Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Szybka rekrutacja na stanowisko UBT


Rambooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dzisiejszym dniu otwieram szybką rekrutację na stanowisko UBT, przyjmę 1-2 osobę. Wymagania zostały skrócone.
Podania piszemy w tym temacie!

Wymagania;

Znajomość ortografii
Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu
Posiadane 35 postów
Umiejętność czytania ze zrozumieniem
Znajomość regulaminu
Minimum 16 lat
Brak ostrzeżeń na forum
Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.
Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.

Obowiązki;

Moderowanie tematów
Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu
Być często aktywnym na forum
Pomagać użytkownikom
Opiekować się działem "Strefa banów"

Wzór; 

Nick:
Imię:
Wiek:
Steam ID:
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:
Opisz siebie:
Dlaczego akurat Ty?:
Czy miałeś styczność z Amxbans?:
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:
Kontakt:

Edytowane przez Rambooo

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wzór:

Nick: FooL Hack

Imię: Dawid

Wiek: 25.07.2002r. ( 16 lat )

Steam ID: STEAM_0:1:474374111

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum mogę spędzać codziennie, ale jeśli chodzi o czas, to zależy od dnia. W tygodniu kiedy nie mam żadnych sprawdzianów, kartkówek, prac mogę przesiadywać do 3h, ponieważ tyle siedzę na komputerze. Kiedy sytuacja jest odwrotna, czyli są sprawdziany, kartkówki lub prace, to wtedy ten czas skraca się od 1h do 2h najczęściej i to będzie zależało od tego, jaka jest trudna ta praca i ile ich w tygodniu jest. W weekendy mogę przesiadywać cały dzień, ale mam swoje życie prywatne. Pobiegać gdzieś, potrenować, pograć z kolegami na boisku wtedy na komputer poświęcam najczęściej godziny popołudniowe lub wieczorne, wtedy siedzę tak do 4-5h.

Opisz siebie: Nie będę tutaj się za bardzo rozpisywać, ponieważ większość z Was mnie zna, ale króciutko napiszę. Nazywam się Dawid, mam 16 lat, urodziny mam w lipcu ( dokładnie 25 ). Mieszkam w mieście Dzierżoniów, znajduję się ono na województwie Dolnośląskim, powiecie Dzierżoniów. Moje miasto znajduję się blisko gór, dlatego jest dużo opadów oraz silne wiatry nadchodzące ze stron górskich. Zainteresować mam dużo, lecz Wam je wymienię i krótko opiszę. Pierwsze zainteresowanie, to piłka nożna i karate. W piłkę nożną uwielbiałem grać już od dziecka, pamiętam jeszcze jak uczyłem się grać. Chwile pobiegam do przodu, po czym się prze wrócę, ale pamiętam że rodzice się lekko śmiali, ale z tego powodu, żeby mnie z motywować i z każdym dniem było lepiej, później zapisałem się do klubu piłkarskiego miałem wtedy 13 lat. Co do karate zacząłem trenować ten sport pierwszy raz jakieś 3 miesiące temu i trenuję do teraz. Sport jest ciekawy i bardzo mnie cieszy przez co moje zaangażowanie w treningi są o wiele większe. Drugie zainteresowanie, to inne poboczne sporty chodzi mi tu o koszykówkę, w którą lubię sobie czasami pograć, siatkówkę, która jest grana często na zajęciach wychowania fizycznego, piłkę ręczną oraz gimnastykę, która również jest na tych zajęciach. Gimnastyka jest mi bardzo potrzebna, ponieważ w ten sposób wzmacniam nogi i ułatwia mi to różnego rodzaju kopnięcia, te wysokie oraz te tzw "mocne". Czasami lubię pooglądać filmy, najczęściej akcji gdzie się dużo dzieje. Za książkami nie przepadam, choć w moim całym życiu przeczytałem ich z 5 XD

Dlaczego akurat Ty?: Tutaj bardziej rozpiszę się pod względem drogi po której idę. Moja przygoda z UBT zaczęła się jakieś 2 lata temu. Kiedyś jak grałem na cheatach, ponieważ uczyłem się rozpoznawać, podobały mi się, ponieważ była łatwa gra, ale z czasem pomyślałem żeby pójść z nimi na jakiś serwer, ale nie chciałem psuć innym gry. Grałem i grałem na tych serwerach i spotykałem dużo osób, które grały na wh i aimie, wtedy zrozumiałem jak takie coś potrafi wkurzyć człowieka, wychodzisz i zaraz bania, gdzieś się schowasz żeby pilnować paki, to ten i tak Cię znajdzie pomimo, że nie wie gdzie jesteś. Wtedy po kilku latach, a dokładnie po roku pomyślałem, żeby zwalczać tych ludzi, którzy psują grę i wtedy pomyślałem, że spróbuje być w tym UBT, ale nie miałem żadnego pojęcia o tym, więc wtedy pomógł mi mój starszy brat, który grał w cs wtedy i tłumaczył mi na czym polegają ss'y, demka, amxbans itd, po prostu mnie uczył i wtedy to zapamiętałem. Zacząłem nagrywać te demka i je wrzucać na forum z rozpiską, aby się ich pozbywać. Wtedy spodobało mi się to i napisałem podanie, wtedy mnie przyjęli i zaczęła się moja przygoda. Powiem Wam w skrócie dlaczego chce zostać UBT. Te stanowisko bardzo mnie kręci, zawsze chce być wyżej nad tymi, którzy nie grają czysto i się ich pozbywać. Lubię pracować w grupie, lubię często myśleć nad tym co robię, nad tym co sprawdzam, ponieważ później to ode mnie zależy gra innej osoby. UBT jest najbardziej z nienawidzonych rang na forum, ponieważ przez nich najwięcej osób kończy grę na danym serwerze. Jestem miły, sympatyczny i zawsze otwarty do pomocy.

Czy miałeś kiedyś styczność z Amxbans?:Oczywiście, że tak, ale nie miałem nigdy styczności z SM, ponieważ nie gram na serwerach cs go.

Jak oceniasz swoją umiejętność w ocenianiu cheaterów?: Trudno jest ocenić w pełni swoją umiejętność, ale mam ją na dobrym poziomie. Oczywiście pokaże Wam ją na testach, ale jeśli ktoś jest ciekawski zapraszam do odwołania, gdzie pierwszy raz demko na Waszej sieci rozpisywałem.

Czy grałeś kiedyś na cheatach? ( jeśli tak, to jakie )?: Oczywiście, że grałem. Były to dwa najpopularniejsze cheat'y, czyli aim i wh. Również znam inne rodzaje i mógłbym je wymieniać i wymieniać.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie