Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja dot. serwerów


TeAdIum

Rekomendowane odpowiedzi

Troszeczkę inna propozycja która nie zmieni rozgrywki, a może ułatwić lekko pracę UBT

Wprowadzenie pluginu Demorecorder (nie jest to wymagane na modach typu JB oraz podobnych, na których nie ma dużo walki)

Mianowicie, na czym ten plugin polega? Polega on na nagrywaniu POV u każdego gracza z osobna, prościej mówiąc wymusza komendę record w konsoli gracza.

Po co ten plugin? Jak dla mnie ocena HLTV pod inną rzecz niż WH i perfidne cheaty tj. norecoil, aimbot jest bezsensowna, demka z reguły są zlagowane, na POV więcej można zobaczyć, są lepszym dowodem. Na własnym przykładzie mogę podać, że na X sieci zostałem rozpisany z HLTV, po wrzuceniu mojego POV, które sam nagrywałem UBT stwierdziło zmienić werdykt z zbanowanego na czystego. Na HLTV nie da się stu procentowo ocenić czy ktoś cheatuje (chodzi mi tutaj o graczy legit na lekkich setach - niski fov wysoki smooth + czasami widoczne też są RCS-y (Recoil Control System))

Przykładowy plugin: https://amxx.pl/topic/73582-demorecorder/

Osoby które nie mają pojęcia o różnicy między POV, a HLTV niech lepiej się nie wypowiadają, nic nie wniosą, a tylko mogą się ośmieszyć :v

Dla przykładu dodam filmik z HLTV słabej jakości

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za.

Też grałem na jednej sieci, gdzie takie coś zostało dodane i ułatwiło, to naprawdę pracę UBTeam. 

@ esejco o tym sądzisz? ;p 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę obecne lagi na HLTV, rzeczywiście brzmi to rozsądnie.  A różnica jest znacząca. Bądźmy szczerzy, z hltv rozpisuje się tylko obrazy graczy, bo perfidni cziterzy się nie odwołują,  zaś u tych bardziej kryjących się nic nie widać. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja%20przyj%C4%99ta.png

Dodane na wszystkie serwery.

Cvary zależne od serwera, przykład z np JB:

amx_demo_name "Demo CSOwicze"
amx_demo_prefix " [JB]"

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie