Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By Whoppa1.6
      Twój nick: Whoppa
      Nick osoby na którą składasz skargę: 
      Maciek.fnatiK Powód skargi: Dziś będąc na serwerze zauważyłem że Maciek wszedł na serwer (był według tabeli na speccie) nie zdążył  wejść na serwer bo dostał 5minutowego bana na serwer, minęło może kilkanaście sekund a wbiłem z ciekawości na amxbansa sprawdzić tego bana czy jest to raz a dwa (tu jest tylko i wyłącznie czysta ciekawość czy postępuje FER ??!!!) czy ściągnął sobie tego bana i moja ciekawość mnie nie myliła bo od chwili bana na serwerze do wejścia na amxbansa minęła dosłownie chwila a bana już nie było bo pisało (odbanowany) czyli nie działa fer wobec sieci graczy ADMINISTRACJI ! 
      Był już dym o osoby z UBT a mnie zżarła ciekawość proszę o wyciągnięcie jakichś konsekwencji odnośnie tej osoby to raz a dwa "AntiSS.CFG" jest zabroniony więc czemu osoba z UBT coś takiego posiada i to nie był 1 raz gdy dostał obwego 5minutowego bana jak widać na załączonym screenie niżej .
      1 zdjęcie na szybko zrobione telefonem xd 
      Dowody:      
      Świadkowie: na serwerze było wtedy kilku adminów ale nie wiem cyz ktoś zwrócił na to uwagę choćby @ Jessaoraz @ Królowa.1.6
    • By neksis
      ze znakiem wodnym bo musialem przyciąc poniewarz zadozy rozmiar pliku .

to juz nie pierwszy raz jak tak trace pieniądze :c
      gta problem.wfp
    • By Mrs.Fuksiara CS:GO MOD #1
      W dzisiejszym wydaniu Opiniolandii wystąpi jeden z naszych Head adminów: @ eXe.
      Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
      Odpowiedzi podane są losowo i oczywiście są anonimowe  

Co najbardziej lubisz, cenisz lub podziwiasz w Jego osobie?
      - Cenić go nie cenie, podziwiać go nie będę. Lubie w nim podchodzenie do spraw ze spokojem.
      -  Poczucie humoru, dystans i opanowanie
      - Zawsze stara się pomoc ( czasami z opóźnionym zapłonem ale lepsze to niż nic jak to mówią xD)
      - Cenie u Niego szczerość oraz poczucie humoru, ma chłopak dystans co jest najważniejsze
      -  Pracowitość

Jakie 3 Cechy opisują Jego osobowość? 
      - Pracowity, zaradny, miły (czasem) 
       - cierpliwość, uczciwość, szczerość
      - Głupol, Wredny i Pomocny 
      - cierpliwość, uczciwość, szczerość
      -   Żartowniś, Zabawny, Stulejka
      -  Denerwujący wyrozumiały przyjacielski

Jak oceniasz Jego wygląd zewnętrzny?
      - Fajny
      - Po chłopcach mam czkawkę, ale źle nie jest.
      - xD poniżej normy
      - takie max 7/10 
      - No wiadomo, że superancko! niczego nie brakuje

Do jakiego zwierzęcia byś Go porównał/a? Dlaczego?
      - Małpa, lubi wszędzie wejść, dotknąć, latać radiowozami w MTA zamiast nimi jeździć.
      - Komara bo też wkurwia xDDD
      - Szympansa, bo nim po prostu jest xD
      - Do jakiego zwierzątka hmm do szynszyla Bo fajne zwierzątko
      -  Czasem do prosiaka, czasem malpiszon hahaha 

Czy uważasz, że @ eXe. jest dobrym HEAD ADMINEM? -Opisz, co w jego pracy na forum podoba Ci się najbardziej/lub, co Ci się nie podoba. 
      - Tak, wykonuje Swoje obowiązki z należytą precyzją, podoba mi się, jak podchodzi do obowiązków. Nie podoba mi się, że często zapomina co miał zrobić.
      - Tak, ponieważ bardzo się angażuje
      - Pomimo ze nasze stosunki jakieś mega dobre nie są, uważam ze jest dobrym Head Adminem bo angażuje się dużo w sprawy serwera i pomaga jeśli ktoś czegoś potrzebuje 
      - Jasne, że dobrym wręcz najlepszym Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu W jego pracy podoba mi się to,że nie daje się sprowokować  i ma dystans  
      - Uważam ze dobrze wykonuje swoje obowiązki xd. Jak się za coś bierze to robi to porządnie 

Podsumowując wasze odpowiedzi:
      @ eXe.to bardzo spokojny człowiek, który podchodzi do siebie z dystansem. Ma również niesamowite poczucie humoru. 
      Jest osobą pomocną oraz pracowitą. Zdaniem mężczyzn oraz kobiet, niczego mu nie brakuje. 
      Osoby udzielające odpowiedzi w większości porównały go do gatunku z rodziny małpowatych! 
      Jako Head Admin spisuje się bardzo dobrze, jest bardzo zaangażowany, lecz czasami zapomina o sprawach, które mu powierzono! 
    • By vincitore
      Nick: Vincitore Serwer: dd2 Admin banujący: nie wiem Data zdarzenia: wczoraj? Opis sytuacji: Jak u was sie za tapowanie banuje to niezle:) demko fajne, az sobie zachowam, bo naprawde dobre, jest na co popatrzec bardzo sie staralem wczoraj wlasnie na to:) ale jak wy w tej grze widzicie czity, to widze ze chyba ta gra upada.. zycze wam kiedys nauczyc sie tak grac, a na pewno za kilkanascie lat tez beda was banowac za aima dziekuje za uwage Link do bana Wycinek z konsoli:
    • By MaciekFnatiK
      Wzór:
      Twój Nick: Maciek.fnatiK
      Nick oskarżonego: ADMIN 
      IP/SID oskarżonego: ADMIN 
      Powód skargi: Rozumiem wszystko , ale żeby administrator serwera miał taki nick ? Dobrą reputacje robicie . 
      Opis sytuacji: NIŻEJ 
      Dowody (Demko,ssy):
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.