Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie moi drodzy! Udało mi się złapać jednego z naszych starszych użytkowników, który od czasu do czasu wychodzi do nas z ukrycia na forum. Człowiek lubujący dobre kino oraz dobrą grę w samotności, młodzieniec  o złotym sercu. Poznajcie go, oto @ Knight

Dżem dobry milordzie. Skoro już byłeś tak chętny, to czy teraz poświęcisz mi nieco więcej czasu?

Akurat w LOL'a gram, ale możesz zacząć, a ja po meczyku odpowiem.

skoro tak, to poproszę o jakieś podstawowe informacje o Tobie misiu. Jakieś imię, może skąd pochodzisz lub jaki masz pin do karty ^^

Cześć. Nazywam się Jędrek, w sierpniu kończę 17 lat. Jestem młodziutkim, raczej w miarę niskim brunetem, także z ciemnymi oczkami z Dolnego Śląska. Chodzę do technikum na kierunek Grafika i Poligrafia cyfrowa wraz z łączoną drugą grupą Fotografia i Multimedia.

Jędras spod bloku, strażnik żywopłotu? XD dolny Śląsk powiadasz, a zdradzisz skąd dokładnie jesteś?

Mieszkam na wsi, w okolicach Świdnicy ;)

Czyli pomyliłem się z tym blokiem? Świdnica... nie kojarzę. Jest tam coś ciekawego co możesz mi polecić?

Mieszkałem za dzieciaka (do 4 roku życia) w mieście, ale od tamtego czasu mieszkam u mnie na wsi. Co do Świdnicy.. nie wiem czy jest coś ciekawego do obejrzenia. Mamy Katedrę Św. Stanisława i Wacława, małą galerię z kinem, teatr (Świdnicki Ośrodek Kultury) i Młodzieżowy Dom Kultury. Pewnie są ciekawsze rzeczy, lecz tylko o tylu wiem, pamiętam.

Wydaje się jakby żadne z tych wymienionych Ci nie pasowało. W jaki więc sposób spędzałeś swój czas wolny?

Czas wolny najczęściej spędzam w domu oglądając Netflixa, grając w gry lub wyjściu ze znajomymi na miasto, chodząc, gadając, czasem pójdziemy do McD/KFC albo właśnie do kina. Ja osobiście bardzo lubię je oglądać, ale rzadko w kinie jest coś wartego obejrzenia według mnie.

Czyli trafił się nam domator i kinoman. Skoro już poruszyłeś temat, to muszę spytać co najbardziej lubisz oglądać?

Kocham filmy wojenne, akcji. Bardzo lubię  Szeregowiec Ryan, Przełęcz Ocalonych, Furia, Pianista, Wróg u bram, Dunkierka. Podobają mi się też niektóre filmy przygodowe/fantasy i czasem horrory, ale nie znoszę komedii, dramatów, miłosnych i tego typu.

Dlaczego akurat wojenne? Co w nich tak Ci się podoba?

Po prostu z jakiegoś powodu bardzo podobają mi się wojenne, chociażby z II WŚ. Lubię, gdy coś się dzieje, jest krew, karabiny, wybuchy, lecz zapewne dla żołnierzy, cywili w tamtych czasach to było piekło.

Byłeś ostatnio na jakiejś premierze w kinie? Może coś polecisz?

Właśnie od 2 miesięcy nic fajnego w kinie nie mogę znaleźć, ale ostatnio byłem na Przemytniku (The Mule). Ten film jest o dziadku, który transportuje narkotyki. Nie ma za wiele akcji w nim, lecz jest bardzo dobrze zrobiony i ma mądry przekaz o rodzinie.

Dołączam go do listy do obejrzenia :) wspomniałeś, że II WŚ to ciężki okres. Sądzisz, że nasze pokolenie dałoby sobie radę jak nasi dziadkowie?

Nie mam pojęcia, ale myślę, że kiedyś patriotyzm był silniejszy u młodzieży niż teraz. Podobnie ze sprawnością fizyczną. Jednak nic nie wiadomo, kto wie? Mam nadzieję, że nie daj Boże do tego by nie doszło i wszyscy stanęliby na wysokości zadania.

Zostając w temacie, chciałbym poruszyć coś cięższego jeśli pozwolisz. Nie wiem czy czytasz lub oglądasz wiadomości, ale od czasu do czasu pojawiają się oszczerstwa pod adresem Polski np. O to, że wspierała ona Niemców, Polacy wydawali często Żydów, a nawet pojawiają się określenia "polskie obozy zagłady". Jakie jest Twoje zdanie o takich dziwnych teoriach?

Nie oglądam, ale mój nauczyciel od historii i wosu często wspomina o takich sprawach i na dodatek mamy aktualnie tematy o II WŚ. Z tego co wiem od różnych osób i nauczyciela, kanału na YT Historia bez cenzury to Polacy wcale nie wydawali Żydów. W Polsce była kara śmierci za ich ukrywanie, a mimo to nasi rodacy to robili. Oczywiście, były takie osoby, które je wydawały, ale mam nadzieję, że to była rzadkość. Określenie ''polskie obozy zagłady'' wzięło się z tego, iż III Rzesza specjalnie zakładała owe obozy na naszych terenach, by nie było na nich. Podobnie było z prowokacją gliwicką, kiedy Niemcy przebrani w polskie barwy, zaatakowali własną radiostację, by mieć pretekst do zaatakowania nas.

Widzę, że jesteś pilnym uczniem :) ok zejdźmy z tych trudnych tematów i wróćmy do Ciebie. Uczysz się w zawodzie grafika z tego co pamiętam. Skąd akurat taki kierunek?

Byłem niezdecydowany do samego końca, prawie do ostatniego terminu składania podań do szkół. Nie myślałem o ogólniaku, bo bym tam umarł. Nie jestem wcale pilnym uczniem, po prostu nauczyciel umie nam przekazać wiedzę w dobry sposób, nie to co większość uczących.. lub po prostu łatwo mi przychodzą tematy z II WŚ. Wracając do kierunku. Pomyślałem, że będzie to dobry pomysł, ponieważ i tak siedzę minimalnie w sprawach komputerowych i graficznych, a ten profil wydawał się bardzo luźny, a więc spróbowałem - złożyłem podanie tylko do tego technikum, na ten kierunek i tak oto jestem. Jak wspomniałem, jest bardzo luźno. Co będzie w dalszych klasach, to zobaczę z czasem.

Siostra jest w identycznym profilu i nie jest tak źle. Czyli to nie jest tak, że bawiłeś się grafikami i poszedłeś na kierunek według hobby, lecz to kierunek szkoły wyznaczył Twoje drugie zajęcie poza filmami tak?

Już wcześniej, tak od połowy pierwszej gimnazjum bawiłem się z grafiką, ale do teraz robię to tylko jako hobby, nie jestem w tym jakiś dobry, ale od czasu do czasu lubię pobawić się w Gimpie.

Myślisz, że po szkole dalej będziesz działać w tym kierunku?

Jeśli jakimś cudem nagle zdobędę artystyczne umiejętności.. to czemu nie? Mój kolega już teraz robi prace graficzne za jakieś tam pieniądze. Na ten czas technikum uważam za czas przejściowy, by pomyśleć co chcę robić w życiu, bo wciąż nie wiem. Możliwe jest to, iż będę pracował w zawodzie, lecz równie dobrze będzie inaczej.

Nie boisz się czasem, że zostaniesz z niczym?

Każdy zawsze może wylądować z niczym, nigdy nie wiesz co się stanie w przyszłości :D. Przede mną jeszcze trochę ponad 3 lata na namysły, a przed skończeniem szkoły pewnie znajdę sobie też dorywczą pracę, możliwe, że wtedy wpadnie mi coś do głowy.

Ciekawy plan. Chociaż z tego co widzę w dziale grafiki potrafisz co nieco :) w wolnym czasie też grasz. Wiem też, że sporo w ligę legend. Aż tak Cię wciągnęła ta gra?

W League of Legends gram przerywanie od +/- połowy drugiego sezonu. Jeszcze za małego nie wiedziałem o co w tej grze chodzi, więc szybko się zniechęcałem, wracałem ponownie. Co jakiś czas właśnie gram sobie w tę grę, przestaję na parę miesięcy i tak w kółko. Zniechęciłem się już pewien czas temu do CS:GO, najprościej w świecie znudził mi się, a teraz nie mogę za bardzo do niego wrócić, dlatego więc pykam w LOLa i odrobinę w Dead by Daylight.

Skoro wdrożyliśmy się w ten temat, to może opowiesz jak zaczęła się Twoja historia z cs?

Ciężkie pytanie, nie pamiętam dokładnie. Przygodę z CS'em zacząłem bodajże w.. 2014? Wtedy większość nagrywała go na YT, a ja grałem wtedy tylko w Minecrafta, więc chciałem jakąś odskocznie i spróbowałem. Potem znalazłem pewną sieć serwerów, na której zostałem z dobre 2 lata, jeśli nie więcej i dalej się potoczyło ;)

Hmm cs, lol, minecraft, dead by daylight. To wszystko gry sieciowe, nie uruchamiasz tych z gatunku single player?

Grałem w Wiedźmina 2/3, Assasin's Creed Origins, ale nigdy żadnej nie ukończyłem w 100%. Nawet jeśli gry sieciowe bardzo często gotują mnie od środka, to mimo to i tak je preferuję. Nie odpowiem dlaczego, po prostu lubię chyba konkurencję :D

Chcesz pokazać, żeś najlepszy ^^ Ostatnio pojawiasz się i jesteś aktywny zarówno u Rumcajsa jak i Mesharskiego. Nie możesz się zdecydować, na którym forum zostać?

U Rumcajsa byłem w administracji forum, trochę na jego sieci posiedziałem, więc wracam co jakiś czas sprawdzić jak się trzymają, ostatnio trochę częściej, bo mam więcej czasu wolnego. W przypadku sieci Maszy było chyba podobnie, na pierwszej odsłonie byłem w administracji? Nie chcę kłamać, z moją pamięcią jest różnie. Niestety nie upewnię się, bo z pierwszych kroczków sieci nie zostało nic :(. Nie chodzi o to, że nie mogę się zdecydować. Podoba mi się na obu forach. Z tobą jest podobnie, ponieważ widzę Cię tu i tam? ^^

Heh, no dobrze, przyłapałeś mnie ;) a skoro mowa o forach, chcę zapytać dlaczego jesteś rycerzem w internecie? Skąd taki nick?

Wymyśliłem go na poczekaniu. Nie ma jakiejś historii, najzwyczajniej w świecie spodobał mi się. Lubię także filmy o rycerzach, królestwie i tego typu sprawach.

Rzeczywiście wygląda dobrze. Wspominasz, że byłeś administratorem, czy to jest ciężki kawałek chleba?

Byłem w administracji forum, ale nie jako administrator heh, byłem moderatorem. W ekipie byli m.in ferstel (który jest do teraz), Evanella, Haszeer, Matixen i chyba SzusteR. Ta posada nie była ciężka, tyle co spojrzeć na tematy, sprawdzić czy wszyscy są grzeczni, zadowoleni i łapać kontakt z użytkownikami.

Czyli łatwizna, w sumie uważam tak samo. 
W Twoich avatarach i sygnaturach często widnieją postacie z anime. Czyżby kolejne serie do obejrzenia zaraz po wojennych filmach?

Anime z avatarów i sygnatur już są obejrzane dawno temu. Nie jestem maniakiem ''chińskich bajek'', czasem znajdę anime, które mnie zainteresuje, lecz nie oglądam ich nałogowo. Jednak w swoim życiu obejrzałem już trochę, że połowy nazw nawet nie pamiętam, ale lubię Shingeki no Kyojin, Tokyo Ghoul, Sword Art Online.. mógłbym wymieniać, ale naprawdę już nazw nie pamiętam.

Jeśli chodzi o określenie "chińskie bajki", to kłóciłbym się, ale nie po to tu jesteśmy. 
Byłeś może za granicą?

No wiem, wiem :D. Tylko się droczę. Pewnie, że byłem. W Chorwacji, Czechach, Niemczech, Austrii, we Włoszech, Słowacji i planuję polecieć do Stanów. Ogólnie nie lubię podróżować, bo nie cierpię siedzieć w aucie. Ciasno jest z bagażem i ciągle siedzisz, a samolotem to jest o wiele szybciej na dalsze dystanse. Nie lataliśmy, bo moja mama boi się latać.

Niezły kawałek świata już zwiedziłeś. Skoro nie lubisz, to jak to się stało, że odwiedziłeś tyle krajów?

Z rodziną na wakacje jeździłem, a małolata nie chcieli zostawiać w domu.

Hah, dobrze masz. Gdybym chciał się wybrać na urlop, to jakie miejsce poza granicami kraju mi polecisz?

Ja osobiście nie lubię morza, siedzenie na piasku godzinami na gorącu, nawet jeśli miałbym się kąpać w morzu. To nie dla mnie, a tym bardziej nad polskim morzem. Co nie spojrzysz to są pety, chusteczki i inne śmieci w piasku i ''janusze'', którzy zajmują połowę miejsca nad morzem. Najlepiej to chyba pojechać w góry, nad jezioro. Karpaty?

Tyle jeśli chodzi o Polskę, ale pytałem o kraj poza Polską misiaczku.

Zakręcony jestem, wybacz :D. Poza Polską.. to chyba Chorwacja, mimo że daleko to jest tam bardzo ładnie i ciepło. Morze jest czyste, podobnie z powietrzem.

Zanotowałem. 
Gdybyś miał ocenić sam siebie, to czy potrafiłbyś to zrobić obiektywnie?

Oj ciężko by było. Jestem bardzo surowy wobec siebie. Mam małą wiarę w moją osobę, to dość negatywna cecha. Zawsze na takich lekcjach z pedagogiem lub podobną osobą w podstawówce, gimnazjum, czy też raz w technikum, miałem problem z opisaniem swoich pozytywnych rzeczy i tym podobne.

Aż tak? Mimo to spróbujemy, potrafisz mi opisać swoją najlepszą oraz najgorszą cechę osobowości?

Oh, misiaczku... Niech Ci będzie. Moją najgorszą cechą jest lenistwo i szybka rezygnacja, jeżeli chodzi o naukę. Zawsze mówię sobie, że nauczę się później i wiadomo jaki jest rezultat. Natomiast moją najlepszą cechą jest, ugh, chyba bycie skromnym. Nie wiem czy to prawda, ale osoby, które znam, tak mówią.

No widzisz, jednak się udało, dostaniesz naklejkę dzielnego użytkownika xd
Dobrze, nie będę Ci już zabierał więcej czasu. Jednak na zakończenie bardzo proszę o jakiś kawał.

Nie znam wielu żartów, ale niech będzie heh: ''Gdzie po wypiciu alkoholu idzie alkohol? Wóda.'' Nie był, aż tak suchy? :P
Pewnie i tak go pomieszałem.

Suchy jak moje tosty na śniadanie :D niemniej jednak bardzo dziękuję za czas jaki mi poświęciłeś. Do zobaczenia w chatboxie przyjacielu mojej żony.

Dziękuję, see you!

Yyyy przyznam się, że jestem blondynka i miałam problem z sucharem xDDDDDDDDD :beka: :beka:

Plusik za prace, fajnie się czytało :x i dowiedziałam sie co nie co o młodym ^^ :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mrs.Fuksiara
      Kolejny wywiadzik, z kolejną super osóbką. 
      Poznajcie lepiej @ TheProTHC.exe

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
      Opiekun DD2 #1: @ TheProTHC.exe

Witam kochany przybyszu.
      Co skłoniło Cię do tego, aby zgłosić się do wywiadu? 

Hmmmm do wywiady zgłosiłem się dość dawno temu lecz, co mnie skłoniło chciałem by ludzie mnie troszkę lepiej poznali.

Skoro chcesz, abyśmy Cię lepiej poznali, to przedstaw się nam.
      Imię, Wiek, skąd pochodzisz?

Mam na imię Damian mam 19 lat pochodzę z Częstochowy, woj. Śląskie.

Czy mógłbyś nam polecić jakieś miejsce do zwiedzania w Częstochowie? 

Osobiście dla osób które nie były polecam zwiedzić Jasną Górę od A do Z prócz tego zamek w Olsztynie wraz z jaskiniami wokół jest ich chyba 14/15 A na koniec park miniatur.

Chętnie sama się wybiore! 
      Czym się interesujesz?

Moim największym zainteresowaniem jest broń palna.

Możesz nam coś więcej o Twoim zainteresowaniu opowiedzieć?
      Skąd się to zainteresowanie wzięło? Czy masz ulubiony typ broni?

Skąd się wzięło zainteresowanie to jest proste, za małolata pojechałem z rodziną na piknik wojskowy godz 1 Raz w życiu miałem styczność z bronią i od razu się zakochałem rozpocząłem lekturę na temat broni palnej zezwolenia  rodzaje typy kalibry itp. Dodam taka mała ciekawostek w Polsce można mieć broń bez zezwolenia tylko nie palna A cxarnoprochowa która jest starsza niż jeżeli dobrze pamiętam 1968r.
      Mój ulubiony typ broni kurczę jest naprawdę sporo tego.

Broń krótka glock 17, 5 generacji. Kaliber 9 mm, broń używana w dniu dzisiejszym przez policję,wojsko,straż graniczna, detektywów i wiele innych służb ochronny. Dlaczego jest tak zachowana? Po 1 jest lekka. Po 2 jest bardzo celną i łatwa w obsłudze

Broń długa: AKMS kaliber 7.62 broń bardzo doceniana przez wojska celna nie ma dużego odrzutu posiada przełącznik auto i semi. Bardzo łatwy w obsłudze występuje w 2 wariantach albo z kolbą metalową, która da się złożyć albo z drewnianą.

Super się czegoś nowego i przydatnego dowiedzieć. Masz świetne zainteresowanie! 
      Powiedz nam, pracujesz czy uczysz się jeszcze?

To i to w tygodniu pracuje w weekend się uczę.

A możesz nam powiedzieć gdzie się uczysz? I co zamierzasz dalej po szkole?

Uczę się zaocznie w liceum po liceum o ile zdam maturę chce wybrać się na studia kryminalistyczne i dalej iść w tym kierunku.

Widzę za zainteresowaniem podążasz.
      Chciałbyś zostać tutaj w kraju, czy myślałeś nad tym, aby w przyszłości wyjechać? 

Myślałem nad tym Ale jednak zostałem, ponieważ spotkałem miłość swojego życia.

Oo to przeznaczenie.
      Jak poznałeś swoją ukochaną? I jak ona ma na imię?

Poznaliśmy się na koncercie, A na imię ma Magdalena.

Szczęścia Wam życzę.
      Zbliżają się święta, czy masz plany, co będziesz robić? Jak je spędzisz? Z rodziną czy jednak z Magdaleną?

Z rodziną lecz ona też będzie, bo spędzamy święta razem z moimi i jej rodzicami  

Rodzinnie. Z racji tego, że był 6 grudnia.
      Pochwal się, co dostałeś od Mikołaja?

Zegarek.

Super prezent! Powiedz nam, jak lubisz spędzać wolny czas?

Najczęściej w wolnym czasie oglądam filmy lub śpię.

Oo, a masz swoją ulubioną kategorie filmów? Bądź ulubiony film? 

Wojenne lub akcji. A ulubiony film to demony wojny.

Okej, co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?

Szanować ludzi bo odchodzą naprawdę szybko.

To prawda. Wydarzyło się w Twoim życiu, coś czego żałujesz aż do teraz?

Raczej nie lecz może jest taka 1 rzecz Ale to za bardzo wchodzi w życie prywatne.

Rozumiem. Przejdźmy do tego jak kupciałeś w pieluszki.
      Kim chciałeś zostać jako mały Damianek? 

A bo ja pamiętam haha nie wiem.

Dobra. Skąd pomysł na nick? 

Sama końcówka mówi za siebie kiedyś dużo się bawiło i tak zostało.

Szkoda, że już się nie bawi aż tyle haha  
      Co sprawiło, że powróciłeś tutaj na sieć? 

Odejście byłego wlasciciela dd2 #1 mentka.

Chciałbyś mieć jeszcze jakąś rangę na forum? Jak tak, to jaką?

Nie lecę na kolorki wystarczy mi opiekun nie mam już tyle czasu, co kiedyś.

Kolorki swoją drogą, liczą się umiejętności.
      Szybkie pytanka i koniec! 
      Góry czy Morze?
      Góry.
      Ulubiony kolor?
      Zielony.
      Masz rodzeństwo?
      Tak, młodszą siostrę.
      Znak zodiaku? 
      Lew.
      Jesteś typem imprezowicza, czy samotnika?
      Samotnik od 2/3 lat.

Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich nie będę pozdrawiam pojedynczo bo kogoś pominę i się obrazi  

Ja też pozdrawiam wszystkich czytelników! Dziękuję jeszcze raz i miłego Wam życzę! 
    • By Mrs.Jessa
      Dzisiejszy wywiad dla Was przeprowadziłam z naszym moderatorem @ terrorist0p
      Od razu na wstępie napisze, że wywiad jest krótki, ale warty przeczytania.

REDAKTOR: @ Mrs.Jessa
      MODERATOR: @ terrorist0p

W dzisiejszym wywiadzie opowie nam coś o sobie @ terrorist0p

Witaj Terrorist. Dziękuje, że znalazłeś dla mnie chwilę żebym mogła z Tobą przeprowadzić wywiad. Czy na samym początku mógłbyś nam się przedstawić? Ile masz lat i skąd pochodzisz?

Hejeczka, czasu troszkę znalazłem choć z nim ciężko, ale się  udało w końcu.  Jestem Bartek to już pewnie większość wie jak i to, że na codzień jestem kierowcą, lat mam 20 i pochodzę z Podkarpacia a dokładniej spod Rzeszowa.

Opowiedz nam może czy coś ciekawego znajduje się w Twojej miejscowości?

Wiesz co, w sumie to u mnie nie ma dosłownie nic takiego ciekawego z atrakcji, ale mamy super lasy, po których lubię czasami pospacerować.

O widzę, że nie tylko ja lubię spacery i naszą piękną nature. Już mi się podoba.
      Może powiesz nam coś więcej o swojej pracy?

Uwielbiam jeździć, jeżdżę sobie codziennie traski po 500-600km zwiedzam nasze Polskie miasta, łącze pracę z przyjemnością. Na początku jeździłem tylko po Podkarpaciu, teraz jeżdżę po wszystkich sąsiednich województwach, pracuję sam dla siebie jestem sobie sam szefem .

No to powiem Ci, że prace masz całkiem fajną. Chociaż ja sama osobiście nie wysiedziała bym tyle w jedny miejscu. Podziwiam Cię, naprawde.
      Czy oprócz jazdy i robieniem tylu kilometrów, posiadasz jakieś pasje?

Oczywiście, kiedyś mam na jakiś czas tydzień wolnego to robimy samochody, ogólnie to i naprawiamy i "tuningujemy" samochody, poprawiamy wizualnie jak i silniki.

To widzę, że z Ciebie mechanik.
      Powiedz nam jakim jesteś człowiekiem? Spokojnym czy może nerwowym?

Jestem raczej opanowanym i spokojnym człowiekiem
      No i to się ceni.
      Czy masz jakieś swoje ulubione potrawy?

Jakiś ulubionych to nie, ale lubię coś z kurczaka, kaczki i jakieś włoskie żarcie.
      O to byśmy się dogadali, ja lubię gotować Ty lubisz jeść. Czego chcieć więcej.
      Mam do Ciebie jedno pytanie, powiedz nam czy wierzysz w przyjaźń damsko-męską?

Ja nie wierzę, ja wiem że istnieje, mam taką jedną najlepszą przyjaciółkę  jest moją najlepszą przyjaciółką, koleżanką i żoną .
      Bardzo rozsądne podejście.Jakie cechy charakteru cenisz sobie u drugiej osoby?

Szczerość, mogę zawsze na nią liczyć i poczucie humoru.

Dobrze, przejdźmy więc może i porozmawiajmy o forum. Jak się tutaj znalazłeś?

W sumie to było tak dawno, że już nawet nie pamiętam, już 5 lat minęło.
      No to w sumie masz do tego prawo.
      Jak czujesz się na randze moderatora?

Nie czuję się jakoś specjalnie lepiej, czuję się normalnie tak jak bym był zwykłym szarakiem, robię swoje i to co do mnie należy, między czasie serwery i jakoś to idzie do przodu.
      No tak, bo posiadasz swoje serwery, powiesz nam jakie?

Only AWP oraz BF4 MOD, a dla reszty jestem opiekunem.
      No to troszkę na głowie masz.
      Mam nadzieję, że nadal będziesz miał tak pozytywne myślenie na swój temat i będziesz swoje obowiązki wykonywał jak najlepiej.

Wywiad może i troszkę krótki, ale niestety czas mnie goni, także przejdziemy do szybkich pytań.

Ulubiony kolor?
      Zielony.

Ulubiona pora roku?
      Wiosna - Najpiękniejsza pora roku

Wódka czy piwo?
      Wódka.

Wymarzone auto?
      BMW Seria 7 lub Audi A8 oba Black Boss
      Dziękuję bardzo za wywiad, czy chciałbyś dodać coś od siebie, bądź pozdrowić kogoś?

Miłej gry wszystkim na serwerach CSowiczów! 

Ja również życzę wszystkich przyjemnej gry. A Tobie bardzo dziękuje za poświęcony czas.
      Do zobaczenia w kolejnym wywiadzie.
    • By Lolcia
      Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuje że się zgodziłeś abym przeprowadziła właśnie wywiad z Tobą . To pytanie nie ominie nikogo, więc na samym wstępie musisz opowiedzieć nam coś o sobie? 
      Cześć! Dziękuję  ze postanowiłaś przeprowadzić  ze mną wywiad No ale... do rzeczy... Mam na imię Filip, mam 21 lat, mieszkam w woj. Świętokrzyskim. Interesuje się piłką nożną, informatyką oraz podróżowaniem. Lubię grać ze znajomymi w rożne gry, śmiać się i bawić ponieważ gry jak dla mnie dają dużo do myślenia oraz przekazu a nawet możemy dowiedzieć się od nich czegoś czego nie uczyli albo nie mówili w szkole np. jakieś wydarzenia historyczne.
      O proszę, miłośnik gier komputerowych oraz podróżowania . W jaką grę grasz najczęściej oraz jaka byś polecił innym?
      Jeśli chodzi o grę polecam The Walking Dead, w jednym momencie miałem łzy w oczach jak w to grałem, sztoss.
      A tak to gram w Cs'a i LoLa przeważnie
      Wróćmy do tematu wakacji, gdzie byś je chciał spędzić?
       Wakacje chciałbym spędzić w Holandii. Już mam plany aby wyjechać jakoś w maju. Jak sie uda to pojadę
       Holandia powiadasz? Praca czy raczej odpoczynek ?
      I to i to tak naprawdę. Mam kolegę który tam był. Pokazał mi kilka zdjęć, jakieś pocztówki mi kupił, a również i praca bo w  naszym  kraju nie zarobisz, takie jest moje zdanie.
      Rozumiem , niestety zarobki w naszym kraju nie każdego satysfakcjonują .Powiedz nam jaką jesteś osobą na co  dzień  ?
      Jestem sobą, haha
       To najważniejsze Co Cie skłoniło do założenia konta na naszym forum?
      Założyłem je ze względu na serwer JB z którym przyszliśmy na siec a jako ze znam tu na sieci parę osób z którymi grałem kiedyś to tym lepiej
      Super cieszę się bardzo . Jak doszło do tego ze masz admina na tym serwerze? jest to trudne zadanie czy raczej nie?
      Doszło do tego tak ze jailbreak tzw. Shadowa upadł. Nie miałem gdzie się zapodziać a że lubię ten mod to mój ziomuś Squeezy powiedział mi że gra tam. Wpadłem, pograłem i tak złożyłem podanie, a czy trudne jest zadanie admina, nie wiem zależy jak dla kogo, ale jak się ma już jakiś większy staż za sobą to nie jest to trudne ;v
       Dobrze pozostawmy temat cs i forum. Opowiedz nam coś o twojej miejscowości jest może  coś ciekawego do zwiedzenia ? 
      Raczej nie, jedyne co to kluby i siłownie
      No dobrze, czyli twierdzisz ze twoje miasto jest nudne. Jeśli miałbyś możliwość  do jakiego miasta byś się przeprowadził?
       Przeprowadziłbym się do Gdańska albo Zakopanego ponieważ bardzo lubię morze i góry
      Ooo Zakopane świetne miasto Dobrze będziemy powoli kończyć.. chciałbyś kogoś pozdrowić przy okazji?
      Chciałbym pozdrowić @ Skizi @ chomik cala ekipe JB, ciebie oraz całą sieć  csowicze oraz dziękuję za ten wywiad .

Jeszcze kilka szybkich pytań :

ulubiony kolor?
      Czarny 
      ulubiony wykonawca?
      Kali/Tonciu
      najlepszy serwer?
      Jailbreak
      największe marzenie:
      Wyjechać do Holandii
      Dziękuje ci za bardzo serdecznie  udzielenie wywiadu Pozdrawiam serdecznie

• By Mrs.Fuksiara
      Dłuższy wywiad przed Wami, z @ younG_liczi.
      Poznajcie bliżej tego przystojniaka  

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
      Właściciel arenek: @ younG_liczi.

Witam Cie Liczi. Dziękuję, że zgłosiłeś się do mnie na wywiad.
      Na początku przedstaw się czytelnikom. Jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz?

Nazywam się Bartłomiej, ale i tak mówią do mnie Bartek, albo Bartosz aczkolwiek Bartek brzmi lepiej. Hehe, w lipcu skończyłem dokładnie 22 lata, więc stary nie jestem jeszcze, a mieszkam w okolicach Olsztyna.

Opowiedz nam coś więcej o Twoim miejscu zamieszkania.
      Jest coś fajnego, co mógł byś Nam polecić do zwiedzania? 

Największą atrakcją dla zwiedzających jest chyba sam Gotycki Zamek, warownia, która została wzniesiona przez Krzyżaków w latach 1344-1391, a także Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego, które mieści się w ratuszu, mogę powiedzieć, że warto bo znajduje się tam 10 sal w których pokazują historię i rozwój państwa krzyżackiego.

Bardzo ciekawa miejscowość, jest na czym oko zawiesić.
      A czy Ty masz swoje ulubione miejsce? Może restaurację godną polecenia? 

Restauracja jaką mogę polecić hm...Wenecja jest to bardziej pizzeria ale warto tam kąsać, i oczywiście mieszcząca się Kawiarnia na rynku. 

Może kiedyś nas tam zabierzesz haha Dobra. Jakie masz zainteresowania?  

Interesuję się muzyką nawet mam własny kanał na youtubie, troszeczkę sportem kiedy chodziłem do szkoły lubiłem mieć mini "sparing" w tenisa stołowego, a tak to siedzę w e-sporcie już od długich lat. Haha. 

Skąd to zainteresowanie do muzyki? A przy okazji pokaż nam swoje nutki. 

Kiedyś..dawno, dawno temu ktoś podsunął mi pomysł prowadzenia radia na jakiejś stronie - dokładnie nie pamiętam, i tak to się zaczęło.. pierwsze mixy, jakieś przejścia i tak dalej mimo wszystko dalej jestem amatorem. 
      Bomba zajęcie, może kiedyś będziesz bardzo znanym 'człowiekiem od mixów'. Bartek co porabiasz na codzien? Praca, czy może nauka? 

Pracuje, jestem pomocnikiem operatora maszyn do sitodruku oraz operatorem maszyn do sleeve.

Mam nadzieje, że przyjemna dla Ciebie praca ha ha Opisz siebie w 5 zdaniach. Jaki jesteś? Jakie cechy są u Ciebie negatywne, a które Twoim zdaniem to te pozytywne? 

Zacznijmy od negatywnych, szybko się denerwuję jeśli kogoś nie znam więc można uważać mnie za toxica reszty grzechów nie pamiętam haha ;D a pozytywne hmm..jestem ciekawy, twórczy przede wszystkim, kreatywny jak najbardziej, mam dystans do siebie, szczery, przyjacielski no i potrafię współpracować także myślę, że tyle pozytywów co wymieniłem to jest ze mną dobrze  

Wiele masz dobrych cech to prawda! Współpraca na forum oczywiście najważniejsza haha  
       Czy facet z takim charakterem ma wybrankę życia? 

Nie, w tym miesiącu dokładnie zakończyłem związek i myślę, że była to najlepssa decyzja.

Skoro uważasz, że to dobra decyzja to musi tak być!
      W takim razie czy masz swój ideał kobiety? Jaka ona musi być, jakie cechy ma posiadać?

Piję do brunetek, bardziej o włosach koloru ciemnej czekolady, aczkolwiek jeśli o charakter to ważne aby była wierna i szczera, potrafiła się zachować w towarzystwie chyba, że jest tak pierdyknięta jak ja to też miodzio XD, nie głupia to wiadome xD no i zboczuszkowata ale to chyba jak każdy, prawda?  

Prawda, prawda. Tylko niektórzy się z tym ukrywają  
      Pisałeś wcześniej, że teraz 'siedzisz' w e-sporcie. W jakie gry obecnie pogrywasz? Czy masz swoje ulubione? 

Oczywiście, że tak. Obecnie całego skilla przerzuciłem z Counter Strike Global Offensive na Rocket League, piękna gra polecam wszystkim ;D 

Również polecam! Przejdźmy do Twojego dzieciństwa. Kim chciałeś zostać jako dziecko?  

Ojej.. zawsze kręciła mnie muzyka więc zapewne DJ'em

Mały muzykant! A Jakie miałeś marzenia? Czy któreś z nich się spełniło? 

Jeszcze się nie spełniło. Zawsze marzyłem pojechać na Tomorrowland i stanąć na scenie wraz z jednym z DJ'ów ;D moze kiedyś! Kto wie?

Oby się spełniło! Czy masz rodzeństwo? Jeśli tak to jak ma na imię?

Mam jedynie psa, można uznać za brata XD jest on traktowany jak dziecko xD

Jak się wabi? Pokażesz nam go? 

Walker..

Jest już troszkę większy, ale w tej postaci wygląda słodko. 

Piękna psina. A zatem powiedz Nam Bartku, czy jesteś osobą, która otacza się gronem znajomych, czy jednak osobą, która ma jednego prawdziwego przyjaciela?

Jeśli chodzi o życie realne, mam dwóch przyjaciół, z którymi spędzam czas czy to piwko czy to w coś zagram, o tak. A jeśli chodzi o e-life tooo jest ich trochę.

Hmm ciekawie, a co sądzisz o przyjaźniach damsko-męskich? Są realne, czy jednak jedno z nich się zakocha?

Raczej się zakocha, chyba, że ktoś ma mocniejszą psychikę to do zakochania nie dojdzie.

Dobrze, przejdźmy teraz do pytań związanych z forum i tym podobne, bo troszkę ich mam! 
      Skąd pomysł na nick? Wiąze się z nim jakaś historia? 

Hmm, grałem sobie w Rocket League wraz z jakimś kompanem young_master coś takiego więc stąd wzięte jest "younG" natomiast "liczi" od owocu, czasem jak zrobię sobie żarełko to oglądam master szefa i stąd ta nazwa. :d

Krótka, lecz treściwa historia. 
      Jak tutaj trafiłeś? Tego w sumie sama jestem ciekawa. 

Kiedyś miałem sieć i zgłosił się do mnie @ RumcajsJumper, który oferował mi swoją pomoc na popularnej stronie mygo.pl, niestety nie byłem w stanie odpowiedzieć i tak się stało, ze nie zajrzałem do wiadomości, a szkoda bo pewnie byłbym teraz tutaj dłużej, no nic, pewnego dnia po rozpadzie mojej sieci poprzedniej na której byłem Head Adminem wszedłem na stronę internetową tą samą na której wczęsniej zgłosił się do mnie Patryk, spojrzałem we wiadomość i odpisałem, z racji tej, że nie odpisywał mi spojrzałem na kontakt, który udostępnił we wiadomości i zgłosiłem się do niego i tak o to poprzez facebooka rozpoczęła się nasza współpraca.

Myślę, że to była znacząca wiadomość. Teraz jesteś z nami. Jak Ci się współpracuje z administracją? 

Nie wychwalam i nie oczerniam, współpraca przebiega pomyślnie.

Jest coś,  co chciałbyś tutaj zmienić? Dodałbyś nowe serwery? Zmienił styl? Czy twoim zdaniem wszystko jest dobrze? 

Dodałbym serwer cod mod jakiś fajny i oczywiście 35_hp na cs 1.6, możliwe nawet, że zrobię taki wraz z pomocą technika. Co do forum, wszystko jest w porządku!  

Świetnie! Gdyby była możliwość chciałbyś zostać czerwonym na sieci? 

Oczywiście, że tak aczkolwiek to już wybór Rumcjasa, jeśli zasłużę to otrzymam.  

Ważne, że chcesz pomóc  
      Dobra przejdźmy do szybkich pytań! 
      Ulubiony kolor?
      Niebieski
      Kolor oczu? 
      Zielony
      Ile masz cm wzrostu?
      194
      Ulubiona marka ubrań? 
      Nike
      Ulubiony owoc?
      Malina

Czy chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

Pewnie, pozdrawiam;
      @ Pietrek90 @ RumcajsJumper  @ Sysia ;*oraz @ Knight i oczywiście ciebie  

Dziękuję, również pozdrawiam! 
    • By Mrs.Jessa
      Dziś moim gościem w wywiadzie jest @ narliza.Serdecznie zapraszam do przeczytania bo naprawdę warto!

Redaktor: @ Mrs.Jessa

Gość:  @ narliza

Witajcie drodzy czytelnicy CSowiczów. Dnia dzisiejszego mam zaszczyt przeprowadzić wywiad z @ narliza, który ostatnimi czasy posiadał u nas admina na serwerze. Jakubie powiedz nam skąd pochodzisz?

Witam was bardzo serdecznie! Ciebie Patrycja również. A więc tak, pochodzę z niedużego miasta na Mazurach, gdzie nadal mieszkam i nie prędko się stąd wyprowadzę, świeże powietrze i obłędne krajobrazy potrafią przywiązać.

Mazury powiadasz...Opowiesz nam coś więcej na temat Twojego miejsca zamieszkania? Co Ci się najbardziej w Nim podoba oraz co w Nim polecasz?

Jak powiedziałem już wcześniej, obłędne  krajobrazy! W Mrągowie, bo tu właśnie mieszkam, są trzy duże jeziora i kilka mniejszych, gdzie nie spojrzysz tam woda. Nie wspominając o okolicach gdzie jeziora i lasy są wszędzie gdzie nie pojedziesz, nie mówiąc już o największym jeziorze w Polsce do którego mam 20 km.A ja uwielbiam spędzać czas nad wodą!

Aż Ci zazdroszczę, że otacza Cię tak piękny krajobraz! Widać, że lubisz piękno natury.
      Powiesz nam czym interesujesz się na co dzień?

Trochę togo jest, zacznijmy od muzyki. Ahh muzyka, coś bez czego świat nie istnieje. Na co dzień jestem w swoim żywiole, ponieważ pracuję przy eventach/koncertach a w  weekendy jestem DJ'em. Prócz tego, spędzam czas na tyle aktywnie na ile go mam, basket, siłownia, downhill, latem pływam kilometrami, a jeżeli pogoda nie dopisuje biegam po de_Dust'cie.
      O matko! To widzę Twój styl życia jest bardzo aktywny, podoba mi się to.
      Czy masz jakieś plany na przyszłość?

Oczywiście, czym byłoby życie bez celów i marzeń.
      Rodzina, dom, w zawodzie raczej zostanę do końca świata, ale plauję założyć własną firmę.

Brzmi bardzo ciekawie. Ale skoro wspominasz już o rodzinie, powiedz nam czy masz dziewczynę, może któraś z dziewczyn na forum się ucieszy wiadomością jak napiszesz, że jej nie posiadasz.

Aktualnie jestem wolnym strzelcem.

No to chyba dobra wiadomość dla dziewczyn. Oczywiście śmieszkuje sobie troszkę, wybacz.
      Zejdźmy troszkę z tematu i porozmawiajmy o naszej sieci.
      Jak zaczęła się Twoja przygoda z CSowiczami? Jak się tutaj znalazłes?

Ogólnie ja na CSowiczach znalazłem się kilka dobrych lat temu jak Rumcajs dopiero startował. Wtedy grałem na innych nickach i nie starałem się wybijać z tłumu i byłem takim no noname'em. Jako narliza na forum jestem od ponad 3 lat, nikt mnie tu nie zapraszał, bo jak już mówiłem jestem tu od początku i zwyczajnie tu wracam. Najlepsza sieć przyciąga.
      To skąd wziął się w sumie Twój nick? Bo powiem Ci, że jest dość nietypowy i inny.
      Taki nick miał mój brat, dzięki któremu poznałem tę grę. Ogólnie był kocurem w CS'a i już kupe lat nie gra, ale kiedy to jeszcze miało miejsce był w teamie ComputerNET. Pojedynkował się z takimi graczami jak pasha, Taz czy neo (który wtedy dopiero zaczynał). Doszło do tego, że chciałem przedłużyć legende i tak oto jestem!

Czyli jednym słowem chciałeś być jak brat, ale póki co pewnie jeszcze daleka droga do tego, co.
      Nie no fajna historia jeśli chodzi o CS'a. Pamiętasz może od kiedy zacząłeś swoją przygode z CS'em?

Myślę, że już dawno osiągnąłem ten poziom a nawet byłem lepszy ale również i mój czas przeminą. Czy pamiętam?! Ależ oczywiście, że pamiętam, takich rzeczy się nie zapomina. Miałem wtedy całe 8 lat... a pierwszy CS w jakiego grałem był, uwaga 1.1, niewiele osób wie ,że istniały wczeszniejsze wersje niż 1.6, ale tak właśnie było moi drodzy czytelnicy.

No powiem Ci, że ja to się w sumie dowiedziałam teraz od Ciebie o tym, bo wcześniej o tym nie wiedziałam.
      Przejdźmy dalej. Jak oceniasz pracę naszej administracji?

Wszystko jest na bardzo wysokim poziomie, oczywiście są wyjątki i błędy, ale jesteśmy tylko ludźmi i jest to nieuniknione.

Jest coś takiego co byś zmienił lub wprowadził na serwery i forum?

Moim zdaniem przydałoby się odświeżenie szaty graficznej forum. Dla mnie obecne grafiki już się znudziły, ale to tylko moje skromne zdanie.

Dziękujemy, mam nadzieję, że nasza administracja weźmie te rady do siebie.. Hallko! @ RumcajsJumperwidzisz to! To przeczytaj kochaniutki.
      Może teraz zrobimy szybkie strzały, co Ty na to? 

Pewnie, strzelaj!

No to do dzieła!
      Coca cola vs pepsi?
      Pepsi
      CS 1.6 vs CS Go?
      CS 1.6 #forever
      Kebab vs pizza?
      Pizza
      Brunetki vs blondynki?
      Brunetki
      O to jednak jakieś tam szanse mam hahaha. Swirki świrki

Na tym zakończymy nasz dzisiejszy wywiad, bardzo dziękuje Kubie za poświęcony czas oraz chęci i cierpliwość.
      Bo wiem, że wywiad z moją osobą nie należy do łatwych, prawda.
      Buziaki

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.