Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na redaktora.


Shatan

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:~Head4YOU`
Imię: Oskar
Wiek:16
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4,5h
Opisz siebie:  Nazywam się Oskar mam 16 lat. Dużo osób mnie zna od tej negatywnej strony, lecz czas to zmienić! Że latam po sieciach itp. Jestem na sieci od 7.04, tak wiem w wymaganiach piszę wyraźno, że minimum to miesiąc. Bardzo chcę pomóc sieci oraz użytkownikom. Jestem pomocną osobą. Nasz pan @ drenn tylko przez niego dział "redakcja" tętni życiem. Chcę dołożyć tzw. "cegiełkę" do forum. Zamieszczanie choćby jednego artykułu dziennie to nie wyczyn, lecz codzienność. Wcześniej wzbraniałem się z pisaniem artykułów. Dlaczego?? Nie wiem. Czułem żal. Kto wiem ten wie o co chodzi.  Teraz codziennie minimalnie jeden będę pisał, o ile nie więcej.
Dlaczego akurat Ty?: Jest tylko jeden redaktor, po którym ani śladu.
Doświadczenie: Około 3 lata.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10, każdy robi błędy. ;)
Przykładowy wywiad/artykuł: Będzie więcej. :)


Kontakt:GG,  Steam, Ts3, PW

 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się że tylko dzięki drennowi dział żyje. Tak samo jak liczba redaktorów, widzę że nie ogarniasz xd 

Co do samego podania to można dać Ci szansę.

+ jesteś aktywny

+/- wiek

- liczba przykładowych prac

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe podanie bez ładu i składu. Niektóre zdania bezsensu i co znaczy wyraźno? Może się mylę, ale piszę się wyraźnie. 

- wiek

- słabe podanie 

- podanie recenzji na przykładową pracę, to za mało. 

Jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku podania już byłem negatywnie nastawiony do twojej kandydatury. 

32 minuty temu, ~Head4YOU` napisał:

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10, każdy robi błędy. ;)

9/10? - Robisz takie liczne i oczywiste błędy, że to się w głowie nie mieści haha. Zacznij używać przecinków, poczytaj trochę o tym jaki znak występuje przed 'że' oraz popracuj nad składnią. Przestań pisać dwa słowa i koniec zdania. Bo to już zraża gdy 3 kolejno pisane zdania brzmią tak: Dlaczego?? Nie wiem. Czułem żal. - heh. Jestem na NIE! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ~Head4YOU` napisał:

Że latam po sieciach itp

Nie zaczyna się zdania od "Że"

1 godzinę temu, ~Head4YOU` napisał:

tak wiem w wymaganiach piszę wyraźno

JEST NAPISANE !!        hmmmm wyraźnie ?

 

Ej sorry ale dostałam raka czytając podanie, a konkretnie "opisz siebie"  -.-----------

Dla Twojej wiadomości na chwilę obecna jest dwóch redaktorów !

Redaktor naczelny : @ Kamil.

Redaktor (pachołek naczelnego :beka: ) : @ Yoohoo

 

Podsumowując, czy wiesz co to spójność zdania, zdanie złożone, jak i kiedy stosować interpunkcję ?

Zdecydowanie jestem na NIE ! Jak dla mnie jedna praca dodana chwilę przed złożeniem podania to za mało :)

Edytowane przez Ania.

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlizując się niewiele zyskasz, bo ja zawsze byłem i będę obiektywny. A swoją drogą to nie dzięki mnie, gdyż od miesiąca ledwo się wyrabialem z czymkolwiek. Kręci się dzięki osobom takim jak ty czy @ Sysia ;*, które są tam aktywne pod pracami redaktorów. Twoja znajomość pisowni to 6, nie 9, ponieważ robisz zbyt wiele prostych błędów. Akurat ten dział jest specyficzny i można w nim tworzyć bez rang, chcesz pomóc to zapraszam. 

A twój artykuł jest raczej średni,  ponieważ jego połowa to skopiowane opinie z internetu, a do tego nie jest to recenzja jak podajesz w tytule.

Niemniej jednak cieszy mnie twój zapał i liczę, że nie zgaśnie. Jednak teraz nie jest jeszcze twoja chwila, więc jestem przeciw.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak koledzy i koleżanki wyżej jestem na NIE, a to dlatego gdyż nie 

spełniasz wymagań na daną funkcję.

Swoją wypowiedź uzasadnie w trzech poniższych argumentach:

Po pierwsze: Wiek.  Nie masz ukończonych 16 lat.

Po drugie: Kolekcjonujesz sobie rangi. Jeżeli mnie pamięć nie myli i ogólnie się nie mylę to 

chyba ostatnio też skladales podanie, które zostało odrzucone. I teraz nie pamiętam czy to było podanie o Multi-Admina czy co nie jestem pewien, ale od odrzucenia podania jeszcze nie minęło kolego 7 dni. Więc to tak wygląda.

Po trzecie: Nie posiadasz prac, które by powalaly innych na kolana.

 

Może i jesteś aktywny na forum i nawet w porządku z Ciebie gościu to i tak jestem na nie. 

Twoje podanie jak na redaktora jest mało opisane i nie zachęca do tego by dac tobie szanse. 

 

 

 

Jak dla mnie To tyle. Pozdrawiam!

 

 

 

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Z Poważaniem:

@ _Radziv_

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

 

korona-png.png.14ed47622bb320b0fb1b715683502a68.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Radziv_ napisał:

Tak samo jak koledzy i koleżanki wyżej jestem na NIE, a to dlatego gdyż nie 

spełniasz wymagań na daną funkcję.

Swoją wypowiedź uzasadnie w trzech poniższych argumentach:

Po pierwsze: Wiek.  Nie masz ukończonych 16 lat.

Po drugie: Kolekcjonujesz sobie rangi. Jeżeli mnie pamięć nie myli i ogólnie się nie mylę to 

chyba ostatnio też skladales podanie, które zostało odrzucone. I teraz nie pamiętam czy to było podanie o Multi-Admina czy co nie jestem pewien, ale od odrzucenia podania jeszcze nie minęło kolego 7 dni. Więc to tak wygląda.

Po trzecie: Nie posiadasz prac, które by powalaly innych na kolana.

 

Może i jesteś aktywny na forum i nawet w porządku z Ciebie gościu to i tak jestem na nie. 

Twoje podanie jak na redaktora jest mało opisane i nie zachęca do tego by dac tobie szanse. 

 

 

 

Jak dla mnie To tyle. Pozdrawiam!

 

 

 

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Z Poważaniem:

@ _Radziv_

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

 

@ _Radziv_ To tak jak twoje.

Osobiście jestem niestety na nie ;/
+ Wiek
- Ortografia
- Podanie mnie nie przekonuje ;/

 

xxxxx.png.3661d646e1003bb7b3812940be955e9d.png
solluffka.png.6a81fce2d4aade3ddc8116f4cd7b1ef6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu pisać podania o żadną rangę tylko po to, żeby była ci ona zabrana po kilku dniach. Posiedź z nami trochę, działaj z redakcją na razie bez rangi.

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, przejrzyj sobie dział własna twórczość, wywiady i powiedz czy tylko drenn tam dodawał posty ;) Użytkownicy nie przypadkowo wybierali redaktora miesiąca itd ;) 

Naucz się składać zdania. Wiesz co to składnia? Twoje zdania są tak nużące, że po przeczytaniu połowy przewinąłem na sam dół bo nie mogłem tego czytać. Widzę, że jesteś osobą, która dla własnego dobra kopie dołki pod innymi. "Jeden redaktor po którym nie ma śladu"? To, że nie mam rangi redaktora jako głównej nie znaczy, że nim nie jestem.  Wiele artykułów tutaj napisałem i większość przyjmowała się pozytywnie. Co do drugiego redaktora, ma małą aktywność ale to nie powód aby Twoje podanie zostało przyjęte, więc punkt w podaniu "Dlaczego Ty" nie zawiera nic co mogło by mnie skłonić do przyjęcia Cię. Co do Twojej pracy przykładowej... To nie jest recenzja, to jest zbiór opinii, krótka wzmianka o innych recenzjach więc wątpię, że wiesz o co chodzi. 

 

Popracuj nad tym, udzielaj się w dziale redakcji a z czasem zobaczymy co z Tobą zrobić. Na ten moment podanie odrzucam ale nie skreślam Twojej posady. 

 

Przejdźmy do wymagań aby nie było, że jestem gołosłowny. 

  • Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji - Po podaniu widać, że masz wielkie braki.
  • Pisanie sensownych postów - Kwestia oceny. Każdy może zrozumieć wszystko inaczej.
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu - Nie spełniasz.
  • Posiadane 40 postów - Ledwo bo ledwo.
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem - Nie mi to oceniać.
  • Znajomość regulaminu -  Obstawiam, że go znasz.
  • Minimum 16 lat - Jest.
  • Brak ostrzeżeń na forum - Jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie