podczas II wojny światowej przetrwała nasz religia i nasze państwo.
Byli oni odważnymi ludźmi. Każdy powinien mieć podobne zdanie do mojego.
Aktualnie sam nie wiem czy bym stanął, dużo ludzi mówi, że tak, a jak przyjdzie fakt dokonany to pouciekają,
więc przykro mi, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie w 100%.

Ucieczka ucieczką, ale trzeba mieć czym uciekać! Czy myślisz już o samochodzie? Masz jakiś na oku?

Tak, myślę powoli w tym kierunku. Miałem kilka na oczku, lecz aktualnie nie mam już wymarzonego. Mam jeszcze na to dwa lata.

No to lecimy dalej. Sądzisz, że dobrowolna śmierć jest lepsza niż całe życie w cierpieniu?
Rozważ to pod kątem samobójców jak i osób niepełnosprawnych.

Według mnie samobójca to osoba chora psychicznie. Najbardziej w wieku dorastania ludzie
robią różne głupstwa w tym samobójstwa. Nigdy nie wolno się poddawać.

Rozumiem. Za oknem coraz cieplej, @ Kropka. marudzi na pogodę. Jaka jest więc Twoja ulubiona pora roku?

Moja ulubiona pora roku to lato, jest bardzo ciepło i można kobietę udobruchać.

Wyobraź sobie, że masz jutro urodziny. Jakie prezenty chciałbyś dostać?

Marzę od zawsze o motorze crosowym, lecz póki co nie może się to stać, iż nie mam prawa jazdy.

Trzymam kciuki, żebyś zdał za pierwszym razem kiedy się już na nie wybierzesz.
a w życiu kierujesz się bardziej sercem, czy może rozumem?

Pół na pół bym powiedział, serce i miłość jest ważną sprawą. Rozum jest ważny, ponieważ bez niego ani rusz.

Jak sobie radzisz ze smutkiem?

Biorę kakao, i idę na Ts3, a @ αиgєℓιкα oraz @ lo:si |mnie pocieszą.

Dobra, na tę chwilę mam parę pytań od różnych osób. Sysia: Jak nazywa sie bilet do toalety?

Nie mam pojęcia.

Kupon. Rumcajs: Co robi zamarznięta woda na ziemi?

Również nie wiem. 

Wyprowadza ludzi z równowagi xd. @ Kamil.Obraziłeś się na mnie za odrzucone podanie?

Nie. 

Dobrze. Na sam koniec wolisz 2 filozoficzne pytanie, 2 pytania dotyczące Twojej opinii, czy 4 pytania do wyboru?

Poproszę ostatnią propozycję. 

Herbata vs kawa?

Herbatka. 

Mercedes vs BMW?

Mercedes. 

Blondynka vs brunetka?

Brunetka. 

Pies vs kot?

Pies. 

Wszystko co dobre kiedyś się kończy! Czy na sam koniec chciałbyś coś dopowiedzieć,
podzielić się doświadczeniem osoby odpowiadającej na pytania? Być może kogoś chcesz pozdrowić?

Tak, pozdrawiam osoby, które wcześniej zostały wymienione. 

W takim razie dziękuję za wywiad i do usłyszenia!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywiad bardzo fajny, dobrze dobrane pytania. spoko pomysł z pytaniami od innych osób ^^ 

Troszkę draznilo mnie Twoje "no to lecimy dalej" mysle ze bez tego tez by bylo dobrze :D 

milo Head ze mnie polubiles :p

dobra robota Smerfik <3

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • FooL Hack zablokował ten temat
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie