Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Knight


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi drodzy! Udało mi się złapać jednego z naszych starszych użytkowników, który od czasu do czasu wychodzi do nas z ukrycia na forum. Człowiek lubujący dobre kino oraz dobrą grę w samotności, młodzieniec  o złotym sercu. Poznajcie go, oto @ Knight

 

 

Dżem dobry milordzie. Skoro już byłeś tak chętny, to czy teraz poświęcisz mi nieco więcej czasu?

 

Akurat w LOL'a gram, ale możesz zacząć, a ja po meczyku odpowiem.

 

skoro tak, to poproszę o jakieś podstawowe informacje o Tobie misiu. Jakieś imię, może skąd pochodzisz lub jaki masz pin do karty ^^

 

Cześć. Nazywam się Jędrek, w sierpniu kończę 17 lat. Jestem młodziutkim, raczej w miarę niskim brunetem, także z ciemnymi oczkami z Dolnego Śląska. Chodzę do technikum na kierunek Grafika i Poligrafia cyfrowa wraz z łączoną drugą grupą Fotografia i Multimedia.

 

Jędras spod bloku, strażnik żywopłotu? XD dolny Śląsk powiadasz, a zdradzisz skąd dokładnie jesteś?

 

Mieszkam na wsi, w okolicach Świdnicy ;)

 

Czyli pomyliłem się z tym blokiem? Świdnica... nie kojarzę. Jest tam coś ciekawego co możesz mi polecić?
 

Mieszkałem za dzieciaka (do 4 roku życia) w mieście, ale od tamtego czasu mieszkam u mnie na wsi. Co do Świdnicy.. nie wiem czy jest coś ciekawego do obejrzenia. Mamy Katedrę Św. Stanisława i Wacława, małą galerię z kinem, teatr (Świdnicki Ośrodek Kultury) i Młodzieżowy Dom Kultury. Pewnie są ciekawsze rzeczy, lecz tylko o tylu wiem, pamiętam.

 

Wydaje się jakby żadne z tych wymienionych Ci nie pasowało. W jaki więc sposób spędzałeś swój czas wolny?

 

Czas wolny najczęściej spędzam w domu oglądając Netflixa, grając w gry lub wyjściu ze znajomymi na miasto, chodząc, gadając, czasem pójdziemy do McD/KFC albo właśnie do kina. Ja osobiście bardzo lubię je oglądać, ale rzadko w kinie jest coś wartego obejrzenia według mnie.
 

Czyli trafił się nam domator i kinoman. Skoro już poruszyłeś temat, to muszę spytać co najbardziej lubisz oglądać?

 

Kocham filmy wojenne, akcji. Bardzo lubię  Szeregowiec Ryan, Przełęcz Ocalonych, Furia, Pianista, Wróg u bram, Dunkierka. Podobają mi się też niektóre filmy przygodowe/fantasy i czasem horrory, ale nie znoszę komedii, dramatów, miłosnych i tego typu.
 

Dlaczego akurat wojenne? Co w nich tak Ci się podoba?

 

Po prostu z jakiegoś powodu bardzo podobają mi się wojenne, chociażby z II WŚ. Lubię, gdy coś się dzieje, jest krew, karabiny, wybuchy, lecz zapewne dla żołnierzy, cywili w tamtych czasach to było piekło.
 

Byłeś ostatnio na jakiejś premierze w kinie? Może coś polecisz?

 

Właśnie od 2 miesięcy nic fajnego w kinie nie mogę znaleźć, ale ostatnio byłem na Przemytniku (The Mule). Ten film jest o dziadku, który transportuje narkotyki. Nie ma za wiele akcji w nim, lecz jest bardzo dobrze zrobiony i ma mądry przekaz o rodzinie.

 

Dołączam go do listy do obejrzenia :) wspomniałeś, że II WŚ to ciężki okres. Sądzisz, że nasze pokolenie dałoby sobie radę jak nasi dziadkowie?

 

Nie mam pojęcia, ale myślę, że kiedyś patriotyzm był silniejszy u młodzieży niż teraz. Podobnie ze sprawnością fizyczną. Jednak nic nie wiadomo, kto wie? Mam nadzieję, że nie daj Boże do tego by nie doszło i wszyscy stanęliby na wysokości zadania.
 

Zostając w temacie, chciałbym poruszyć coś cięższego jeśli pozwolisz. Nie wiem czy czytasz lub oglądasz wiadomości, ale od czasu do czasu pojawiają się oszczerstwa pod adresem Polski np. O to, że wspierała ona Niemców, Polacy wydawali często Żydów, a nawet pojawiają się określenia "polskie obozy zagłady". Jakie jest Twoje zdanie o takich dziwnych teoriach?

 

Nie oglądam, ale mój nauczyciel od historii i wosu często wspomina o takich sprawach i na dodatek mamy aktualnie tematy o II WŚ. Z tego co wiem od różnych osób i nauczyciela, kanału na YT Historia bez cenzury to Polacy wcale nie wydawali Żydów. W Polsce była kara śmierci za ich ukrywanie, a mimo to nasi rodacy to robili. Oczywiście, były takie osoby, które je wydawały, ale mam nadzieję, że to była rzadkość. Określenie ''polskie obozy zagłady'' wzięło się z tego, iż III Rzesza specjalnie zakładała owe obozy na naszych terenach, by nie było na nich. Podobnie było z prowokacją gliwicką, kiedy Niemcy przebrani w polskie barwy, zaatakowali własną radiostację, by mieć pretekst do zaatakowania nas.

 

Widzę, że jesteś pilnym uczniem :) ok zejdźmy z tych trudnych tematów i wróćmy do Ciebie. Uczysz się w zawodzie grafika z tego co pamiętam. Skąd akurat taki kierunek?

 

Byłem niezdecydowany do samego końca, prawie do ostatniego terminu składania podań do szkół. Nie myślałem o ogólniaku, bo bym tam umarł. Nie jestem wcale pilnym uczniem, po prostu nauczyciel umie nam przekazać wiedzę w dobry sposób, nie to co większość uczących.. lub po prostu łatwo mi przychodzą tematy z II WŚ. Wracając do kierunku. Pomyślałem, że będzie to dobry pomysł, ponieważ i tak siedzę minimalnie w sprawach komputerowych i graficznych, a ten profil wydawał się bardzo luźny, a więc spróbowałem - złożyłem podanie tylko do tego technikum, na ten kierunek i tak oto jestem. Jak wspomniałem, jest bardzo luźno. Co będzie w dalszych klasach, to zobaczę z czasem.

 

Siostra jest w identycznym profilu i nie jest tak źle. Czyli to nie jest tak, że bawiłeś się grafikami i poszedłeś na kierunek według hobby, lecz to kierunek szkoły wyznaczył Twoje drugie zajęcie poza filmami tak?

 

Już wcześniej, tak od połowy pierwszej gimnazjum bawiłem się z grafiką, ale do teraz robię to tylko jako hobby, nie jestem w tym jakiś dobry, ale od czasu do czasu lubię pobawić się w Gimpie.

 

Myślisz, że po szkole dalej będziesz działać w tym kierunku?

 

Jeśli jakimś cudem nagle zdobędę artystyczne umiejętności.. to czemu nie? Mój kolega już teraz robi prace graficzne za jakieś tam pieniądze. Na ten czas technikum uważam za czas przejściowy, by pomyśleć co chcę robić w życiu, bo wciąż nie wiem. Możliwe jest to, iż będę pracował w zawodzie, lecz równie dobrze będzie inaczej.

 

Nie boisz się czasem, że zostaniesz z niczym?

 

Każdy zawsze może wylądować z niczym, nigdy nie wiesz co się stanie w przyszłości :D. Przede mną jeszcze trochę ponad 3 lata na namysły, a przed skończeniem szkoły pewnie znajdę sobie też dorywczą pracę, możliwe, że wtedy wpadnie mi coś do głowy.

 

Ciekawy plan. Chociaż z tego co widzę w dziale grafiki potrafisz co nieco :) w wolnym czasie też grasz. Wiem też, że sporo w ligę legend. Aż tak Cię wciągnęła ta gra?

 

W League of Legends gram przerywanie od +/- połowy drugiego sezonu. Jeszcze za małego nie wiedziałem o co w tej grze chodzi, więc szybko się zniechęcałem, wracałem ponownie. Co jakiś czas właśnie gram sobie w tę grę, przestaję na parę miesięcy i tak w kółko. Zniechęciłem się już pewien czas temu do CS:GO, najprościej w świecie znudził mi się, a teraz nie mogę za bardzo do niego wrócić, dlatego więc pykam w LOLa i odrobinę w Dead by Daylight.

 

Skoro wdrożyliśmy się w ten temat, to może opowiesz jak zaczęła się Twoja historia z cs?

 

Ciężkie pytanie, nie pamiętam dokładnie. Przygodę z CS'em zacząłem bodajże w.. 2014? Wtedy większość nagrywała go na YT, a ja grałem wtedy tylko w Minecrafta, więc chciałem jakąś odskocznie i spróbowałem. Potem znalazłem pewną sieć serwerów, na której zostałem z dobre 2 lata, jeśli nie więcej i dalej się potoczyło ;)

 

Hmm cs, lol, minecraft, dead by daylight. To wszystko gry sieciowe, nie uruchamiasz tych z gatunku single player?

 

Grałem w Wiedźmina 2/3, Assasin's Creed Origins, ale nigdy żadnej nie ukończyłem w 100%. Nawet jeśli gry sieciowe bardzo często gotują mnie od środka, to mimo to i tak je preferuję. Nie odpowiem dlaczego, po prostu lubię chyba konkurencję :D

 

Chcesz pokazać, żeś najlepszy ^^ Ostatnio pojawiasz się i jesteś aktywny zarówno u Rumcajsa jak i Mesharskiego. Nie możesz się zdecydować, na którym forum zostać?

 

U Rumcajsa byłem w administracji forum, trochę na jego sieci posiedziałem, więc wracam co jakiś czas sprawdzić jak się trzymają, ostatnio trochę częściej, bo mam więcej czasu wolnego. W przypadku sieci Maszy było chyba podobnie, na pierwszej odsłonie byłem w administracji? Nie chcę kłamać, z moją pamięcią jest różnie. Niestety nie upewnię się, bo z pierwszych kroczków sieci nie zostało nic :(. Nie chodzi o to, że nie mogę się zdecydować. Podoba mi się na obu forach. Z tobą jest podobnie, ponieważ widzę Cię tu i tam? ^^

 

Heh, no dobrze, przyłapałeś mnie ;) a skoro mowa o forach, chcę zapytać dlaczego jesteś rycerzem w internecie? Skąd taki nick?

 

Wymyśliłem go na poczekaniu. Nie ma jakiejś historii, najzwyczajniej w świecie spodobał mi się. Lubię także filmy o rycerzach, królestwie i tego typu sprawach.
 

Rzeczywiście wygląda dobrze. Wspominasz, że byłeś administratorem, czy to jest ciężki kawałek chleba?

 

Byłem w administracji forum, ale nie jako administrator heh, byłem moderatorem. W ekipie byli m.in ferstel (który jest do teraz), Evanella, Haszeer, Matixen i chyba SzusteR. Ta posada nie była ciężka, tyle co spojrzeć na tematy, sprawdzić czy wszyscy są grzeczni, zadowoleni i łapać kontakt z użytkownikami.
 

Czyli łatwizna, w sumie uważam tak samo. 
W Twoich avatarach i sygnaturach często widnieją postacie z anime. Czyżby kolejne serie do obejrzenia zaraz po wojennych filmach?

 

Anime z avatarów i sygnatur już są obejrzane dawno temu. Nie jestem maniakiem ''chińskich bajek'', czasem znajdę anime, które mnie zainteresuje, lecz nie oglądam ich nałogowo. Jednak w swoim życiu obejrzałem już trochę, że połowy nazw nawet nie pamiętam, ale lubię Shingeki no Kyojin, Tokyo Ghoul, Sword Art Online.. mógłbym wymieniać, ale naprawdę już nazw nie pamiętam.

 

Jeśli chodzi o określenie "chińskie bajki", to kłóciłbym się, ale nie po to tu jesteśmy. 
Byłeś może za granicą?

 

No wiem, wiem :D. Tylko się droczę. Pewnie, że byłem. W Chorwacji, Czechach, Niemczech, Austrii, we Włoszech, Słowacji i planuję polecieć do Stanów. Ogólnie nie lubię podróżować, bo nie cierpię siedzieć w aucie. Ciasno jest z bagażem i ciągle siedzisz, a samolotem to jest o wiele szybciej na dalsze dystanse. Nie lataliśmy, bo moja mama boi się latać.

 

Niezły kawałek świata już zwiedziłeś. Skoro nie lubisz, to jak to się stało, że odwiedziłeś tyle krajów?

 

Z rodziną na wakacje jeździłem, a małolata nie chcieli zostawiać w domu.

 

Hah, dobrze masz. Gdybym chciał się wybrać na urlop, to jakie miejsce poza granicami kraju mi polecisz?

 

Ja osobiście nie lubię morza, siedzenie na piasku godzinami na gorącu, nawet jeśli miałbym się kąpać w morzu. To nie dla mnie, a tym bardziej nad polskim morzem. Co nie spojrzysz to są pety, chusteczki i inne śmieci w piasku i ''janusze'', którzy zajmują połowę miejsca nad morzem. Najlepiej to chyba pojechać w góry, nad jezioro. Karpaty?

 

Tyle jeśli chodzi o Polskę, ale pytałem o kraj poza Polską misiaczku.

 

Zakręcony jestem, wybacz :D. Poza Polską.. to chyba Chorwacja, mimo że daleko to jest tam bardzo ładnie i ciepło. Morze jest czyste, podobnie z powietrzem.

 

Zanotowałem. 
Gdybyś miał ocenić sam siebie, to czy potrafiłbyś to zrobić obiektywnie?

 

Oj ciężko by było. Jestem bardzo surowy wobec siebie. Mam małą wiarę w moją osobę, to dość negatywna cecha. Zawsze na takich lekcjach z pedagogiem lub podobną osobą w podstawówce, gimnazjum, czy też raz w technikum, miałem problem z opisaniem swoich pozytywnych rzeczy i tym podobne.
 

Aż tak? Mimo to spróbujemy, potrafisz mi opisać swoją najlepszą oraz najgorszą cechę osobowości?

 

Oh, misiaczku... Niech Ci będzie. Moją najgorszą cechą jest lenistwo i szybka rezygnacja, jeżeli chodzi o naukę. Zawsze mówię sobie, że nauczę się później i wiadomo jaki jest rezultat. Natomiast moją najlepszą cechą jest, ugh, chyba bycie skromnym. Nie wiem czy to prawda, ale osoby, które znam, tak mówią.

 

No widzisz, jednak się udało, dostaniesz naklejkę dzielnego użytkownika xd
Dobrze, nie będę Ci już zabierał więcej czasu. Jednak na zakończenie bardzo proszę o jakiś kawał.

 

Nie znam wielu żartów, ale niech będzie heh: ''Gdzie po wypiciu alkoholu idzie alkohol? Wóda.'' Nie był, aż tak suchy? :P
Pewnie i tak go pomieszałem.

 

Suchy jak moje tosty na śniadanie :D niemniej jednak bardzo dziękuję za czas jaki mi poświęciłeś. Do zobaczenia w chatboxie przyjacielu mojej żony.

 

Dziękuję, see you!

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jak wywiad, + za niego.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Kamil. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie