Skocz do zawartości

Zablokowane Pożegnanie Pietrek


Gość Pietrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pietrek

Witam wszystkich Csowiczy.

Jak już pewnie część zauważyła od dłuższego czasu jest mnie "mało". Przestałem się udzielać na forum, Administracja zauważyła już to wcześniej - stąd mój wcześniejszy urlop. 

Zaniedbałem w sumie wszystkie swoje obowiązki jako Junior Administrator, niestety brak czasu wygrał ze mną i wcześniejszym ogromnym zapałem. Niestety chyba przyszła i na mnie kolej żeby wycofać się powolutku ze świata Cs'a. Już mnie to nie kręci tak jak kiedyś można było przegrać cały dzień i cieszyć się grą. 

Dlatego z dniem dzisiejszym jestem zmuszony napisać rezygnację z rangi jaką mi powierzono, powody są oczywiste - brak czasu oraz jakiegokolwiek zapału, po prostu się wypaliłem.

Chciałbym podziękować @ RumcajsJumper za danie mi szansy uczestniczenia w tym projekcie, jeśli byście czegoś potrzebowali to zapraszam PW :)

Chciałbym podziękować również całej społeczności za wspólne godziny spędzone na serwerach i na forum, gdyby nie Wy to cała sieć by nie istniała.

Dbajcie o nią! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj kałaszku ;c

Pamiętam jak wczoraj... Jak Cię boostowałem, każdego smoke na mida, każdy nabój, przelaną krew na mirage. Zawsze będziesz naszym kałaszkiem <3 Do zobaczenia na ts ;**

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie