Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z JOO


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam moje miśki. Udało mi się wyprosić od jednego z naszych starych użytkowników pewną ilość czasu by mógł udzielić mi wywiadu.

Człowiek, który myśli pozytywnie o przyszłości i mimo obowiązków nadal stara się przebywać wśród nas, gdy znajdzie wolną chwilkę.

Zapewne nie wszyscy Go kojarzycie i właśnie dlatego powstał ten tekst. 

A człowiek o którym mowa to @ JOO

 

[drenn] Dżem dobry, drenn Ci się kłania. Masz może czas i chęci na mały wywiad? 

[JOO] No witam pana :D Oczywiście, że znajdę coś czasu, ale to po południe/wieczór jak będzie ci pasowało postaram się dostosować do Ciebie :)

[drenn] Bardzo się cieszę! W takim razie zacznijmy od podstaw, czyli poproszę byś się przedstawił czytelnikom.

[JOO]Na imię mi Daniel, przeżyłem już (prawie) 20 wiosen i pochodzę z małej wioski niedaleko Gorzowa WLKP, woj. Lubuskie ;)

[drenn] Nigdy nie byłem w Gorzowie i nawet nie wiem gdzie dokładnie leży, szczerze powiedziawszy xD Może mi coś o nim opowiesz?

[JOO]Szczerze mówiąc to nie ma za bardzo co opowiadać o Gorzowie, ponieważ nie jest to jakoś szczególnie ładne miasto, wręcz przeciwnie a już w aktualnym stanie (pół miasta rozwalone) remontowym to już w ogóle, ale można powiedzieć to mamy piękny Stadion żużlowy im. Edwarda Jancarza <3 STAL GORZÓW <3 

[drenn] Każde miasto, nieważne jak brzydkie ma w sobie coś interesującego. Może zdradzisz nam jakieś ciekawe miejsca, do których można się udać, prócz Stadionu? Swoją drogą widzę, że trafił się nam zagorzał kibic nieprawdaż?

[JOO]No jak już chciałbyś się wybrać do Gorzowa to polecam iść na bulwar, akurat tam jest bardzo ładnie, czasami tam jeżdżę posiedzieć ze znajomymi (wypić piwko). zagorzały kibic ? może kilka lat temu tak, ale teraz już nie mam na to czasu, pół dnia w pracy potem obowiązki domowe no i komu po takim dniu chce się jeszcze jechać na mecz "drzeć mordę" :D Czasami jak mam jakiś luźny tydzień i jest mecz to jadę, ale to już nie jest to samo co kiedyś :D

[drenn] A cóż tam jest takiego ciekawego, że warto się wybrać?

[JOO] Głównie jest to miejsce spotkań, miejsce gdzie można dobrze zjeść i odpocząć. Znajdziemy tam duży zegar słoneczny, wolier z ptakami, ale jest też plac zabaw dla najmłodszych :D 

[drenn] Czyli coś dla każdego. Wspomniałeś, że nie masz już czasu na rozrywkę, ale założę się, że czasem trafi się dłuższa chwila na mecz prawda?

[JOO] Tak to prawda są takie dłuższe chwile :D Ale wtedy wolę już jechać na jakieś balety, coś w tym stylu ^^

[drenn] Balety powiadasz? Jakaś impreza u znajomych, czy może wyjście w miasto do klubu?

[JOO] Osobiście bardziej preferuję kluby, lubię posłuchać dobrej muzyki, potańczyć, napić się piwa z kija, poznać kogoś nowego :D

[drenn] Czyli bardzo towarzyska osoba z Ciebie. Skoro wspominasz o muzyce, to może pochwalisz się czego najbardziej lubisz słuchać?

[JOO] No można tak powiedzieć :D Na co dzień słucham rapu/hip-hopu, ale również bardzo lubię muzykę clubową, jakieś electro, hardstyle

[drenn] Wybacz głupie pytanie, ale na czym polega hard style?

[JOO] Hardstyle charakteryzuje się głównie szybkim tempem, takim ruchliwym. A najlepiej powiedzieć, że jest to ostra muzyka, dużo basu ^^

[drenn] Aa rozumiem. Opowiesz nam co tak Cię zajmuje, że nie masz czasu wolnego? Jakie to są obowiązki domowe?

[JOO] Jak już chyba wspominałem to pół dnia (8-16 nie raz 6-16) jestem w pracy, do tego robię teraz kurs na wózek widłowy to mam takie "ala zajęcia" teoretyczne. Również w domu mam dużo obowiązków,  jak to każdy kto już na siebie sam zarabia ^^ 

[drenn] Rzeczywiście pisałeś o tym. Jest to dobra okazja byś opowiedział nam o tym gdzie pracujesz czyż nie?

[JOO] Czemu by nie :D Aktualnie pracuję na hali wysyłkowej, jako taki tester jakości. Sprawdzam jakoś towaru, który przychodzi czy jest nowy, używany itd... Po czym wprowadzam go do systemu (robię zdjęcia, opisuje czy coś uszkodzone) a następnie to już osoby, które siedzą w biurze się zajmują resztą czyli wystawiają towar na Allegro/Ebay'a ;p Jednak pracuję tam jeszcze tylko trochę, bo jak wspomniałem jestem w tracie kursu na wózek i planuje szukać pracy w tym kierunku (wiadomo dlaczego... większy hajs) :D

[drenn] Aż tak źle płacą? Sama praca brzmi łatwo, chcesz z niej rezygnować?

[JOO] Powiem szczerze, że no szału nie ma co do płacy xd Owszem praca lekka, jednak wolę już trochę się przemęczyć a więcej zarobić ;p Planuję iść na swoje a trzymając się tej pracy raczej tego nie osiągnę ^^ 

[drenn] Rozumiem, a z tym pójściem na swoje masz na myśli oczywiście własną firmę, czy może tylko małą działalność?

[JOO] No nic z tego niestety ;p Mam na razie zamiar wyprowadzić się od rodziców, wynająć jakieś małe mieszkanie a potem to już się zobaczy jak to będzie  się toczyło :)

[drenn] Aa widzisz, a ja sądziłem, że mieszkasz już sam i masz na myśli własną działalność.  Dlaczego chcesz się wynieść od rodziców?

[JOO] No trochę się pomyliłeś :D  No jak to dlaczego ^^ mam już zaraz 20 lat , pracuję, zarabiam na Siebie, więc też chciałbym pójść w końcu na swoje, uważam, że jest to najlepsza pora tylko, że nie chce tego robić bez zastanowienia, wolę być "przygotowany" XD

[drenn] A masz może upatrzone jakieś małe gniazdo? Czy dopiero szukasz?

[JOO] Znaczy to wygląda bardziej tak, że na chwilę obecną kończę kurs i szukam pracy gdzie indziej i tam gdzie znajdę (planuje gdzieś dalej) pracę to tam będę szukał mieszkania. 

[drenn] Dobry plan. Może opowiesz coś więcej o sobie? Masz jakieś interesujące hobby?

[JOO] Nie wiem za bardzo co by tu o sobie opowiadać, nie mam Ciekawego życia za bardzo ;p Interesuje się grami, e-sportem :D

[drenn] To już jest ciekawe. Jakaś konkretna dyscyplina? Cs:go może?

[JOO] Bardziej LCS League Of Legends, w cs'a ogólnie nie gram już od kilku lat, no nie wliczając sporadycznych wejść, zagranie jednego meczu i wyjście ^^ 

[drenn] To tak jak ja milordzie. Kibicujesz jakiejś konkretnej drużynie?

[JOO] Oo jak fajnie :D Aktualnie moim faworytem jest G2 ESPORTS, jak na razie idzie im całkiem spoko.

[drenn] Biorąc pod uwagę wynik ostatnich mistrzostw, rzeczywiście tak jest. Może sam grasz w drużynie? Nie marzą Ci się takie zawody?

[JOO] Haha no niestety nie gram w żadnej drużynie, oczywiście, chciałbym grać w jakimś profesjonalnym team'ie jednak w mojej obecnej lidze wieczny silver/gold to za niski poziom na taką "zabawę" :D

[drenn] To może przejdziemy do cs? W nim chyba lepiej sobie radzisz czyż nie? Swoją drogą, jak się zaczęła Twoja przygoda z tą właśnie grą?

[JOO] W Cs'a to już niestety nie gram od uhuhu czasu :p Moja przygoda z Cs'em zaczęła się już w podstawówce, kiedy grałem u Wujka na kompie bo jeszcze nie miałem swojego a on grał tylko w Metina i CS'a to ja w sumie poleciałem po nim :D

[drenn] A to ciekawe. Większość zaczynała od kafejek lub u kolegi, a tu mamy wujka.

[JOO] No ja zacząłem trochę inaczej :D No nie grywam, czasami wejdę zagram mapę w 1.6, ale to tylko raz na jaaakiś czas ;d Moim ulubionym modem były klasyczne serwer DD2 :)Czyli rozumiem, że nie grywasz na naszych serwerach. A miałeś może swój ulubiony mod?

[drenn] Skoro nie grywasz zbyt często, to w jaki sposób dostałeś się do csowiczów?

[JOO] Na CSowicze dostałem się już kilka lat wstecz i mimo to, że nie gram w Cs'a to coś zostało i lubię spędzać czas na forum :)

[drenn] Dlaczego aż tsk lubisz tu przebywać? Jest jakiś konkretny powód?

[JOO] Jest to jakieś przywiązanie do sieci, miła atmosfera, swoje mordeczki :D

[drenn] Jakieś konkretne "mordeczki"? Czy raczej ogólnie?

[JOO] Można powiedzieć, że ogólnie bo tak bardziej nie widać nowych graczy(wypowiadających się na forum), ale starzy uczestniczą w życiu forum :)

[drenn] Może ich przybędzie. Wróćmy do prawdziwego życia. Gdybyś miał wymienić mi swoją najlepszą i najgorszą cechę, to jakie by one były?

[JOO] Zbyt szybko zaczynam ufać drugiej osobie ;p Można powiedzieć, że to najlepsza i najgorsza cecha w jednym xd 

[drenn] Dlaczego tak uważasz? Dobra i zła zarazem?

[JOO] Ponieważ no z jednej strony fajnie, że potrafię zaufać komuś a  z drugiej nie jest to dobre, ze względu na to, że można się na takiej osobie przejechać, jeżeli nie znasz jej za dobrze ;)

[drenn] Hhmm masz rację. Pytanie z innej beczki, co chciałbyś zmienić w kraju?

[JOO] Zdecydowanie tych złodziei co siedzą sobie na stołkach.

[drenn] Hah skąd to znam.. Często mówi się, że jesteśmy rasistami. Masz podobne zdanie, czy to tylko nasze własne wyobrażenie o sobie?

[JOO] Może być trochę w tym prawdy, aczkolwiek sam  nie wiem do końca jak to jest.

[drenn] Dyplomatycznie ^^ Masz może jakieś nałogi?

[JOO] No mam jak każdy chyba ^^ palę fajki ;p 

[drenn] Cóż, nie każdy :) po co Ci papierosy? Taki antystreser czy masz inny powód palenia?

[JOO] No można powiedzieć, że to trochę taki antystreser ^^

[drenn] Może to nieco zbyt prywatne, ale odważę się spytać. Jak tam Twoje sprawy sercowe?

[JOO] A spoko powiem szczerze, wszystko się dobrze układa.

[drenn] Zdradzisz jakieś szczegóły,  czy wolisz zachować dla siebie?

[JOO] No to bardziej takie prywatne sprawy i chciałbym to zachować dla Siebie :)

[drenn] Oczywiście.  W takim razie chciałbym nawiązać do Twojego avataru. Widzę tu członka zespołu Gorrillaz, czyżby ulubiony zespół?

[JOO] No trafiłeś w dziesiątkę ;D Od jakiegoś czasu katuje cały czas ich nutki, ale w sumie można powiedzieć, że wróciłem do tego zespołu, ponieważ kiedyś już ich słuchałem :D

[drenn] A co takiego Cię wciągnęło w nich muzyce? Jakieś przesłanie?

[JOO] Mają w swoim tekście coś takiego, że no hmm... nawet nie wiem jak to nazwać szczerze mówiąc. Do tego dochodzi taki styl, kozak bicik :D

[drenn] Masz ulubiony kawałek? Może zarzucisz?

[JOO] To jest mój ulubiony kawałek <3

 

 

[drenn] Pamiętam z dzieciństwa gdy go słuchałem. No właśnie,  może pamiętasz kim chciałeś zostać będąc szkrabem?

[JOO] Będąc młodym wypierdkiem chciałem bardzo zostać strażakiem :D

[drenn] Hah, chyba jak większość. Strażaków wszyscy kochają.  Ok może jeszcze na chwilę wrócimy do forum, ponieważ chcę zapytać czy może kusi Cię jakaś ranga?

 

[JOO] Hah, chyba jak większość. Strażaków wszyscy kochają. 

[drenn] Ok może jeszcze na chwilę wrócimy do forum, ponieważ chcę zapytać czy może kusi Cię jakaś ranga?

[JOO] Do niedawna tak było (moderator), ale ze względu na kilka spraw, braku czasu na razie odpuszczam sobie to ^^ Kobieta krzyczy jak za długo siedzę.

[drenn] Witam w klubie  na mnie też krzyczy xD Co byś powiedział teraz o forum? Jest lepiej niż kiedyś? A może gorzej? Coś wymaga zmian według Ciebie?

[JOO] Hahaha ;p  Według mnie dużo się zmieniło na lepsze, ale stare czasy to jednak stare czasu ^^ 

[drenn] Dyplomatycznie ^^ myślę, że tym miłym  i nostalgicznym akcentem zmierzamy ku końcowi.  Mogę Cię jeszcze prosić o ciekawy kawał?

[JOO] Dzieci piszą wypracowanie, jak wyobrażają sobie pracę informatyka.
Nie pisze tylko Jasiu.
- Dlaczego nie piszesz? - pyta nauczycielka.
- Czekam aż mi się otworzy edytor tekstu.

[drenn] Suche jak sandały Mojżesza xd Na tym też zakończymy.  Bardzo dziękuję, że aż tyle czasu mi poświęciłeś i jednocześnie przepraszam, że tyle to trwało. 

[JOO] No sucho sucho XD Nie ma sprawy i to ja przepraszam, ale nie mogłem tak szybko odp. ze względu na brak czasu.;) 

[drenn] w takim razie do zobaczenia na forum :)

[JOO] Do zobaczenia.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
16 godzin temu, SzusteR napisał:

Przeczytałem go tak na szybko i powiem Ci że spodziewałem się więcej :v 

Ale dobra robota ;)

Plusik leci :P

Gratuluję przeczytania go w 20 sekund xDD

@ Sysia ;*może to być wina tego, że ostatnie poprawki robiłem w telefonie, a tam inaczej wyglądają linijki. Następnym razem zrobię wszystko na komputerze by tego uniknąć. Dziękuję. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wywiad, miło się go czytało. Mimo iż wcześniej już znałam JOO to nie wszystko o nim wiedziałam.

Co do samego wywiadu to niektóre wersy Ci poprzeskakiwały, ale można się domyślić do czego miało to być.

Pytania zostały dobrze dobrane, jedno wynika z drugiego. Dobra robota :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2019 o 20:44, drenn napisał:

pół dnia w pracy potem obowiązki domowe no i komu po takim dniu chce się jeszcze jechać na mecz "drzeć mordę" 

@ JOO ja tam jakoś nie narzekałam nigdy :D xDDDD lubię "drzeć mordę" :3

Ogólnie cały wywiad mi się podoba, spoko się czytało... nawet nie mam chyba o cio się przyczepić ^^ lecą plusiki :>

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kamil. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie