Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Kolejne przemyślenia Kamilka...


Rekomendowane odpowiedzi

Tęskniliście? No ja się przyznam, że trochę zaniedbałem dział z artykułami ale to dlatego, że brakowało mi weny. W końcu się zmusiłem do napisania czegoś także łapcie moje kolejne przemyślenia, mniej bądź bardziej sensowne!

 

 

Fajnie jest kochać co nie? No nie zaprzeczycie bo to jest cudowne uczucie. Jeszcze lepsze jest być kochanym przez kogoś kogo się kocha. Jeżeli kochasz naprawdę to pasowałoby to udowodnić. No ale jak? Jak tak naprawdę pokazać swoje prawdziwe uczucia? Jak o tym myślimy to chyba mamy ochotę napisać #łatwo. Ale gdy przychodzi do czynów to już się robi trudniej. Osoba, którą kochamy w większości przypadków jest tą jedyną, tą najlepszą i chcemy zrobić coś specjalnego, nie banalnego… coś czego każda inna kobieta będzie zazdrościć!

No ale co to może być? Kwiaty? Stare i przereklamowane… Perfumy? Prezent jak prezent, nic nadzwyczajnego… Samochód? No bez przesady, nie jesteś sponsorem przecież. Napisać wiersz? A co jak się nie spodoba albo z Ciebie taki poeta jak z Godlewskiej piosenkarka? Złotego środka nie ma i prędko nie będzie. Wszystko jest zależne od nas samych i od tej drugiej osoby. Czasem wystarczy tylko zwykłe Kocham Cię, które ma taką moc w sobie, że potrafi góry przenosić. Ale ludzie na ogół chcieli by zrobić wszystko idealnie, nie szablonowo. Przy udowadnianiu swoich uczuć człowiek ma niesamowitą motywację aby zrobić coś specjalnego. A ile tak naprawdę możemy zrobić? Tyle co przeciętny człowiek. Z tą różnicą, że miłość ma wielką moc i wszystko w niej jest odbierane inaczej. W wielu przypadkach liczy się gest a nie ilość pieniędzy jaką wydamy.

Akurat niedawno mięliśmy dzień kobiet a wcześniej walentynki więc dni idealne do takowych pomysłów. Takie dni pozwalają nam raczej pójść na łatwiznę, kupić różę czy też czekoladki i na pewno wywołamy uśmiech na twarzy drugiej osoby. Ale czy na dłuższą metę takie podarunki wystarczą?

Powiem wam, że co za dużo to nie zdrowo. Można popaść w monotonie z której ciężko wyjść ale…

No właśnie… Liczy się każdy gest. Każdy upominek jednak nie to jest w tym najważniejsze.

Najważniejszą rzeczą jest niewątpliwie nasze zainteresowanie drugą osobą, poświęcenie jej czasu i zrozumienie. Tego nie zastąpi nawet najdroższy i najpiękniejszy prezent jaki możemy komuś kupić.

Dając poczucie bezpieczeństwa drugiej osobie dajemy dużo więcej niż sądzimy. Samą obecnością możemy poprawić humor drugiej osobie, sprawić, że dzień który miał być kolejnym zwykłym szarym dniem zmienia się w cudowne chwile, które będziemy wspominać przez długi czas.

No to co w końcu dać aby było to coś specjalnego? Nie ma tak łatwo! Nie powiem wam. Wiecie dlaczego? Bo najwspanialszym prezentem jest to co płynie prosto z waszego serduszka a jeżeli osoba obok was jest tą odpowiednią na pewno to doceni.

 

Dziś troszkę krótsza praca, z wielu względów porzuciłem długie wypracowania ale głównym powodem jest brak jakiegokolwiek pomysłu... Ale wrócę silniejszy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł nie jest smutny, wręcz przeciwnie. Daje czytelnikowi czas na chwilę refleksji, czy jakichkolwiek przemyśleń.
Fajnie, że nawiązałeś właśnie do takiego, a nie innego tematu. Niech każdy zrozumie, że to, co płynie z serca jest najpiękniejszym prezentem. 

Zostawiam plusika i czekam na więcej! 

 

Edytowane przez `Killerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko kobiety mają zazdrościć? Jakaś sugestia, że faceci muszą się starać a kobiety już nie?

A poza tym nudziłem się przy tym. Temat wzniosły,  lecz niezbyt ciekawy jak na mój gust.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KamiLeK napisał:

Dając poczucie bezpieczeństwa drugiej osobie dajemy dużo więcej niż sądzimy. Samą obecnością możemy poprawić humor drugiej osobie, sprawić, że dzień który miał być kolejnym zwykłym szarym dniem zmienia się w cudowne chwile, które będziemy wspominać przez długi czas.

Nic dodać, nic ująć <3

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie