Skocz do zawartości

Zablokowane Jeden z najaktywniejszych użytkowników sieci. Poznajcie lepiej SzusteRa!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, użytkownicy CSowicze.pl! Do dzisiejszego wywiadu zgłosił się @ SzusteR. Znana wielu osoba, jeden z najaktywniejszych użytkowników na naszej sieci. Dziś możesz poszerzyć sobie wiedzę o nim, a myślę że wyszło ciekawie. Całość radzę potraktować z dystansem xD

LECIMY:
Yoohoo: Dzień dobry. A kogo my tu mamy?
SzusteR: A dzień dobry :D A szusterka mamy :D  
Yoohoo: No tak, zgłosiłeś się to można lecieć z pytaniami. Gotowy czy na fajkę jeszcze idziesz? :D  
SzusteR: Nie, spokojnie, możemy lecieć :d Byłem już na fajce :p    
Yoohoo: Jakie palisz?    
SzusteR: A palę marlboro i LM czerwone.
Yoohoo: Mam nadzieję, że z wiekiem stoisz do tego odpowiednio. Ile już wiosen na koncie?    
SzusteR: Już jest 19, jeszcze trochę i będzie 20 :D
Yoohoo: Bałem się, że mi tu niepełnoletnie palisz. Ale ostrzegam - jak wyczuję alkohol to kończymy wywiadzik, bo na trzeźwo to nic nie zrobimy :D Jak masz na imię?    
SzusteR: A nadano mi na imię Daniel.    
Yoohoo: Skąd pochodzisz, Daniel?    
SzusteR: No a skąd mogę pochodzić haha z Polski oczywiście :D  
Yoohoo: A może tak bliżej, haha. Myślałem że gdzieś w Azji mieszkasz, ale jak Polska... Odetchnąłem z ulgą.    
SzusteR: No to dobrze że odetchnąłeś heh A dokładnie, województwo Śląskie Katowice.    
Yoohoo: Na IEM byłeś? Co ciekawego polecisz w Katowicach oprócz fajki z Tobą?    
SzusteR: Powiem Ci tak, na IEM były plany ale nie byłem, ponieważ jestem obecnie jeszcze w Anglii. A w Katowicach jedynie mogę polecić 2 dyskoteki, Energy 2000 oraz Spiż    3.
Yoohoo: A to nic nie mówiłeś o Anglii :o Co tam robisz?    
SzusteR: Odpoczywam sobie, a co mam robić innego :D  
Yoohoo: To gitarka, wypoczywaj ale jeszcze Cię pomęczę dziś tym wywiadem :D Jak trafiłeś na CSowicze.pl?
SzusteR: Oj tam, nie męczysz :D Ooo na takie pytanie czekałem powiem Ci :D Jak trafiłem na CSowicze.pl hmmm... A było to tak, szukałem sobie po prostu serwer żeby sobie trochę pograć no i znalazłem serwer DD2 Classic to jeszcze wtedy był no i tak się zjawiłem na CSowiczach    
Yoohoo: I tak do dziś nabijasz sobie posty no i oczywiście aktywność XD 8 dni online, kiedy Ty masz czas na to?    
SzusteR: A no jak nie mam nic innego do roboty, to sobie siedzę na forum i czuwam hehe    
Yoohoo: Miałeś kiedyś jakąś posadę na naszym forum?
SzusteR: No powiem Ci że miałem i to całkiem sporo, jeśli chcesz, to mogę wymienić.
Yoohoo: Dawaj, wymieniaj :D  
SzusteR: A no więc zaczęło się od Admina DD2 Classic, później złożyłem podanie na Promotora, co skończyło się pozytywnie, bo zostałem przyjęty, jeszcze później złożyłem podanie na Redaktora, pod namową jednego znajomego, lecz nie szło mi tak jak oczekiwałem i dość szybko zrezygnowałem. Za o ile dobrze pamiętam, złożyłem podanie na Moderatora forum, Opiekuna DD2 Classic, Admin Cod Mod 401, Moderator działu minecraft, Donator. No jak widzisz mordeczko, troszkę tego jest, a nie wiem nawet czy nie zapomniałem jeszcze o czymś :v
Yoohoo: No to ładnie. Doświadczony kolega przed nami xD Co sądzisz o funkcjonowaniu forum?
SzusteR: A no troszkę się w ciągu 3 lat doświadczyło na CSowiczach, to muszę przyznać :D Co sądzę o funkcjonowaniu forum hmm... A mógłbyś bardziej to sformułować?   
Yoohoo: To znaczy, co jest do poprawy. Jak funkcjonuje cała administracja Twoim zdaniem i inne takie podobne pierdoły.    
SzusteR: Więc tak, powiem Ci że forum funkcjonuje tak jak powinno, co do administracji, to nie mam nic im do zarzucenia, każdy wykonuje swoją pracę jak należy    
Yoohoo: Napisałbym podobnie. A teraz tak poboczniej przejdźmy do strefy graficznej i redakcyjnej. Jak oceniasz pracę tych rang?    
SzusteR: Co do strefy graficznej, to nie będę kłamać, potrzeba więcej grafików, a szczególnie teraz jak Rullez dostał degradację. A co do strefy redakcyjnej, to nie mam nic do zarzucenia :)  
Yoohoo: Potrzeba grafików, więc piszcie proszę podania jeżeli jakieś perełki mamy. Będziesz walczyć o coś więcej niż Weteran?    
SzusteR: Są perełki, są tylko się wstydzą ujawnić chyba. A co do walki o coś więcej niż Weteran, to są plany, to Ci powiem szczerze oczywiście    
Yoohoo: To działaj, masz moje poparcie. Trzymam kciuki. Masz drugą połówkę?    
SzusteR: Obecnie nie mam drugiej połówki, powiem Ci że jak na tą chwilę, to mi wystarczy kobiet :D  
Yoohoo: Też nie mam xD Możemy sobie przybić piątkę :D Wolisz morze czy góry?    
SzusteR: Oczywiście że morze, bo lubię pływać i nurkować, a w takim morzu, to coś pięknego :D  
Yoohoo: Wiele osób woli góry, lecz z ciekawości zapytałem, bo sam wolę morze. Bez obrazy, fani gór.    
SzusteR: No dokładnie, bez obrazy.    
Yoohoo: Grasz może w jakieś gry? Poza CS'em oczywiście.    
SzusteR: Ogólnie na tą chwilę to nie gram w nic, bo nie mam swojego sprzętu. A tak, to gram w League of Legend, GTA 5 , h1z1    
Yoohoo: W LoLa też się pyka, GTA V też ale na PS4. Jakieś sporty uprawiasz?    
SzusteR: Na tą chwilę nic, dopiero jak wrócę to w planach mam wrócić do MMA    
Yoohoo: Ulala. A później kierunek FAMEMMA XD    
SzusteR: Kto wie, może i zobaczycie SzusteRa wchodzącego na ring z logiem csowiczy na plecach :D  
Yoohoo: Jak będzie brakowało kogoś do oktagonu to pisnę słówko Michałowi :D  
SzusteR: No to dobrze, trzymam za słowo :D  
Yoohoo: Z kim się najbardziej związałeś na forum?    
SzusteR: Hmm..... powiem Ci szczerze, że zagiąłeś mnie tym pytaniem, bo nie wiem xd
Yoohoo: Jednak redaktor potrafi zagiąć... xD To jak nie wiesz to jeszcze jednym Cię zagnę. Jaka jest najładniejsza dziewczyna na CSowicze.pl?
SzusteR: No wiesz nie mogę wybrać jednej, bo mi, rzekomemu "podrywaczowi" każda się podoba i każda ma coś w sobie takiego, co ją wyróżnia ;p  
Yoohoo: Hahaha, dobra. To od dziś jesteś na GG "SzusteR Podrywacz". Otwieramy wniosek o awans Ferstela w tym wywiadzie chyba. Co o tym sądzisz?    
SzusteR: Powiem Ci tak, jestem jak najbardziej za awansem Ferstela na Administatora, bo widać że jest chłopak zaangażowany, poświęca czas, tyle ile może i ogólnie jak dla mnie idealny na to stanowisko    
Yoohoo: Miałem pisać propozycje o tym, ale każdy się jasno wypowie o tym. Ferstela też zapraszamy do wypowiedzi, żebyśmy wiedzieli czy wyraża taką chęć :D Jak dla mnie to gdyby dostał nawet Właściciela to nie byłbym zdziwiony. Stołujesz się w sieciach fast-foodowych?
SzusteR: Również zapraszam wszystkich użytkowników o wypowiedzeniu się na temat awansu oraz samego Ferstela. No oczywiście że stołuję się w sieciach fast-foodowych.
Yoohoo: A jakich?    
SzusteR: Oj mordeczko, dużo tego xD    
Yoohoo: Masz prawko?    
SzusteR: Jak na tą chwilę, to nie mam prawka, a są plany żeby iść na prawko    
Yoohoo: Jeżeli plany, to myślałeś nad furą? Jakaś Ci się podoba?    
SzusteR: A no powiem Ci że myślałem już nad furą, a nawet nad mam 2 modele, które mi się podobają    3 mar, 21:32
Yoohoo: A jakie?    
SzusteR: BMW E36 oraz Audi TT    
Yoohoo: Audi TT? Jaja sobie robisz? xD
SzusteR: no robię sobie jaja no xd podoba mi się Audi a5 a powiem Ci że w Anglii te autko taniutkie
Yoohoo: Audi TT typowe dla kobiet, E36 już lepsze, chociaż dresowe.    Audi A5, hmm. Nie wiem dokładnie jak wygląda ten model, sprawdzę.

SzusteR: Dla żartów te Audi TT napisałem xD Spokojnie mordeczko    
Yoohoo: Już myślałem xD Audi A5 spoko, ładna fura. A celujesz w auta mocniejsze, typu 200 KM?    
SzusteR: no to już się potem pomyśli, bo nie ma co sobie planować autka jak jeszcze prawka nie ma    
Yoohoo: No tak, to jak masz w planach to czekamy. Może kogoś podrzucisz lub zajarasz w aucie.    
SzusteR: Oj napewno nie będzie jarania w aucie xd    

KULISY PRZERWY:
SzusteR: mordo zrobimy chwilę przerwy? bo bym se skoczył na fajkę? xd
Yoohoo: ta lec
SzusteR: dzięki xd
SzusteR: jestem
Yoohoo: ok

LECIMY DALEJ:
Yoohoo: To jak nie będzie jarania to gitunio. Czym się interesujesz tak poza tym?    
SzusteR: Czym się interesuję, niech pomyśle,,,, A już więc interesuję się e-sportem, motoryzacją i sportem    
Yoohoo: A piłką nożną?    
SzusteR: Piłką nożną się w ogóle nie interesuję Ci powiem, już gdzieś z 7 8 lat, bo to już nie ta sama piłka co kiedyś    
Yoohoo: Szczerze? Nic nigdy nie będzie takie samo jak kiedyś. Ale miłość do futbolu została xD E-sport czy motoryzacja to znane mi rzeczy, też lubię.    
SzusteR: No widzisz, Ty masz miłość do futbolu, a ja do e-sportu xd    
Yoohoo: Na to wygląda xD Dobra, co ja Ci tu czas będę zjadał... Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec? :D
SzusteR: No szkoda że tak szybko ale co poradzić :D Żeby nikt nie został pokrzywdzony, to pozdrawiam całe CSowicze :D  
Yoohoo: Szybko czas zleciał, ale spójrz na zegarek. W wywiadach zawsze tak czas leci. To co, dzięki i pozdrawiam! Cześć!
A ja zapraszam do wypowiedzi ws. awansu ferstela :D
SzusteR: Również pozdrawiam i cześć ;)

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się być długi ale nie jest :x

Fajnie na luzie przeprowadzony, bo z Szusterkiem więc nie mogło być zbyt poważnie :x  Można było trochę więcej faktów z Palacza tu powyciągać ale jest okej...

spoko się czytało i jest to chyba najlepszy Twój wywiad @ Yoohoo !

Oczywiście leci plusik :x

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wywiad dobry. Dobrze się czyta, chyba najlepszy z tych, które wrzucałeś do tej pory. Jedna uwaga tylko. Unikaj zwrotów typu "inne pierdoły" i ogranicz to "xD"^^. Według mnie nie powinno być takich zwrotów w wywiadzie, nawet jeżeli jest to wywiad "tylko" na forum. 

@ SzusteR - zdania zaczynamy z wielkiej litery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KamiLeK napisał:

@ SzusteR - zdania zaczynamy z wielkiej litery :D

To akurat mogło zostać poprawione przez redaktora. Lecz nie zostało to zrobione.

Co do wywiadu nawet dobry, ale jeszcze sporo musisz się nauczyć.

Edytowane przez Lexy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podobało ale tą kulise przerwy mogłeś darować xd 

I tak, palę od podstawówki. 

@ Ania.To że z Szusterkiem to nie mogło być poważnie xd

@ KamiLeKtak, wiem że zdania zaczynamy wielką literą

Oczywiście plus za wykonaną robotę ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulisy przerwy,  dobry i ciekawy pomysł. 

Natomiast co do reszty, napiszę ci to samo co koledze z drugiego forum: twoim problemem jest interpunkcja i ortografia. Reszta jest ok.

I oddzielaj proszę wypowiedzi, ponieważ za mocno się zalewają,  a przyjemnie się takich zbitych bloków tekstu nie czyta.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój najlepszy wywiad jak dotąd i świetny pomysł z tymi kulisami przerwy haha :P 

jedyne do czego można sie przyczepić to że powinieneś zaznaczyć swój nick innym kolorem bo troszkę sie zlewa ale ogólnie jest ok.

wywiad wyszedł bardzo naturalnie i na luzie <3 oby tak dalej

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie