Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja na konkursy


Daria.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych!

Jak że  mało się tu dzieję wychodzę z propozycją konkursów które wcześniej omówiłam z Naszym Właścicielem @ RumcajsJumper! <3

#1.

A więc moją pierwszą propozycją oczywiste jest: TOP3 serwera w danym miesiącu.

O co by chodziło..  3 najlepszych graczy z /top15 mogłoby zgarnąć nagrody SVIP/VIP zależy od tego czy gra na steam czy nonsteam. Steam otrzymywał by nagrodę SVIPponieważ zwykłego już ma, a gracz bez steama otrzymywałby VIP'a zwykłego. 

Przykładowo dajmy na to:

1 miejsce - (S)VIP 30 dni

2 miejsce - (S)VIP  20 dni

3 miejsce - (S)VIP 10 dni

#2.

Druga propozycja łączyłaby się chociażby trochę z pierwszą. Dlaczego? Odniosę się do medali (które są na DD2 nie wiem czy na innych też).

W tym przypadku liczyłaby się ilość wygranych medali złotych / srebrnych / brązowych. 

Za tą konkurencje mogłyby być takie same bądź podobne nagrody jak w konkursie #1.

#3.

Turnieje między serwerami. Pomysł padł jeszcze przed usunięciem serwera Mixowego lecz nadal go uwzględniam.

Myślę że znalazłby się ktoś kto potrafi taki serwer zrobić ( opłacać mogłabym go ja bez problemu).

Wtedy można by było dodać od razu odznakę dla zwycięskiej drużyny oraz myślę (S)VIP'y w nagrodę.

#4

Myślę że najwięcej byłoby roboty z tym. Właśnie czy to konkurs? Może bardziej loteria /losowanie.. 

Co mam na myśli.. Oczywiście już "grubszy" temat raczej jednorazowy ale kto wie.

Mianowicie chodzi mi o to,  żeby podać liczy np od 1-50 i ludzie musieliby  wybrać jedną liczbę pod którą skrywałyby się nagrody

Jedne zwykłe drugie myślę bardziej ciekawe. Z tymi bardziej ciekawymi chodzi o inicjatywę administracji.. Przykładowo zlecenie jakiejś firmie wyprodukowanie 

fantów związanych z Naszym forum, np kubki z logo CSowicze itp. 

 

Wszystko można jeszcze dopracować :)

@ esejz ostatnim głownie chodzi o to aby forum dało swoją inicjatywę gdzie można wygrać fanty  gdzie będzie istniało logo CSowicze np kubki, poduszki, koszulki itp 

@ KamiLeK Jak najbardziej jak już napisałam wcześniej można wszystko jeszcze dopracować :D 

Pozdrawiam Pani Porucznik :u7:

Edytowane przez Daria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do ogarnięcia na DD2 (Nie wiem jak na reszcie serwerów) w 10 minut - do tego z tego co kojarzę Rumcajs ma na przyszłość przygotowane trochę lepsze nagrody niż VIPy.

2. Tylko wyżej wymieniony serwer ma Medale i też jest taka możliwość

3. Serwer Mixowy to żaden problem, zarówno CSGO jak i 1.6.

4. Jest Losowanie Typerowicza z nagrodami na serwerach i forum (reszty nie rozumiem) Okej już kumam.

 

Oczywiście na TAK, trzeba wymusić aktywność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za takimi top3 na serwerze co miesiąc.

Co do sewerów mixowych, to nie jest to problem z tego co mi wiadomo. 

Co do fantów związanych z naszym forum, z tymi kubkami itd, to jeśli będzie możliwość, to mam kogoś takiego, co może nam produkować takie fanty tylko trzeba się z nim będzie dogadać co do szczegółów.

Nawet bluzy, koszulki będzie mógł wyprodukować, więc jak coś, to mi pisać ;p 

Edytowane przez SzusteR
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pomysły. Szczególnie ten ostatni! 

Aczkolwiek ja bym go lekko edytował. Otóż. Raz na tydzień ktoś z administracji (bądź dowolna inna osoba wybrana przez administrację) losowała by jednego użytkownika spośród wszyskich, którzy zgłoszą się do konkursu. Wylosowana osoba wybierała by sobie numer pod którym kryła by się dana nagroda. Sama loteria trwała by dłużej i wydaje mi się, że towarzyszyłby temu większy "dreszczyk emocji" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Propozycja%20przyj%C4%99ta.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie