Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Fool Hack


Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry moi drodzy.  Przygotowałem dla Was nieco na temat jednego z nowszych i zarazem aktywniejszych użytkowników forum. Człowiek,  którego jest pełno niemal w każdym dziale.  A tą osobą jest @[Urlop] FooL Hack. Zapraszam serdecznie do lektury!

 D: Witam Cię, znajdziesz nieco więcej czasu  by odpowiedzieć na kilka pytań strudzonego redaktorka amatora?

 F: Tak.

 D: Świetnie! W takim razie na wstępie chciałbym Cię prosić abyś przedstawił się użytkownikom.

 F: Witam, nazywam się Dawid, za mną już 15 wiosen ( na wakacje kończę 16 ). Mieszkam w województwie Dolnośląskim, w niewielkim mieście Dzierżoniów. Chodzę do 3 klasy gimnazjum, gdzie nauka jest nawet prosta, jeśli w 2 klasie uczyłeś się pilnie i zapamiętałeś te najważniejsze rzeczy. Po gimnazjum chcę iść do technikum na profil informatyka. Oczywiście mam swoją drugą połówkę z którą cieszę się naszym wspólnym szczęściem, czyli związkiem, bo dopiero co się związaliśmy.

 D: Sporo informacji na start, spróbujmy kolejno wyciągać z Ciebie szczegóły. Zacznijmy od Dzierżoniowa, bo nigdy o nim nie słyszałem. Gdzie dokładniej się ono mieści i czy możesz nam odrobinę o nim opowiedzieć?

 F: Jak wyżej wspomniałem, moje rodzinne miasto nie jest bardzo duże, więc jakiś tam rozrywek nie ma za dużo. Ludność jest nawet spora, liczy tak do 34 tysięcy. Jest miastem nudnym moim zdaniem, za mało się dzieje. Niedaleko mojego miasta znajdują się Góry Sowie, ostatnio byłem tam rok temu i chciałbym tam pojechać jeszcze raz. Oczywiście głównym miastem w województwie jest Wrocław, mam do niego niecałe 100km. Jest nawet dużo boisk do grania, kiedyś grałem w jednym klubie UKS Lechia Dzierżonów ( zapomniałem o tym wspomnieć). Co jakiś czas są grane koncerty, ostatnio był u nas Mig, którego kocham słuchać. Również są baseny odkryte oraz pod dachem i również to co lubię oglądać, czyli mecze ligowe.

 D: Naprawdę nie ma nic ciekawego dla Ciebie? A gdzie w takim razie zazwyczaj spędzasz czas?

 F: Niestety nie ma, od czasu do czasu jest coś ciekawego, ale tak na ruski rok. Czas spędzam w jednym miejscu, czyli park niedaleko mojego domu. Zawsze jak tam siedzę na ławeczce, mogę się odprężyć, ale czasami jak jest mi źle, to miejsce mnie uspokaja.

 D: I pewnie z tego samego powodu chciałbyś powrócić w góry Sowie, prawda?

 F: Z dwóch powodów teoretycznie. Pierwszy, to ładne okolice i widoki, a drugi to właśnie ten spokój. Mogę wtedy tam pomyśleć nad jakimiś sprawami, odpocząć i spróbować zapomnieć o tym co mnie złego spotkało.

 D: Podzielam Twój tok myślenia.

Wspomniałeś o klubie, chodzi oczywiście o piłkarski prawda?

 F: Tak chodzi o piłkarski, grałem w nim 4 lata.

 D: Opowiesz coś więcej? Jak to się zaczęło i na jakich grałeś pozycjach? Czy osiągneliście coś dużego? Może jakieś ważne zawody?

 F: Zaczęło sie to od 6 klasy szkoły podstawowej kiedy miałem wenę na granie w piłkę. Pierwsze moje treningi nie były trudne, ponieważ uczyłem się podstaw. Do podstaw można zaliczyć prowadzenie piłki, poprawne podania, strzały z bliższych odległości i z dalekich. Na początku było mi trudno, to normalne, ponieważ każdy jak zaczyna coś nowego jest w tym zielony. Chodziłem na każde treningi, zdobywałem większe doświadczenia. Przyszła pierwsza moja szczęśliwa sobota, kiedy trener przygotował dla nas sparing z Bielawą. Graliśmy trzy razy po 20 min, to był start, nie graliśmy całej 90-tki. Grałem dwie połowy. Szło mi bardzo dobrze, w tym meczu udało mi się strzelić moje dwie pierwsze bramki i zaliczyć 3 asysty. Po moich dwóch połowach trener mnie pochwalił, co dało mi większą motywację w sporcie. I tak mijał czas, treningów było więcej, mecze nabywały. No i teraz przedstawię mój najgorszy czas. W czasie gimnazjum zapisałem się do SMS ( Szkoła Mistrzostwa Sportowego), ale trafiłem na osoby, których nie lubiłem bardzo i przez to moja forma spadała. Kolejne dni, poznałem niemiłe towarzystwo. Zacząłem palić papierosy, przez co moja kondycja spadła, ale rzuciłem po 3 miesiącach. Klasa była nieogarnięta, byłem obrażany, więc postanowiłem pod koniec 2 klasy się wypisać. Po wypisaniu skończyłem grę w UKS Lechia Dzierżoniów. Po tym zacząłem biegać i poprawiać kondycję i do teraz chodzę na karate (od początku września).

 D: Ciężka historia, jednak gratuluję rzucenia palenia. Ale widzę, że się nie poddajesz i dalej ćwiczysz, z tym, że inne dyscypliny. Bieganie to powszechny sport, ale chciałbym wiedzieć dlaczego od niedawna ćwiczysz też sztukę walki?

 F: Szczerze mówiąc, oglądam różnego rodzaju filmy ze sztukami walk i mi się spodobały. Sztuki walki włączają tak jakby spokój ducha, poprawiają sylwetkę i co najważniejsze- uczą obrony, ponieważ teraz w tym świecie są problemy na ulicach. No i oczywiście chcę bronić moją kochaną księżniczkę.

 D: Widzę, że jesteś chętny by wkroczyć w życie prywatne. Pozwolę sobie więc spytać jak się poznaliście z Księżniczką?

 F: Teoretycznie jest to skomplikowane, ponieważ większość ludzi nie wierzy w związki na odległość. Po prostu pisaliśmy sobie na cs'ie. Później przeszliśmy na fb i daliśmy sobie szansę pod pewnymi warunkami. Oczywiście za 3 lata jak ogarnę prawko dopiero mogę do niej pojechać, nie jest mi trudno, ponieważ jak z nią rozmiawiam, to używamy kamerki, więc to jest uczucie jak byśmy rozmawiali w realu, ale jest ciężko ze względu na potrzeby uczuciowe. Nie możemy się ani przytulić, ani pocałować, więc tylko z tym jest problem, ale ja wierzę w związki na odległość i powiem szczerze, żeby związek się udał jest potrzebne zaufanie dwustronne. A i zapomniałem że jest to mój pierwszy związek na odległość.

 D: To ja Cię pocieszę. Ja z żoną byliśmy w związku na odległość, mieszkaliśmy 100 km od siebie, więc  jak obojgu Wam zależy, to się uda.

Wróćmy jednak do Ciebie. Dlaczego akurat kierunek informatyczny Cię interesuje?

 F: Ogólnie lubię przebywać w wolnym czasie przed komputerem do momentu spotkania z dziewczyną. Miałem w planie kiedyś stworzyć swoją własną grę. Informatyk jest pracą opłacalną i czasochłonną. Chcę pomagać innym, naprawiać komputery.

 D: Myślisz może o jakiejś specjalizacji związanej ze studiami, czy wystarczy ci szkoła średnia?

 F: Teoretycznie wystarczy mi szkoła średnia, ponieważ kończąc profil informatyczny idę zdawać egzamin zawodowy i po skończeniu technikum mam odrazu możliwość pracowania, ponieważ dostaję tzw. "Przepustkę" (nie wiem jak to nazwać ;c)

 D: Tytuł technika. Ja pytam raczej o Twoje chęci by iść dalej w tym kierunku.

 F: Mam chęci, interesuję się informatyką, więc taka moja decyzja.

 D: Wspominasz o firmie. Chcesz stworzyć serwis komputerowy?

 F: Miałem taki zamiar i mam do teraz, ale zobaczymy na czasie jak to wyjdzie.

 D: Odradzam w dużych miastach, ponieważ tam ludzie często wolą kupić nowy sprzęt, niż go naprawiać. Piszesz, że lubisz spokojne miejsca gdzie da się wyciszyć. Jesteś zatem samotnikiem czy lubisz też czasem wyjść ns imprezkę?

 F: Czasami idę na imprezki, ale z umiarem, nie piję alkoholu, no i oczywiście uważam na siebie, żebym nie wpadł. Większość czasu spędzam w domu, ale często biegam po mieście i trenuję.

 D: A znajomi czy przyjaciele?

 F: Znajomych mam, przyjaciół nie mam za dużo, ponieważ tutaj nie można ufać nikomu....

 D: Co masz na myśli przez "tutaj"?

 F: Chodzi o miasto, mało jest tutaj osób, z którymi mógłbym pogadać o czymś mi ważnym.

 D: A co jest dla Ciebie ważne? O czym najchętniej lubisz rozmawiać? 

Oczywiście pomijamy Księżniczkę, bo to jest oczywiste ;)

 F: Ważna jest dla mnie moja kochana rodzina. Lubię rozmawiać o moich uczuciach, ale tylko z koleżanką, taką jedną, ponieważ ona mnie rozumie. Nie lubię rozmawiać o moich problemach z innymi.

 D: Sądzisz, że ukrywanie uczuć robi ci dobrze? Czy może przyjaciółka jest tak wspaniała, że  zrozumie i złagodzi każdy problem?

 F: W sumie powiem Ci tak, jeśli chodzi o szczęscie, czy coś w tym stylu fajnie jest się podzielić tym, ale jakieś smutne rzeczy ciężko jest powiedzieć. Jest wspaniała i złagodzi każdy problem, ponieważ rozumie wszystko co  jej powiem.

 D: A czy w takim razie nie dzielisz się takimi sprawami z Księżniczką? Twoja ukochana nie jest zazdrosna o przyjaciółkę? Wybacz mi te prywatne pytania, jednak bardzo mnie zaciekawiłeś.

 F: Teoretycznie nie jest zazdrosna, ponieważ jestem jej wierny i nigdy jej nie zdradzę. Co do mojej kochanej Pauliny, rozmawiam z nią o wszystkim, ale jeśli chodzi o moje miasto, tylko z tą koleżanką.

 D: Ah rozumiem. To może nieco luźniejsze tematy. Może opowiesz nam jak zaczęła się Twoja przygoda z CS?

 F: Pierwszy raz grałem w cs'a jak miałem 11 lat. Grałem wtedy na botach, uczyłem się grać. Taka nudna gra trwała przez 3 lata, do 14 lat. Później grałem na pierwszym modzie, czyli JB i poznawałem wiele różnych rzeczy. I tak czas płynął do przodu.

 D: Tak długo z botami, aż nie wierzę. A jaki jest Twój ulubiony mod? No i najważniejsze pytanie w tej kategorii: w którego cs najbardziej lubisz grać?

 F: Moim ulubionym modem jest Jailbreak, ponieważ na nim się wychowałem, a cs jest go, ale niestety nie mogę grać  na tym kompie.

 D: Znam ten ból słabego sprzętu. Powiedz mi jeszcze proszę jak znalazłeś się wśród csowiczów?

 F: Szukałem jakiejś sieci gdzie mógłbym zostać na dłużej, oczywiście nie szukałem  sam, pomagał mi @Mr_Qu3Ry!?, którego pozdrawiam. I tak oto znalazłem csowicze.

 D: I jak? Spodobało się?

 F: Forum bardzo estetycznie zrobione. Administracja ogarnięta, można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych sieci na której byłem!

 D: Miło czytać. Od pewnego czasu zastanawia mnie Twój nick, skąd pomysł na taką nazwę?

 F: W sumie kiedyś grałem dużo na cheatach, ponieważ uczyłem sie rozpoznawać cheaty, to jest najłatwiejszy sposób na naukę do UBT.

 D: Zapatrujesz się jednak na UBT, czy tak jak pisałeś na forum, brakuje Ci na to czasu?

 F: Teoretycznie na UBT nie ma co iść na razie, bo jest mało co robić w tym czasie, ale chcę napisać podanie na redaktora.

 D: Oo, a to ciekawe. Sądzisz, że mnie przekonasz do siebie w podaniu?

 F: Nic nie wiadomo, może przekonam.

 D: Zobaczymy co z tego będzie. Jedno mogę Ci obiecać- będę się czepiał, jak zwykle zresztą xD Teraz podam Ci 3 użytkowników naszego forum i proszę byś napisał jakie jest Twoje wrażenie na ich temat. Na pierwszy ogień idzie @ Sysia ;*

 F: Sysia jest miłą i sympatyczną kobietą. Zawsze ma poczucie humoru. Zawsze można się jej coś zapytać i przyjść z pomocą.

 D: Dobrze, a w takim razie co możesz mi napisać na temat @ esej?

 F: Z początku wydawał mi się tajemniczy jakoś i nie wiem dlaczego, ale jak go poznałem mogę śmiało powiedzieć, że jest dobrym człowiekiem. Pomaga, jest miły, wywiązuje się ze swoich obowiązków.

 D: No proszę.. ostatnią osobę pozwolę Ci wybrać samemu. Masz pełną dowolność.

 F: Wybieram @ ferstel, ponieważ jest osobą, która najbardziej mi się spodobała pod względem zachowania itd. Jest miły, pomocny bardzo, zawsze można się z nim dogadać. Zawsze daje najpierw szansę, później wybiera konsekwencje. Jest sprawiedliwy. A na koniec rymowanka "Łokieć pięta 5 bombowców ferstel lubi zgrabnych chłopców" XD

 D: Hah, a skąd taki pomysł na rymowanki? Czyżby jakieś dzikie rozmowy na naszym ts?

 F: Dzisiaj wszyscy układaliśmy o sobie rymowanki ;c i wyszło śmiesznie.

 D: Aaaa i wszystko jasne. Póki trzymamy się tematyki forum, chcę spytać czy jest coś czego Ci u nas brakuje?

 F: Jedna rzecz, ranga "Typer" i dział do niej przeznaczony. Chodzi o typowanie meczy różnych dziedzin i za wygraną, np. VIP lub SVip na ileś dni, ale to już od rumcajsa zależy.

 D: Jest już taki dział u nas w redakcji, jednak nie cieszy się popularnością i planujemy póki co jego usunięcie. Wróćmy jeszcze do Ciebie, ponieważ chcę zapytać czy masz jakieś marzenie?

 F: Moje marzenie jest jedno. Chce być na zawsze i kochać na zawsze moją księżniczkę. Nic nie jest ważniejsze od niej.

 D: Romantyk. Myślę, że będziemy zmierzać ku końcowi. Chciałbym jednak poprosić o jakiś ciekawy dowcip. Co Ty na to?

 F: Mężczyzna mył okna na 14 piętrze, przypadkowo potknął się, wypadł. Leci. Na dziesiątym piętrze wysuwa się ręka, chwyta go za kark:
- Do buzi weźmiesz?
Mężczyzna:
- Za nic w świecie!
Ręka wypuściła go, leci dalej, na 8 piętrze znów wysuwa się ręka, chwyta go:
- W du**ę dajesz?
Mężczyzna:
- Nigdy!
Wypuszczony, leci dalej. Na szóstym piętrze znów ktoś go chwyta, a chłop krzyczy:
- I do buzi wezmę, i w du**ę dam!
Niezadowolony głos:
- Szlag by to! Wypić nie ma z kim, same pedały latają.

 D: Osz cholera xD

Wielkie dzięki za Twój czas, którego tyle Ci zabrałem. Czekam na podanie na redaktora w przyszłości i do zobaczenia na forum misiu!

 F: Do zobaczenie!

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie - jak zwykle. Do niczego przyczepić się nie można.

Fajnie że FoolHack chętnie udzielał dłuższych wypowiedzi, niż odpowiadał kilkoma słowami co zwykle zdarza się w wywiadach. :) 

Opinie na temat użytkowników też dobry pomysł ;> Fool, dzięki za ciepłe słowo :D

Brawo ❤

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ drennjak zawsze dobry wywiadzik :)

Bardzo miło mi się go czytało, ale może lepiej by było, jeśli odpowiedzi lub pytania były pogrubione/miały inny kolor? To tylko moja opinia.

Leci plusik oczywiście maj frendo.

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie