Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wdarli się do banku i nie wzięli pieniędzy


Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia po sieci krążą zdjęcia z ulic Wenezueli, na których dosłownie wszędzie leżą pieniądze,  jednak żadna osoba nie wykazuje nimi zainteresowania. Dlaczego tak jest? A może to fake?

AR-190319758.jpg?imageversion=Artykul&la

W kraju od pewnego czasu obowiązuje stan wyjątkowy,  który jest spowodowany kryzysem gospodarczym oraz politycznym. Na dodatek przerwane zostały dostawy prądu, a wiele domów nie ma też dostępu do pitnej wody. Przy tym wszystkim rośnie też przestępczość i kraj jest pogrążony w chaosie.

 

Z tego powodu 11 marca w mieście Mèrida ludzie wdarli się do budynku Banku Dwusetlecia Ludu, Klasy Robotniczej i Kobiet i dosłownie wynieśli z niego wszystko co się dało,  wliczając w to nawet meble czy akcesoria biurowe. Jedyne co zostało to... pieniądze.  Dlaczego?

h536jb38xyl21.png?width=770&auto=webp&s=

Z powodu inflacji wenezuelska waluta boliwar straciła na wartości tak mocno, że potrzeba by całej walizki banknotów by kupić sobie głupi batonik. Wiatr wywial więc banknoty na zewnątrz i rozniósł niemal po całym mieście. 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w całości i dokładnie Twoją pracę i muszę stwierdzić, że masz doświadczenie w tym co robisz. Nie ma w Twojej pracy żadnych błędów, które byłoby można wymienić. Ortografii oraz interpunkcji się trzymasz, co bardzo mnie cieszy. Co do artykułu, praca napisana na fajny temat, dużo fajnych ujętych rzeczy, które przedstawiają dzisiejsze czasy w tym owym mieście. Niestety tak już jest na świecie, ludzie nie wiedzą jak się zachować. Za pracę masz ode mnie wielki plus, mam nadzieje, że wstawisz jeszcze dużo takich prac. Powodzenia z dalszymi sukcesami i pomysłami na swojej posadzie.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie