Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane ub


AleLefrex

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: piwo prawie wylaem ale lefrex
Serwer: DD2
Admin banujący: narliza|let's.dance.with.me
Data zdarzenia: 14/03/2019
Opis sytuacji: Przykro mi z tego powodu, że gdy grasz dobrze, idzie ci kilka mapek z rzędu to nagle dostajesz bana za cheaty. Jestem graczem steam i nigdy nie cheatowałem.
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): http://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php?bid=7312
Wycinek z konsoli: 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : piwo prawie wylaem ale lefrex 
[AMXBans] Reason : ' Cheater ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 460170095 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 176.96.32.3 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry proszę wstać sąd idzie

https://www75.zippyshare.com/v/F0INISUz/file.html

14:12 - super kontrola full auto? dalej się przekonamy że jednak nie

14:15 - pierwszy strzał na prawo od boxa i nagle celownik ląduje na modelu

16:42 - full (wcale nie kontrolowane) lekki przeskok i wchodzi jedna głowa, full auto się nie kończy aż w końcu celownik wędruje do góry żeby nagle opaść wprost na głowe

16:49 - wychyla wpatrzony w boxy po czym celownik migiem wedruje na model i się tam zatrzymuje (super kontrola full auto?)

16:53 - jak ctek przebiega na prawą stronę bramy, celownik w ułamku sekundy wędruje na niego po czym śledzi go przez brame

17:43 - celownik blokuje się na modelach (jednym i drugim) po czym wychyla się i kiedy zaczyna strzelać do trzeciego celonwnik przeskoczył trzy razy i zatrzymał się na modelu

19:00 - dopiero po zabiciu "kontrolowaną" serią recoil nagle ucieka w górę

19:08 - nie widział ctka w ciemni i nagle szybki look i zaczą skakać (infa też nie dostał)

19:50 - wbiega na ct nie patrząc żadnej pozycji..

22:20 - przeskok i stop na modelu

23:30 - no i moja ulubiona sytuacja ^^ pierw zaczekał bo było 4 w trupie i set by zwariował? wychyba i pierw trigger łapie tego co już był za ścianą potem szybko przeskakuje na lewego a następnie wędruje za ostatnim


jak dla mnie oczywisty przykład triggera

dostałem też prawie 3 godzinnego pov'a gdzie jest tego duuużo więcej :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ narlizaNie jestem pewien, czy na steam da się odpalić jakiegokolwiek triggerbota, vac przenież od razu wyłapie pliki exe które coś wstrzykują do gry. Według mnie jest to rówież bez sensu, ponieważ HLTV ma czasami lekkie lagi. Również mój internet nie jest jakoś najlepszy, i to że w grze w tabeli pokazuje mi 20 pingu jak wszyscy wiemy jest nie prawdą, w rzeczywistości skacze mi do 120 chwilami. Do niczego jak się nie przyznawałem, tak się nie przyznaje i powiem więcej; Jest wielu perfidnych cheaterów na serwerze, mają staty po 140:6, ja mając staty ledwo 100:20 zostałem oskarżony o cheaty co jest według mnie nie sprawiedliwe. Polecam częściej wbijać na serwer i oglądać te akcje. Aha w sprawie tego, że celownik mi "ucieka w górę"  chciałbym tylko powiedzieć, że gram na laptopie a rękę gdy mam na WASD to często ruszam celownikiem przypadkowo ponieważ mam pod ręką touchpad.

@edit: Przejrzałem CAŁE demo od początku do końca, i nie widzę w nim nic niezwyklego. Takiego żeby rzeczywiście było widać, że mam chociażby jakieś wh/triggerboty czy inne cheaty. Widzę tylko tu popis moim wieloletnim doświadczeniem z tą grą i ogarnięty recoil. Pozdrawiam i liczę na UnBana.

Edytowane przez AleLefrex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

Nie jestem pewien, czy na steam da się odpalić jakiegokolwiek triggerbota, vac przenież od razu wyłapie pliki exe które coś wstrzykują do gry.

nie powiem uśmiechnąłem się (:

p.s. słyszałem że na jednym koncie VAC'a już posiadasz :hihi:

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

Według mnie jest to rówież bez sensu, ponieważ HLTV ma czasami lekkie lagi.

 

tak to prawda ale pov już nie do końca ;) a na nim widać bardzo podobne rzeczy

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

wnież mój internet nie jest jakoś najlepszy, i to że w grze w tabeli pokazuje mi 20 pingu jak wszyscy wiemy jest nie prawdą, w rzeczywistości skacze mi do 120 chwilami.

tak to może się każdy tłumaczyć :beka:

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

Do niczego jak się nie przyznawałem, tak się nie przyznaje

yyy what? gubisz się ;)

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

Jest wielu perfidnych cheaterów na serwerze, mają staty po 140:6, ja mając staty ledwo 100:20 zostałem oskarżony o cheaty co jest według mnie nie sprawiedliwe.

co to za argument? "na serwerze są lepsi to ja się odpalę"...

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

Polecam częściej wbijać na serwer i oglądać te akcje.

Jestem codziennie, ale jestem też człowiekiem i nie mam zamiaru być 24/h

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

Aha w sprawie tego, że celownik mi "ucieka w górę"  chciałbym tylko powiedzieć, że gram na laptopie a rękę gdy mam na WASD to często ruszam celownikiem przypadkowo ponieważ mam pod ręką touchpad.

to samo co wcześniej, każdy może to powiedzieć co to w ogóle za argument.. też grałem długi czas na laptopie i jak dotkniesz touchpada to tak to nie wygląda...

2 godziny temu, AleLefrex napisał:

@edit: Przejrzałem CAŁE demo od początku do końca, i nie widzę w nim nic niezwyklego. Takiego żeby rzeczywiście było widać, że mam chociażby jakieś wh/triggerboty czy inne cheaty. Widzę tylko tu popis moim wieloletnim doświadczeniem z tą grą i ogarnięty recoil. Pozdrawiam i liczę na UnBana.

To jasne że sam nic tam nie zobaczysz bo dla Ciebie to codzienny widok ;), i właśnie o ten "ogarnięty recoil" chodzi bo raz ogarniasz go bardzo dobrze a raz wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie