Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Podanie] FooL Hack


FooL Hack

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

  • Minimum 20 połączeń z serwerem. +
  • Łącznie 30h spędzonych na serwerze. +
  • Staż na serwerze minimum tydzień. +
  • Znajomość aplikacji teamspeak3. +/-
  • Sporo wolnego czasu. +/-
  • Ukończone 16 lat. +

 

Imię: Dawid
Wiek: 25.07.2002 
Kontakt: GG - 57699080 oraz steam. ( jeśli będziesz chciał podam PV )
Twój nick na TS3: FooL Hack
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Po pierwsze bardzo podoba mi się ta sieć. Ma ona coś w sobie wspaniałego, co tworzy ją najlepszym moim zdaniem forum. Administracja jest najlepsza i warta podziwu, oraz chciałem powiedzieć, że fajnie jest z taką administracją pracować pod jednym dachem. TeamSpeak jest idealnie zrobiony, jest duży i sporo ludzi na nim siedzi i potrzebna jest pomocna dłoń, którą mogę wysunąć dla każdej osoby, która będzie tego potrzebowała. Adminów nie macie zbyt wiele, więc chce Wam pomóc. Aktualnie posiadam dwie rangi, admin jailbreak'a oraz admin only dd2. Te owe rangi nie sprawiają mi żadnych kłopotów, staram się grać równomiernie na tych serwerach. Co do admina TeamSpeak'a nie będzie to dla mnie trudne, ponieważ czasu mam jeszcze trochę, najwięcej siedze wieczorami, ponieważ przychodząc ze szkoły po południu, tak godzina 15, nie wsiadam od razu na komputer, ponieważ szkoła jest ważniejsza, muszę odrobić lekcje i uczyć się na bierząco. Po egzaminach będzie luźniutko, więc wtedy moja aktywność na forum/teamspeak gwałtownie wzrośnie. Teraz może powiem coś o sobie, żeby każdy mnie jakoś zapamiętał. Zacznę od tego, że pełniłem już ową funkcję, o którą się ubiegam. Jestem osobą bezkonfliktową i nie wchodzę w żadne rodzaje kłótnie z innymi użytkownikami, niestety jestem uczulony na nieodpowiednie zachowania dziewczyn, ponieważ ostatnio było ich sporo. Nie lubie osób, które się wywyższają tylko po to, aby pokazać się górą, a tak na prawdę nie są tego warci ( takich ludzi nie nawidzę ).Jak wyżej napisałem chce Wam pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze głosowym. Moim zdaniem nadaję się na tą rangę, ponieważ jestem ogarnięty. 
Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy od dnia, jeśli jest szkoła, to siedze tyle ile poświęcam na cs'a. Zawsze siedze na teamspeak'u wtedy kiedy gram w cs'a na komputerze lub w inne gry, ponieważ siedze z kolegami na kanale. Jeśli miałbym powiedzieć już teraz ile siedze w tygodniu to tak od 1h do 2,5h, a w weekendy nawet do 5h. 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie posiadam. 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Mocne 5 ( uczę się nowych rzeczy, ale podstawy znam )
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Potrafię kickować, banować, mutować, przenosić po kanałach, dodawać rangi, zabierać rangi, tworzyć rangi i je usuwać. Myślę, że nic nie pominęłem. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście, że tak, bez tego punktu nie pisał bym podania. 

Oczywiście nie lecę na rangi, chce pomóc moje miśki :D :)

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie