Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Sledzio xD

zamknięty Sprzedam Steam z CSGO

Recommended Posts

Witam sprzedam konto steam z grami takimi jak cs 1.6/csgo/payday2/skyrim/postal2 link dla zainteresowanych na priw gg

Cena: 30/40 

Płatność: PSC

Kontakt: GG56038255

Kontaktować sie tylko i wyłącznie gg :)

cs sell 3.jpg

cs sell 2.jpg

cs sell.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By DaNoN
      Nick: El!te|DaNoNeK
      Serwer: [DD2] ♥ CSowicze.pl [Rangi CS:GO | Asysty | VIP 22-10 | FreeVIP STEAM] ♥ 1s1k.pl (de_dust2)
      Admin banujący: Maciek.[5g]
      Data zdarzenia: 22.10.2019 - 20:12:10
      Opis sytuacji: Wstaw screeny na CSowicze.pl
      Link do bana: https://amxbans.csowicze.pl/bans/12955.html
      Wyciek z konsoli: https://megawrzuta.pl/filesgroup/1648221eb77e9d9cf18086790816a8bf.html
    • By chmiel
      Nick: chmiel
      Imię: Grzegorz
      Steam ID: STEAM_0:0:144931875
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy od dnia ale myślę że z 2-4 h.
      Opisz siebie: Mam na imię Grzegorz mam 17 lat chodzę do 2 klasy technikum o profilu informatycznym. Na codzień jestem raczej osobą miłą i spokojną. Lubie uprawiać różne sporty a przede wszystkim lubię grać w piłkę nożną.
      Dlaczego akurat Ty?: Zobaczyłem że jest rekrutacja to postanowiłem spróbować swoich sił na tej posadzie. Byłem już UBT na innej sieci i myślę że sobie poradzę. Tak wiem że nie mam odpowiedniej ilości postów ale to jest spokojnie do nadrobienia.
      Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 7/10
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Przeróżne skrypty i standardowo aim, wh, aimlock, radarhack , triggerbot
      Kontakt: steam , forum
    • By paneco24
      CHyba nie tutaj wrzucilem gdzie powinienem :D. Ale macie linka 

• By Pietrek90TS3
      Przekazuje swoją nagrodę koledze @ Emitowany CS:GO MOD na 2 dni Vipa lub Svipa na serwer  jak już będzie chciał 
      trochę mało  te 2 dni ale zawsze to niż w cale proszę o kontakt z  nim co wybiera sobie  jakieś nagrody będę miał to przekaże tobie Filip Pozdrawiam 
    • By Emitowany CS:GO MOD
      Nick na serwerze: Emitowany 
      Którą nagrodę chciałbyś otrzymać : Vip na serwerze cs:go mod 
      @ Pietrek90 CS:GO MOD przekazał mi tą nagrodę więc tutaj link do tego 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.