Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] Shezo


shz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shezo.
Imię: Jakub.
Wiek: 16 lat.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jak można zauważyć jestem praktycznie dostępny 24/7. Niekiedy zdarzaja sie sytuacje kiedy to na parę godzin nie wchodzę na forum, ale to rzadkość.
Opisz siebie: Siebie? Hmm.. spokojny, wesoły, pomocny nastolatek  z poczuciem humoru. Więcej grzechów nie pamietam... a tak na serio to ciężko mi samego siebie opisać, najlepiej jak wy to ocenicie :v
Dlaczego akurat Ty?: To akurat bardzo proste pytanie. Mam bardzo duże doświadczenie w sferze "Redaktorki", duża dyspozycyjność oraz kreatywność. Chciałbym pomóc wam ruszyć "Redakcję" bo jak patrzę na to, to nie uśmiecha mi się :(
Doświadczenie: Bardzo duże - niejednokrotnie funkcja Redaktora bądź Redaktora Naczelnego na kilkunastu forach.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10? - Nikt nie jest idealny.
Przykładowy wywiad/artykuł:
Kontakt: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie:
+ Wiek
- Nie znamy Cię
- Brak przykładowej pracy
 

Wymagania:

  • Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji - Dużo do poprawy u Cb
  • Pisanie sensownych postów +
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu -
  • Posiadane 40 postów -
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem +/-?
  • Znajomość regulaminu +
  • Minimum 16 lat +
  • Brak ostrzeżeń na forum +

 

xxxxx.png.3661d646e1003bb7b3812940be955e9d.png
solluffka.png.6a81fce2d4aade3ddc8116f4cd7b1ef6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak przykładowej pracy,

- nowy na forum,

- nikt Cię nie zna,

Na NIE

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz wymagań,  więc do zamknięcia.  A skoro mając 16 lat miałeś już takie funkcje w kilkunastu forach, to tym bardziej jestem na nie, bo z tego raczej wynika, że szybko wylatywałeś z rangi. Zajmij się swoją robotą na modzie, potem się pomyśli o czymś innym. A jak masz czasz, to dodaj coś ciekawego,  żebym uwierzył w twoje cudne zdolności. 

 

Nie wiem co jest teraz, ale ja redakcję zostawiłem w dobrym stanie, a wiele czasu nie minęło.  Więc czemu jesteś smutny?

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego, lecz twoje podanie jak na redaktora jest ubogie, nawet bardzo. Dochodzi do tego mała ilość postów (wymagane 40) i słaba aktywność.

Jeżeli chcesz naprawdę dostać się na ową posadę to posiedź na csowicze, daj się poznać i porób różne prace!

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Shezo napisał:

Więcej grzechów nie pamietam... a tak na serio to ciężko mi samego siebie opisać, najlepiej jak wy to ocenicie :v

Niestety nie jest to odpowiedz na pytanie zawarte we wzorze.

"Opisz Siebie" nie dodane jest bez powodu. Pisząc podanie powinieneś wyczerpująco odpowiedzieć na każdy punkt.

32 minuty temu, Shezo napisał:

Mam bardzo duże doświadczenie w sferze "Redaktorki", duża dyspozycyjność oraz kreatywność. Chciałbym pomóc wam ruszyć "Redakcję" bo jak patrzę na to, to nie uśmiecha mi się :(

W doświadczenie itd nie wątpię ale dlaczego jako doświadczona osobo składasz podanie bez prac, które pozwoliłyby nam Cię "ocenić" ? 

 

Co jak co ale jesteś nowy na forum, daj się ludziom poznać, zaprezentuj Siebie i prace, a przede wszystkim zajmij się najpierw rangą Moderatora a nie od razu łapiesz się za kolejna rangę do kolekcji.

Na chwilę obecna jestem na NIE

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:

- dopiero co przyszedłeś na forum i już chcesz milion rang,

- aktywność poniżej krytyki,

- zajmij się moderatorem,

- redaktorów mamy 2 i tyle wystarczy,

- im więcej człowiek chce, tym bardziej mu się w głowie przewraca,

- brak przykładowych prac,

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak szybko. Daj się poznać pokaż nam, że w niedalekiej przyszłości warto rozpatrzyć twoją posadę ponownie. Aktualnie jestem na nie, wymagania po coś są i musimy ich przestrzegać.

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym przyjął Twoje podanie inni czuli by się pokrzywdzeni. Nie spełniasz wymagasz ale Twoje prace są na dobrym poziomie. 

Na ten moment odrzucam podanie. Praktycznie jestem jedynym redaktorem więc nie będzie mi przeszkadzać jeśli przeprowadzisz jakiś wywiad lub napiszesz coś we własnej twórczości. Odiagnij wymagania, daj się lepiej poznać i złóż podanie ponownie za jakiś czas. Muszę być obiektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie