Skocz do zawartości

Zablokowane Witam graczy gry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam graczy gry komputerowej,

skoro gram na waszym serwerze już jakiś czas, wcześniej areny i 1.6 teraz przyszła pora na OnlyMirage to pomyślałem, że się przywitam ^.^. Z tej strony ja - miły, kulturalny i od dziś samotny chłopak xD

Mam na imię Dawid, od dziś hot 18. Pochodzę z województwa świętokrzyskiego a dokładniej w małej miejscowości o nazwie Busko-Zdrój. Uczę się w technikum na kierunku energii odnawialnej i hm.. polecam każdemu ^^.

Interesuje się e-sportem i po części sportem jak i informatyką. Swoją przygodę z csem zacząłem od 1.6, przegrałem około +/- 6k godzin co nie jest dużym wynikiem bo w w samego CS:GO na wszystkich kontach mam jakieś 15 xD.

Teraz wracam do gry, po hm.. prawie 2 letniej przerwie i jest em.. śmiesznie.

Z większych w zasadzie osiągnięć w tej grze to kilka wygranych lanów, kilkanaście indywidualnych nagród i zbanowany faceit xDD

Wydaje mi się, że to tyle, jeżeli macie jakieś pytania piszcie śmiało. Odpowiem na każde pytanie :)

Myślę, że miło spędzimy czas razem. Do zobaczenia na serwerze jak i forum!

 

-dxx32

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na CSowicze :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :)

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywitany.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie