Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By HLDK
      Witam dodaje ten post tutaj nie umiem znaleźć odpowiedniego jak coś niech ktoś to przeniesie.

https://zapodaj.net/d1b028c5ef3da.jpg.html 
      167-9 HLDK rekord serwera !!!!
    • By Ozyy<3
      Hejka naklejka , jestem Ozyy<3. Miło mi was i wasze forum poznać.
    • By miglanc2526
      Witam Wszystkich 
      Na imię mam Łukasz, posiadam 33 wiosenki, jestem ze Świętochłowic (woj. Śląskie)
      W cs-a 1.6 mam przegrane kilka godzinek, raptem 785 Za to w cs-go zaledwie 269.
      Na wasz serwer [DD2] trafiłem  całkiem przypadkiem, choć nie powiem przypadł mi do gustu
      Więc w miarę czasu wolnego, chciałbym wolne chwilę na owym serwerze spędzić wspólnie z Wami.

Pozdrawiam 
      M.I.G.L.A.N.C
    • By Kokaina
      Hejcia mam na imię Ala, pochodzę z woj. Mazowieckiego a dokładnie z Płocka ,ale aktualnie mieszkam w Anglii. Interesuję się Kickboxingiem, motoryzacją (nie jestem geniuszem) i muzyką- grałam w orkiestrze 5 lat. W CS'a gram już parę ładnych lat, ale gram tylko dla rozrywki bo nie jestem  w tym jakaś dobra, dla mnie gra jest tylko grą :D A więc witam jeszcze raz i mam nadzieję, że będzie nam się miło grało i rozmawiało :) Miłego wieczorku ~Kokaina.
    • By -dxx32
      Witam graczy gry komputerowej,
      skoro gram na waszym serwerze już jakiś czas, wcześniej areny i 1.6 teraz przyszła pora na OnlyMirage to pomyślałem, że się przywitam ^.^. Z tej strony ja - miły, kulturalny i od dziś samotny chłopak xD
      Mam na imię Dawid, od dziś hot 18. Pochodzę z województwa świętokrzyskiego a dokładniej w małej miejscowości o nazwie Busko-Zdrój. Uczę się w technikum na kierunku energii odnawialnej i hm.. polecam każdemu ^^.
      Interesuje się e-sportem i po części sportem jak i informatyką. Swoją przygodę z csem zacząłem od 1.6, przegrałem około +/- 6k godzin co nie jest dużym wynikiem bo w w samego CS:GO na wszystkich kontach mam jakieś 15 xD.
      Teraz wracam do gry, po hm.. prawie 2 letniej przerwie i jest em.. śmiesznie.
      Z większych w zasadzie osiągnięć w tej grze to kilka wygranych lanów, kilkanaście indywidualnych nagród i zbanowany faceit xDD
      Wydaje mi się, że to tyle, jeżeli macie jakieś pytania piszcie śmiało. Odpowiem na każde pytanie
      Myślę, że miło spędzimy czas razem. Do zobaczenia na serwerze jak i forum!

-dxx32

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.