Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja integracji :D


EliteSpartaN.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie może nie zauważyłem, może nie ma takiej propozycji. Odnośnie wpadłem na pomysł by w wakacje bądź w określonym terminie zrobić mały zlocik/grill. Żeby nie było za dobrze nie którym, ustalamy i zapisujemy ludzi zainteresowanych do takiego spotkanka i szukamy miejsca. Minimalny wiek to myślę,że +17-18. Oczywiście odpowiadamy w zupełności sami za swoje wybryki itp. 

Pozdrawiam,

EliteSpartaN.

Edytowane przez EliteSpartaN.

Projekt bez tytułu (22).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że okres wakacji na takie spotkanie byłby dobry. Kiedyś rozmawiałem na ten temat z @ SoLLuffkai mogłoby coś z tego wyjść.

Wiele osób chciałoby się ze sobą spotkać więc też zależy od tego ile csowiczow byłoby zainteresowanych :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa będzie się pisała na taki "zlocik" z czego połowa tej połowy w ogóle się potem nie zjawi. <- @ EliteSpartaN.

Dodatkowo dochodzi miejsce tego zlotu, nie każdy będzie miał jak dotrzeć lub miejsce mu nie będzie pasowało.

Oczywiście jak już wszystko będzie wiadome co i jak, a dokładniej termin, miejsce to można kombinować.

Jeżeli dodatkowo chcecie też na parę dni (2/3) to trzeba by zarezerwować jakieś noclegi, a wiadomo, że w wakacje jest o to ciężko, więc trzeba szybciej o tym pomyśleć.

A żeby to wypaliło wypadało by zorganizować zrzutkę, a dokładniej taką "zaliczkę" kto by się zjawił i rezerwować miejsca bo nikt wiadomo kasy za kogoś nie wyłoży.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ eXe.dlatego napisałem tą propozycje i jasno i wyraznie pisze,ze jesli ktos jest zainteresowany to niech sie zglasza :D @ drennja zarzucilem propozycje integracji ludzi z csowiczów a to że ktoś nie bedzie to wiesz ;p. Na pewno kazdy bedzie musial te 100km podjechac :D to juz zalezy kto gdzie mieszka ale na pewno chcielibysmy jakos ogarnac wiecej osob to i taniej bedzie wszystko i bardziej bedziemy sie bawic :D

Edytowane przez EliteSpartaN.

Projekt bez tytułu (22).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najgorzej będzie dobrać jakieś miejsce :x

Pasowałoby mniej więcej przygotować listę zainteresowanych osób, skąd są, jakie miejsce proponują na spotkanie i jaki termin czy miesiąc bardziej by pasował.

Ustalając takie szczegóły łatwiej będzie nam dobrać miejsce spotkania i termin. Po czym trzeba będzie zorganizować "wpisowe" żeby nikt nie poleciał w ... no wiecie :D tak jak exe wspomniał, jak już ustalimy mniej więcej miejsce i termin.

41 minut temu, eXe. napisał:

Dodatkowo dochodzi miejsce tego zlotu, nie każdy będzie miał jak dotrzeć lub miejsce mu nie będzie pasowało.

To jest logiczne, że ciężko będzie wybrać miejsce takie żeby każdemu pasowało :) ale jak wybierzemy coś "po środku" to raczej nikt kto serio będzie zainteresowany spotkaniem nie będzie miał z tym problemu :>

 

Generalnie pomysł jak najbardziej zajebisty :D tylko kto się tym wszystkim zajmie od A do Z ?

 

PS. Ja i @ KamiLeK się piszemy na to :D

Edytowane przez Ania.

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz taki temat się tu przewijał i nic z tego nie było.  Nie ma możliwości spotkać się w szerszym gronie tsk by każdemu dogodzić.  Chcecie się spotkać to obgadajcie sobie to w kilkuosobowych grupkach.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl sam w sobie jak najbardziej super jednak wiadome jest ze ciezko bedzie cos takiego zorganizowac. Wstepnie mozna cos pokombinowac a co z tego wyjdzie to czas pokaze :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, lecz teraz tak. Miejsce musicie dostosować do ilości osób i takie miejsce, abyście mieli na to zgodę. Po drugie czas, musicie ogarnąć taką godzinę aby wszystkie osoby piszące się na to miały te same warunki. Ostatnia najważniejsza rzecz, to składka pieniędzy na rzeczy do tego grilla. Jakoś razem musicie się dogadać lub jakaś osoba zapłaci i przygotuje to. Pomysł fajny, lecz ja niestety jeszcze nie teraz, może za  2 lata XD

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Haruhiko napisał:

Pomysł fajny, lecz teraz tak. Miejsce musicie dostosować do ilości osób i takie miejsce, abyście mieli na to zgodę. Po drugie czas, musicie ogarnąć taką godzinę aby wszystkie osoby piszące się na to miały te same warunki. Ostatnia najważniejsza rzecz, to składka pieniędzy na rzeczy do tego grilla. Jakoś razem musicie się dogadać lub jakaś osoba zapłaci i przygotuje to. Pomysł fajny, lecz ja niestety jeszcze nie teraz, może za  2 lata XD

 

Taki wyjazd byłby minimum na dwa dni, żeby każdy mógł sobie dojechać na spokojnie ;) Sądzę, że ze składką nie byłoby problemu. Gorzej z samym terminem takowego spotkania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Brak zainteresowania tematem. Jak będziecie chcieli aby otworzyć ponownie, to informacja na PW.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie