Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #10 Wywiad z Elkorsario


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, KamiLeK napisał:

Obecnie jesteś członkiem UBT. Opowiedz Naszym użytkownikiem co należy do Twoich obowiązków i jak sobie z nimi radzisz.

Takie pytanie troszkę z du*y, bo każdy zazwyczaj wie na czym to polega xd

Fuzji nie polecam, przerabiałemto dwa razy i kończyło się źle. 

Ogólnie wywiad dobry, jak zawsze.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wywiad przeprowadzony na wysokim poziomie.

Miło było dowiedzieć się czegoś o koledze, który jak dotąd wydawał być się dość tajemniczy. 

Oczywiście gratuluję pociechy i życzę dużo zdrowia dla malca i mamusi :D 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i ja się wypowiem. Jeśli o wywiad chodzi nie jest on aż taki zły, ale jest kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę, ponieważ wpadają w oczy. Zaczniemy od tego najbardziej "widocznego", czyli stylistyka napisanego wywiadu. Nie mam tutaj do Ciebie żadnych pretensji, lecz jak widzisz czasami w zdaniach urywa Ci się miejsce i zostaje dziura pomiędzy wyrazami. Pytania napisane na fajne tematy, lecz niektóre pytania nie powinny mieć miejsca, np.: o tym UBT. Każdy wie jak ta ranga wygląda i jak trzeba się na niej sprawować. Mogłeś zadać pytanie typu "Wybrałeś rangę UBT, wyjaśnij dlaczego akurat taka?", coś w tym stylu. Na samym początku wywiadu masz dwa błędy ortograficzne, jak piszesz na przykład zwroty grzeczniościowe, to piszesz drugi człon z dużej litery, np.: witam Cię serdecznie, witam Was serdecznie. Ty na samym początku napisałeś "Was" z małej litery, co oznacza błąd ortograficzny oraz chciałem napisać, że zjadasz czasami kropki na końcu zdań, ale moje zdanie na temat Twojego wywiadu jest takie: wywiad fajny, leci plus. Popraw te błędy, bo aż wstyd xD ( żartuje ), każdemu się zdarza. 

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kamil. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie