Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane MultiAdmin SoLLuffka


SoLLuffka

Rekomendowane odpowiedzi

350 sensownych postów,
Minimum 6 miesięczny staż na forum,
Wiek minimum 18 lat,
Sprawny mikrofon,
Posiadać minimum 1 admina na serwerze (2 miesiące),
Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie,
Dobra opinia wśród administracji/użytkowników oraz ich poparcie,
Wymagany Steam z grami CS:GO i CS 1.6, oraz nie posiadanie na nim jakichkolwiek blokad (VAC, Overwatch)
Znajomość AMXMODA/SOURCEMODA na 'poziomie dobrym',
Znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym',

Nazwa tematu: [Multi Admin] NICK

Imię: Michał

Data urodzenia: 03.09.1995r.

Nick na forum: SoLLuffka

Nick w grze: SoLLuffka

Znajomość AMXMOD/SOURCEMOD według poniższej skali(1-7): 7

Doświadczenie na tej posadzie: Jeżeli chodzi o adminów to nawet nie liczyłem ale sporo.

Link do BANID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:451010214

Dlaczego Ty powinieneś zostać M@ (min. 4 pełne zdania): Link do BANID pozwolicie, że dodam w domu ponieważ teraz nie posiadam swojego STEAM_ID Jestem osoba bezkonfliktową ,szybko nawiązuję znajomości, posiadam doświadczenie jeżeli chodzi o amxx. Spora część osób na pewno mnie kojarzy mam nadzieję, że w pozytywny sposób, chcę pomóc w rozwoju innych serwerów na naszej sieci. Mam teraz trochę wolnego czasu, mój serwer jest już zrobiony, mam nadzieję, że przydam się na tym stanowisku.

Czas jaki możesz poświęcić na sieć: różnie, nie da się tego zaplanować ;) max 4h dziennie

Edytowane przez SoLLuffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem no mam trochę mieszane uczucia 

- aktywność na forum (do nadrobienia)

+ Chęci są 

+ Steam 

+ Wymagania spełnia 

-/+ Podanie takie średnie 

 

Ale okej, każdemu szansa się należy więc jestem za okresem próbnym.

Powodzenia! ;)

Pozdrawiam @ SzusteR

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek

-Aktywność

+Wymagania Spełniasz

 

Dziś pokazałeś, że jednak nie jesteś osobą bezkonfliktową wszczynając dyskusje na Czatboxie, czego zakazuje regulamin. Mimo tego można dać szanse, aczkolwiek nie wydaję mi się, żebyś w 100% miał opanowany silnik AMXX oraz Sourcemod ;) Jestem na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie widuję Cię często ani w grze ani na forum.. Resztę wymagań niby spełniasz..  Doświadczenie niby jakieś jest i znajomość AMXX również, więc myślę że można Ci dać szansę.  Takie lekkie Tak z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No fajnie że  jest to doświadczenie z AMX, ale co z SM? Ogólnie te śmieszne wymogi pan spełnia,  chociaż nie w całości. 

Ja tam jestem przeciw,  wczoraj po raz kolejny dałeś popis w chatboxie i nie sądzę byś mógł mieć multiadmina skoro czepiasz się kogoś bez powodu.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. Wymagania które są przedstawione spełniasz w całości, jedynie nie denerwować się i nerwy trzymać sobie dla siebie i spokojnie pisać na SB. Nie mieliśmy żadnych sporów i myślę że jako M@ spiszesz się fenomenalnie, a praca z esejem będzie bezkonfliktowa i na bardzo dobrym poziomie. A jeżeli chodzi o znajomość SM/AMXX @[Urlop] drennto sprawdziłem sobie go i wszystko pokrywa się z tym co napisał. Wiec nie widzę problemu i przeciwwskazań aby nie przyjąć się na tą posadę. Mam nadzieję że nie zawiedziesz mojego zaufania i będzie to dobry wybór.

 

Odbiór adminów na serwerach ustalimy dziś.

~CLOSE

 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie