Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Testowanie usług na serwerach


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję by testowe usługi na serwerze były dodawane na 3 dni, gdyż jest większa szansa na to, że gracz zostanie na serwerze dłużej niż kilka godzin. Ponadto warunkiem dodania takiej usługi mogłoby być głosowanie na dany serwer na setti - niby nic ale patrząc na to ile osób chciałoby przetestować vipa jest to dla nas opłacalne bo serwer uzyskując głosy, wybija się coraz wyżej na liście. 

Starałam się ładnie napisać, jak coś się nie trzyma kupy to sorry ^^

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze Steam mają VIPa za Darmo a w Sklepie SMS usługa Super VIPa jest w porównaniu do jego możliwości i możliwości zwykłego (czasami darmowego jak wcześniej napisałem) konkurenta po prostu śmieszna cenowo na tyle że każdy ma jakąś usługę - jeszcze dodam.

*** DD2 *** bo reszta i tak tam nawet nie zagląda widząc po datach postów i odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, esej napisał:

Gracze Steam mają VIPa za Darmo a w Sklepie SMS usługa Super VIPa jest w porównaniu do jego możliwości i możliwości zwykłego (czasami darmowego jak wcześniej napisałem) konkurenta po prostu śmieszna cenowo na tyle że każdy ma jakąś usługę - jeszcze dodam.

*** DD2 *** bo reszta i tak tam nawet nie zagląda widząc po datach postów i odpowiedzi. 

dla mnie vip free jest zbyt dobry i malo rozni sie od svipa, fajnie byloby to zmienic ale nie mnie o tym decydować. .. 

 

3 godziny temu, drenn napisał:

Koszt vipa to kilka złotych,  a steam ma za free, więc raczej to niepotrzebne.

ale jest u nas na sieci mozliwosc przetestowania uslug - to nie jest propozycja dodania tylko zwiekszenia czasu testowania.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorytycznie wygląda to tak, steam jest darmowy, gra cs 1.6 jest na przecenie i można go kupić za niecałem 4 lub 5 złoty. Osoba ze steam ma darmowego vipa. Mógłbym się zgodzić z super vipem, ale wtedy nie na 3 dni, tylko 2. To ma być testowy. Polecam zwiększyć gdyż pewnie wtedy osoba może się zgodzić na tego svipa. W jeden dzień na pewno nie pozna w całości usługi, ponieważ szkoła itd. Polecam na przyszłość.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jeżeli chodzi o SVIP'a testowego z takimi przywilejami jakie ma, to test na 24h wystarczy zupełnie. Ale jak tutaj chodzi o dłuższe testowanie usługi to należało by zmniejszyć troszkę przywileje vip'a bądź svipa na troszkę słabsze, ale to nie ja decyduję o takich sprawach. Pasuje tak dostosować aby można było dłużej testować ale przy tym nie być za bardzo OP.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy nie rozumiecie w propozycji? jej chodzi o to by 

zmienić z 24h na 3 dni, to jest testerka a nie rozdawanie usług. To tak jakbyś chciał sobie kupić np dany model telefonu i miałbyś możliwość przetestowania go ale producent ograniczy Ci do niego dostęp lub pogorszy jego funkcje tylko dlatego, że się nie opłaca o_O fuck logic... nie każdy widzę rozumie po co jest "TESTERKA USŁUG".

 

Propozycje akceptuje i będą informacje na serwerach poprawione oraz temat już edytowałem. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja%20przyj%C4%99ta.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie