Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Skarga] Elkorsario


FooL Hack

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: FooL Hack

Nick osoby na którą składasz skargę: @ Elkorsario

Powód skargi: Nadużywanie uprawnień opiekuna, nadanie mi nie słusznego ostrzeżenia.

Dowody: Dział odwołanie się od bana, temat pod tytułem "ABH".

Świadkowie: Teorytycznie nikt, lecz mogę przywołać admina, który również rozpisywał te demo.

A tutaj rozpiszę Wam troszkę na czym polega ta skarga. Zaczęło się od tego, że gracz serwera DD2 napisał odwołanie od bana z powodem "ABH", więc ja jako UBT od razu wziąłem się do pracy i spojrzałem na pierwsze demko. Na samym starcie było widać jak gracz używa ABH lub BH co od razu spala go od UB. Próbowałem szanownemu naszemu opiekunowi wbić do głowy, że BunnyHop, to skrypt, którzy używają gracze na serwerach, ale Elko oczywiście wrzucał swoje 5 groszy mówiąc, że nie umiem rozpoznać ABH od BH, gdzie różnicy prawie nie widać, a posiadanie tych programów, to ban na zawsze. Rozpisałem demko i rozpiskę wrzuciłem na forum, zamknąłem temat i nie dałem UB. Po chwili przychodzi powiadomienie, że opiekun UBT nadał UB temu graczowi i w dodatku dał mi ostrzeżenie na konto. Również pamiętam jak było kiedyś demko z ABH, to wtedy Elko się nie przyczepił do tego, a więc teraz to jakiś preteks, żeby się do mnie dowalić? To że dostałeś opiekuna, to nie znaczy, że możesz pomiatać sobie mną jak chcesz. Proszę o wypowiedź administracje forum i Ramboo oczywiście. Nie miałbym nic przeciwko gdyby Elko po prostu ze mną o tym porozmawiał, a nie od razu na ślepo wali ostrzeżenia, gdzie wie, że nie ma racji. Nie wiem co chciałeś uzyskać tym. To tyle z mojej strony, demko macie oczywiście w dziale i w temacie, w którym Wam podałem wyżej. Pomyśl zanim coś zrobisz, to rada ode mnie. 

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może daj mi kolejne ostrzeżenie ,ale oglądałem to demo i jak dla ciebie czasówka 2:36 to jest wystarczające abh to powiem szczerze ,że nie nadajesz się na UBT bo to jest zwykły movment:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram na hns 3 lata i powiedziałbym że to bh wygląda okej jak na niedzielnego gracza. Gracz traci często prędkość przy prawej strefie, samo to że patrzy się w ziemie jak widać dokładnie pokazuje że strasznie się skupia przy robieniu tego. Ja takie bh wykonuje szybciej i potrafie wykonać nawet 4 strefy w powietrzu z sync. 80-90% na jeden skok. Są osoby co robią nawet po 6 stref a przy Long Jumpach nawet 10 stref na jeden skok. Tym bardziej to bh nie jest spalone.

Edytowane przez h8192h318hs89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paulinka. @ Elkorsario @ FooL Hack

Powiem tak

Po pierwsze zacznę od Paulinki, jako Admin nie masz obowiązku rozpistwania demek dla jasności dodam że żaden admin nie ma. 

Obowiazkiem ubt jest rozpisywania demek i przy nie jasnej sytuacji kierować się do opiekuna. 

Jako Opiekun UBT masz obowiązek im pomagać a nie dawać ostrzeżenia. 

Z tego co przeczytałem 2 ubt mowi że gracz miał skrypt, ty mówisz że nie miał i można tak wywjac klikając spacje. Jeden może się pomylić ale jeśli 2 stwierdza tak samo to prawdopodobne Rambo z fool maja rację ale nie wnikam w to ponieważ ja się tym nie zajmuje. 

Gracz dostał ub, ostrzeżenia fool żadnego nie ma, ponieważ nawet nie wiem dlaczego sam ustaliłeś 3 szansy, do tej pory było tak że jak ktoś się nie sprawdzał był wyrzucany a nie po 1 demku fool dostał ostrzeżenie gdzie tak naprawdę ty możesz nie mieć racji. 

Co do skargi zostaje ona przyjęta. 

Zamykam 

 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie