Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Interaktywne banner'y


_/ΛLPΊNE2k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dawno mnie nigdzie nie było.

Wychodzę z propozycją dodania na forum interaktywnych bannerów, niech do dla przykładu będzie zrobiony już gotowy interaktywny bannerek serwera DD2.
generate.php?ip=54.38.63.53:27015

Jest także do tego napisany prosty i przejrzysty panel w którym możemy dodawać/edytować/usuwać zapisane serwery oraz pozycje.
image.png.20259fe352c62ce3660a79ca5fe6de3d.png

po kliknięciu GEN, jest otwierany nasz interaktywny banner w nowej karcie, stamtąd można ogarnąć linka.

Wybór serwer'a działa na zasadzie GET'a z linku "generate.php?ip=54.38.63.53:27015"
gdzie jak wiadomo jest wpisany adres serwer'a. Moim zdaniem jest to proste do użytku. 
Zapytacie pewnie co się stanie jak ktoś poda serwer nie z naszej sieci i bedzie chciał sobie podrobić banner.

Wtedy wyskoczy ładny błąd i banner się nie wygeneruje.
SyLiICk.png

 

Skrypt oparty jest o bibliotekę GameQ i bazę danych.


Co wy na to powiecie? Jak macie jakieś propozycje co dodać albo zrobić lepiej to dawajcie je niżej :>

Pięć.

 

Czyli dobrze rozumiem że chcesz przenieść informacje z tabeli na banner? Dla mnie jest to zbędne a dodawanie czegoś na siłę nie ma najmniejszego sensu.

Nie nie, tabeli nie ruszamy. Jest to przydatne np w reklamie serwerowej, każdy widzi na jakim serwerze jest ile osób po samym bannerze, fajnie by było jakby zostały zamienione tylko bannerki w widoku forum oraz w samym kodzie reklamowym.

 

2 godziny temu, esej napisał:

W sumie mi to obojętne, ja bym wolał nie dokładać pracy Rumcajsowi bo terminy polecą grubo do przodu a jeszcze profile zostały :D

Powątpiewam też czy ktoś to zauważy..

Może tym zarządzać każdy kto będzie miał dostęp, nawet ja mogę sie tym zająć, a zmiana 6 linków w podforach nie jest jakaś pracochłonna żeby TurboRumcajsowi coś poprzesuwała. Wydaje mi się, że dużo osób zwraca uwagę na takie smaczki.

Edytowane przez _/ΛLPΊNE2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem że chcesz przenieść informacje z tabeli na banner? Dla mnie jest to zbędne a dodawanie czegoś na siłę nie ma najmniejszego sensu.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Mi ta propozycja z umieszczeniem ilości przebywających w grze osób na bannerze serwerów się podoba. Jestem za jej wprowadzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jest zbędne, do reklamy i tak jest używany plakat reklamowy. Dodawanie kolejnych rzeczy, ktore i tak będą omijane jest bez sensu. Dobrze wiemy, że i tak wszyscy jak patrzą na liczbę graczy to pierwsze co to tabela serwerów. Ogólnodostępny skrypcik z neta opierający sie na GameQ :xDD:

Na nie

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bannerach nie ma aż tak dużo miejsca aby to umiejscowić. Po drugie jest taka kolorystyka że jak ktoś się dobrze nie przypatrzy się to na pierwszy rzut oka nie dostrzeże prawidłowo IP serwera.  A dodawanie czegoś na siłę, uwierz mi że nie ma sensu bo jest to dokładanie pracy + jest to bez sensu. Jak kogoś zaciekawi reklama forum, to wejdzie na nie i zobaczy sobie w tabeli a nie będzie się cieszył że takie informacje są na bannerach i my tylko tak umiemy.

 

/ Propozycja odrzucona

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja%20odrzucona.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie