Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBT] Haruhiko


FooL Hack

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Haruhiko
Imię: Dawid
Wiek: 16
Steam ID: STEAM_0:1:474374111
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum będę siedział codziennie o tej godzinie kiedy gram w cs'a, ale również siedzę na telefonie.
Opisz siebie: Jak mam na imię nie muszę pisać, lat oczywiście też. Mieszkam na dolnym śląsku w mieście Dzierżoniów, interesuję się sportami walk oraz informatyką. Po skończeniu 3 klasy gimnazjum idę do technikum na profil informatyk. Nie jestem konfliktowy, nie będę ukrywał, ale czasami jestem taki nie ogar, ale rzadko. Lubię pomagać i pracować w grupie.
Dlaczego akurat Ty?: Myślę,że się nadaje. Funkcję UnBanTeam sprawowałem kilka razy, więc wiem o co chodzi. Jeśli chcecie możecie mnie sprawdzić wysyłając zestaw. Podanie nie piszę, że lecę na rangi, lecz jest Was 2 w UBT, a mógłbym się przydać.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Jest na bardzo dobrym poziomie.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Kiedy pierwszy raz startowałem na UBT grałem na botach, ponieważ uczyłem się je rozróżniać. ( WallHack, AimBot, SpeedHack ). Znam je więcej, ale te 3 to podstawa.
Kontakt: gg 57699080 i steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198909013951/

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie totalnie byle jakie, jestem wręcz w szoku że można tak zniechęcić do siebie w potencjalnej prośbie o range. 

Totalnie cie nie kojarzę więc chyba jesteś nowy i ledwo się zarejestrowałeś sądząc po koncie. 

Mimo wszystko jestem na malutkie tak bo jest tylko jedna aktywna osoba która zajmuje się banami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie bardzo odstrasza... Sam fakt, że pisałeś je na telefonie nie za dobrze świadczy. Mogłeś się wstrzymać i napisać je porządnie w domu. 

+/- wiek

Doświadczenie takie sobie. 

Tylko cztery posty na forum w tym jeden to podanie. 

Jeśli poprawisz aktywność i następnym razem złożysz podanie, które przyciągnie uwagę czytelnika będę na Tak. Tym czasem jestem niestety na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy... Nie spełniasz podstawowych wymagań

Jesteś z nami zaledwie tydzień (Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu)

Posiadane 60 postów

Umiejętność czytania ze zrozumieniem

Zerowa aktywność

Bycie na telefonie będąc w UBTeam nic Ci nie da. Sprawdzisz demko? Ssy? Wątpię...

Nie

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś jedno z najgorszych podań jakie widziałem.  Bardzo odpychające. 

Słabo też u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem z tego co zauważyłem. 

A na koniec skreśla Cię fakt braku podstawowych wymagań.  Tak więc NOPE.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie