Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Inne, Świat Gier, Programowanie.


shz

Rekomendowane odpowiedzi

Modernizacja działu "Inne":

1. Dodanie działu "Filmy i Seriale" oraz poddziały "Filmy" i "Seriale";

2. Usunięcie poddziału "Gry na Steam" - nikt tam się i tak nie udziela - ew. dodanie innego działu np. pod nazwą "Platforma Steam" albo ogólnie jakaś nazwa taka związana ze wszystkimi platformami tj. Origin, Steam itd;

Modernizacja działu "Świat Gier":

1. Dodanie nowego działu "Via WWW" gdzie jak wskazuje nazwa bedzię to dział pod gry przeglądarkowe. Dodanie poddziałów: Margonem, Shakes & Fidget,  Dark Orbit oraz ew. Forge of Empires;

2. Dodanie rang typu: "Opiekun Działu Metin2, Via WWW, Minecraft, Counter Strike. Oczywiście zaraz będzie.. po co to, przecież Moderator może zamykać tematy... osoby z tymi rangami będą nie dość, że zajmowali się porzadkiem w dziale to na dodatek aktywnie sie udzielać w nim i wstawiać własnego poradniki itp;

Modernizacja działu "Programowanie": 

1. Dodanie rang: "AMXX Support", "Source Support" oraz "Programista" - Tak jak wyżej, osoby do nadzorowania działu oraz wysokiej aktywności w dziale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dział via WWW jest bezużyteczny. Dodawnie rang opiekunów działów też bezsensu niepotrzebne tworzenie kolejnych rang od moderacji jesteśmy my, a każdy użytkownik nie potrzebuje rangi żeby dodać jakiś temat, filmy i seriale jestem za, amxx i programista nie mam zdania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, venom! napisał:

Moim zdaniem dział via WWW jest bezużyteczny. Dodawnie rang opiekunów działów też bezsensu niepotrzebne tworzenie kolejnych rang od moderacji jesteśmy my, a każdy użytkownik nie potrzebuje rangi żeby dodać jakiś temat, filmy i seriale jestem za, amxx i programista nie mam zdania. 

Bardziej chodzi o rozkręcenie tych działów niżeli o samą moderację. Dla Ciebie dział Via WWW jest bezużyteczny a dla innych nie, to zależy od tego czy są tutaj maniacy gier przeglądarkowych, na próbe zawsze można dodać - nic przeciez nie zaszkodzi.

@ drennPo to jest ranga żeby być na niej aktywny, ktoś nie udziela się na niej to cyk degradacja. Takie rangi nawet do legendy grup nie trzeba dodawać. Forum sie rozrasta, coś było kiedyś to i może być teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Shezo napisał:

Dodanie działu "Filmy i Seriale" oraz poddziały "Filmy" i "Seriale";

TAK, ponieważ są tu maniacy seriali.

6 godzin temu, Shezo napisał:

Usunięcie poddziału "Gry na Steam"

Zgadzam się,  usunąć to całkowicie. 

6 godzin temu, Shezo napisał:

Dodanie nowego działu "Via WWW" gdzie jak wskazuje nazwa bedz to dział pod gry przeglądarkowe

Również uważam to za dobry pomysł, ponieważ takie gry stają się popularne.

6 godzin temu, Shezo napisał:

Dodanie rang typu: "Opiekun Działu Metin2, Via WWW, Minecraft, Counter Strike

Niepotrzebnie będą wisiały te rangi. Tworzyć tam może każdy i nie potrzeba do tego koloru na forum.

6 godzin temu, Shezo napisał:

. Dodanie rang: "AMXX Support", "Source Support" oraz "Programista"

Były tu już takie rangi i nikt z nich nie korzystał.  A jak już ktoś dostał to i tak nic nie robił,  a by się tam udzielać nie trzeba koloru.

 

@ Shezowwidziałem te rangi na kilku forach, w tym i tutaj. Na żadnym się nie sprawdziły. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczniemy od samego początku.

"Filmy i seriale" -> W sumie fajny pomysł i można dodać ten dział, lecz żeby nie stał on pusty cały czas. Jeśli już piszesz, że chcesz ten dział, to najprawdopodobniej chcesz coś w nim wrzucać. Jeśli nie będzie pusty, to można go wstawić.

"Usunąć dział steam" -> Jeśli jest taka potrzeba, to go usunąć, ale co da zmiana nazwy na "Platforma steam"? To jest to samo, tylko że zmieniliście nazwe, czyli dalej będą podawane jakieś propozycje gier itd.

"Via WWW" -> a nie lepiej po prostu nazwać dział "Gry internetowe"? Co do samego pomysłu, pytanie jest jedno. Czy ktoś gra w te gry, które wymieniłeś i czy ktoś będzie wstawiał jakieś posty z tych gier.

"Dodanie rangi opiekun działu metin" -> A zamiast bawić się w osobne robienie rang, nie lepiej zrobić rekrutacje i dodać rangę opiekun strefy? Czyli osoba, która będzie zajmowała się przez siebie wybranym działem, ale moim zdaniem administracji jest tak dużo, że dadzą sobie radę.

Co do rang support team itd jestem za, ale muszą się znaleźć osoby z wysoką znajomością Amxx i SM, i żeby wstawiali tam poradniki.

Tyle ode mnie.

 

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęliśmy działy strefa śmiechu, sport oraz zainteresowania z działu 'Inne' i dodaliśmy działy zaproponowane przez autora tematu. Rangi nie zostaną dodane.

Pozdrawiamy, Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie