Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Cyferek


71.

Rekomendowane odpowiedzi

 

RIPPER2.png.7e08f78a3a01592ce0d8f4725ae2cb3b.png

W!tam, cześć i czołem.
Jako, iż mam taki nawyk, że kiedy rejestruję się na jakieś forum to się CHOCIAŻ witam (bo równie dobrze, możecie mnie tu nigdy nie zobaczyć) - tak oto jestem. 
Co by tu o sobie powiedzieć - Mam na imię Dominik, jestem rocznikiem '97 więc mam 21 lat, pochodzę z Podkarpacia i studiuję informatykę. 
Mam 187/8 i ważę coś w granicy 75 - 85 kilo, skaczę w jedną i drugą. Mam zielono-niebieskie oczy (niby? podobno? takie słuchy?) - mam włosy koloru byle jakiego, nie dbam o szampon, nie dbam o bilet ;0.
Tak krótko i na temat.

Tak bardziej rozwijając: jestem zwykłym, szarym chłopakiem, który w wolnej chwili lubi pograć w counter-strike. Ogólnie w csie straciłem ponad 12k godzin (rozbite na 6 steamach + ns) - od 2007 do teraz, co prawda bardziej mnie nudzi niż bawi, więc gram tak 50/50 - raz wejdzie, raz nie. Bawiłem się na wielu, naprawdę wielu sieciach - obecnie ograniczyłem się do jednej + odwiedzam znajomych na innych, raczej czysto rekreacyjnie... oczywiście nie licząc banów :D. Zdążyłem bawić się na każdej możliwej randze od grafika do właściciela serwera, byłem judge (sędzia) na BL w latach 2014-2017 co jest zawsze zabawną rzeczą do wspominania, ponieważ sam portal miał tyle samo przyjaciół co wrogów. W tym czasie oceniłem niezliczoną ilość demek (tak naprawdę idzie to zliczyć, bo myślę, że więcej niż 5k tego nie było) - obecnie demka sprawdzam tylko na prośbę. Sporo potrafię w tej grze, w wolnej chwili wrzucam jakieś wideo na youtube, gdzie serdecznie zapraszam: https://www.youtube.com/user/aspfesl/videos?view

Wbiłem tu tylko i wyłącznie na prośbę o sprawdzenie demka, więc nie nastawiajcie się, ze zostanę na dłużej - nazywajmy rzeczy po imieniu xd. Ogólnie znam się trochę na informatyce, psychologii czy po prostu cs'ie, oglądam seriale, filmy i anime, czytam książki - jestem zwykłym facetem - nic więcej, nic mniej. Nie okazuję szacunku każdemu, jednak dbam o zasadę - Ty mi, ja Tobie. Nie jestem zbyt sztywny i raczej można ze mną pogadać o wszystkim, jednak kiedy trzeba potrafię być stanowczy i bronić swoich przekonań. Co tam jeszcze... chcecie mnie lepiej poznać to piszcie na CB, raczej będzie to główne miejsce gdzie przez pierwsze dni możecie mnie spotkać zanim zdecyduję co robić dalej.
5!

 

     K R Ó L     J E S T     T Y L K O     [7]     J E D E N
D9mevr0.png.8363cdacb9142a492a3646d9d3ef9cb8.png.a9d7ce0ef4d07e11862c1a5764379878.png
| skill ✔ | płacz ✖ | teamplay ✔ | cheaty ✖ |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, tak tylko "przeleciałam" Twój kanał na YT. Nie powiem coś ciekawego jest.. Decyzja należy do Ciebie czy zostaniesz na dłużej czy nie, lecz miło by było Cie widywać na którymś z serwerów jeśli będziesz miał chęć oraz oczywiście na forum.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie