Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Multi-Admin] FooL Hack *Próbujemy*


FooL Hack

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Data urodzenia: 25.07.2002r. ( wiem, że nie mam 18 lat, ale wiek, to tylko liczba. Bardziej chodzi o zachowanie. )
Nick na forum: FooL Hack
Nick w grze: FooL Hack
Znajomość AMXMOD/SOURCEMOD według poniższej skali(1-7): 7 ( uczę się na bieżąco )
Doświadczenie na tej posadzie: Spotykałem się wielokrotnie z takimi rangami. Zawsze nazywała się multi-admin, tylko dostawali je osoby, które posiadały przynajmniej 3 rangi adminów cs 1.6 lub go. Wiele razy sprawowałem rangę admin na serwerach cs 1.6, więc wiem jak obsługiwać się amxmodmenu, znam podstawowe komendy, które przydają się w późniejsze życie na serwerach. Nie jeden raz z kolegami tworzyłem serwery i je utrzymywaliśmy, więc wiem co nie co też o pluginach, choć się dalej uczę je konfigurować. Co do serwerów cs go, nigdy nie miałem styczności z tworzeniem serwerów oraz nie miałem styczności z rangą admin cs go, ale szybko się uczę.
Link do BANID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:474374111
Dlaczego Ty powinieneś zostać M@ (min. 4 pełne zdania): Zaczniemy od podsumowania doświadczenia, jak wyżej napisałem, myślę że nadaję się na tą funkcję, nigdy nie miałem problemów z takimi rangami. Jestem osobą odpowiedzialną, więc można mi zaufać zawsze. Pomagać lubię bardzo, lecz nie zawsze każdemu pomogę, ponieważ zależy od sytuacji, w której dana osoba się znajduję. Nie wchodzę z kłótnie, ponieważ nie ma to sensu, lepiej pokazać, że jesteś mądrzejszy od drugiej osoby i dać przykład, żeby to ona się zmieniła. Wiem, że nie mam tyle postów, ile mam mieć, ale myślę, że ponad 120 wystarczy, żeby większość osób mogła zobaczyć, czy jestem aktywny. Również czas, może nie jestem 6 miesięcy na forum, ale jestem dosyć aktywny, żeby móc powiedzieć coś o mojej aktywności na forum. Aktualnie pełnie funkcję admina JB i dobrze się na niej sprawuję. Na cs poświęcam mój wieczorny czas kiedy już żegnam się z dziewczyną, więc raz będę wchodził tutaj, a raz tutaj, lecz najpierw biorę się za serwer, gdzie są zgłoszenia. Mała szansa na dostanie może i jest, ale warto chociaż spróbować.
Czas jaki możesz poświęcić na sieć: Na forum jestem codziennie i siedzę na nim 3-4h dziennie, czasami nawet więcej.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wymagań nie spełniasz więc podanie odrzucam.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie