Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane 3maj Cię się :( !


Rambooo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj CS ( 1.6 / CS:GO ); CS 1.6
Serwer; Only DD2
Data(godzina i dzień); 26.02.2019 godz 16:15
Nick podejrzanego; nuuceg
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /sprawdz); STEAM_0:0:126077480  37.7.187.196
Link do HLTV; https://www27.zippyshare.com/v/ycgxIqyU/file.html
Rodzaj wspomagacza; Aimlock + Auto BH
Podejrzane momenty )(minimum 3!);


2:18 - Wszedł wcelonyw gościa i zabił go 1 strzałem w głowę 
2:39 - koleś skoczył z gali na swojego respa CT, Nucceg był za skrzynką i jak już koleś ze skoczył to nucceg wychylił i go zabił.
2:48 - Widać jak ładnie celownik poleciał na głowę przeciwnika... szybko i ładnie jednym strzałem
3:30 - Leci środek, nawet nie popatrzył się na okno ani na bramę na B czy jest ktoś tylko od razu wali na respa CT bo jest tak koleś którego zabił.
6:05 - Załącze ss'a do tej minuty ----> https://www27.zippyshare.com/v/uH13JwTz/file.html ... Powiem tyle, ze wczesniej tak nie robił tylko leciał na pałę.
10;48 - Jeden strzał w głowe i dead
11;47 - Jeden strzał w głowe i dead
13:58 - Zobaczcie gdzie celował z awp a gdzie stał gracz z TT, oczywiście zabił go, ale to nie trwało nawet jeden mini mini sekudny i został zabity a celował gdzie indziej.
23:51 - Jeden strzał w głowe i dead

Powiem tyle, niektóre rundy tak udajesz, że nie masz nic, bo głupio nie widzisz graczy, ale momentami przechodzisz samego siebie.
Tyle w temacie, uwierz mi... twoje głupie tłumaczenie będzie dla mnie śmieszne, NIE UMIESZ GRAĆ BEZ AIMLOCKA TO WYPIE......!!!
Aha i twój scroll jest dozwolony, ale już Auto BH nie ;p 

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę zerowe doświadczenie w grze XDD Mogę nagrać OBS jak gram. Bez problemu Ci pokaże jak to sie robi. Na klawiature i myszkę też mogę ustawić kamerkę XD Za długo gram, żeby dostawać bezsensowne bany. Jeśli bedzie taka potrzeba to nagram. Te "aimlocki to mogę zrobić nawet jak ktoś dwa spraye postawi. Mam już takie wyczucie w myszce, że strzelić flicka to nie problem. Słaba rozpiska.

/Edit. 

Nie wiem czy wiesz, ale demka są zlagowane i niektóre sytuacje wygladają jak wyglądają. Skłonny jetsem nagrać grę programem. moge pokazać folder z csem, uruchomione programy itd.

/Edit2.

@ GrZ3SiU @ Sm0keR.! @ TeAdIum @ testerpostnot @ Vapi00 moglibyście się wypowiedzieć?

 

Edytowane przez nuuceg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej warna dostane,a co mi tam ;p

2:18- normalna akcja i pestka b-

2:39-słychać model i normalne wychylenie i zabicie b-

2:49-czysty strzał b-  ( ps. nie jedynym strzałem tylko, druga kulka w głowę strzeliła)

3:30- okno było sprawdzone i normalny frag b-

6:05- czysto b-

10:48- normalna pestka b-

11:47- słychać model i normalne wychylenie i pestka b-

13:58- normalny darg-shot z awp b-

23:51- idealnie celownik był na głowie b-

Polecam akcje oglądać w 1/4, a nie w normalnym trybie jak za pewne zrobił to wyśmienity UBTEAM @ Rambooo.

Co do demka to czyste,  a co do BH to Ramboooo polecam pograć mixy to zobaczysz jak niektórzy na scrolu latają, to chyba każdego za autobh byś wywalił jak skaczą na rolce haha ;p. A  rozpiska śmieszna ;p 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować ponownie więc piszę następny post.

" może grać nawet 10 lat, nie da się tak dobrze strzelać..." - Bardzo mi miło XD

Czity w myszce seeriooo? Jedyną jaką mam styczność z czitami w myszce to tyle co słyszałem o ForsakeN'ie. Wierzysz w to, że się na tym znam? XD Na myszce mam tylko dwa przyciski boczne. Jeden do triggera drugi do Autobunnyhopa XDDDD

2:18 - Proszę Cię... Tak jak napisałem wyżej. Jeśli aimlocki działają na postacie to postaw mi spraya gdzieś na ścianie a przeciągnę Ci myszkę na ten punkt.

2:39 - Co w tym dziwnego? Paka była na B, przeciwnicy dali sobie info i logiczne, że będą iść przez CT. Usłyszałem, że zeskoczył na CT i strzela się z moim kolegą z drużyny więc wychyliłem.

2:48 - XDDDDDDDDDDDD Serio? Słychać typa jak biegnie, więc się odwracam, z mixów nauczony jestem, że amunicję należy oszczędzać. Pierwszą kulą go nie trafiłem ale z racji, że nie usłyszał strzału to miałem jeszcze dużo czasu, żeby przymierzyć.

3:30 - Widzę na radarze, że moi koledzy wchodzą B, na tym, serwerze jest straszny nieporządek. Prawie co rundę wychodzę środkiem i stamtąd zajmuję dowolnego BS'a. Środek jest w ogóle nie kryty. Z racji, że inni terroryści wchodzili B to poszło info i znowu powtórka z rozrywki, kille na rotacji. Znając życie poszło info wszyscy B, nie raz się już z tym spotkałem na tym serwerze.

6:05 - Tym razem nie wchodziłem środkiem. Schematyczna gra często szkodzi. Po kilku rundach CT mogli się przyzwyczaić i przykryć środek. Przykład dobrego zastosowania smoke i bezpieczna gra.

10:48 - To chyba czity z myszki XDDDD Po prostu dobry strzał. Wiedziałem, że strzela się z gościem na "romanie" więc za daleko nie bedzie wychylał. Dobre ustawienie celownika i refleks. 

11:47 - Powolne sprawdzanie BS'a. Przykład na to jaki jest poziom innych graczy na serwerze. Wyskakując w ten sposób naraził się na atak z prawie całego respa CT a jak wiadomo następowała rotacja, bo poszło info, że są na A.

13:58 - Jeśli Ty w tej sytuacji byś go nie zabił to Twój refleks stoi na podobnym poziomie co umiejętność rozpisania demka.

23:51 - Pewnie mam WH, bo ciężko się domyśleć, że skoro kolega z gali ginie to jest tam przeciwnik. Wiedziałem, że wychyli po więcej fragów, więc się wcelowałem. Jak wiadomo osoba, która wie gdzie jest przeciwnik i jest juz gotowa do strzału ma większy czas reakcji od osoby, która wybiega na pałę "gotowa" na atak z każdej strony.

 

Według mnie temat do odrzucenia. Żeby obejrzeć i rozpisać demko potrzebne są słuchawki i odrobina logicznego myślenia. U Ciebie @ Rambooo czegoś zabrakło. Samo WH i szukanie czita na siłę nie wystarczy. Wszystko słychać, a jak nie słychać to widać na radarze.

Edytowane przez nuuceg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zainteresowałem tym. Nie powinno być przy tym takich kwadracików? 

 

 

 

 

/Edit.

Tak jak mówiłem. Mogę pokazać folder z csem i aktywne programy. Jedyne co może zostać problematyczne to czity w myszce. Ja otwieram się na różne propozycje rozwiązania problemu. Myszki nie da się sprawdzić. Nie znam się na tym, musisz mi uwierzyć na słowo. Nagranie to najlepsze co przychodzi mi do głowy.

/Edit2.

A co do aima to za dużo tych headów nie strzelam.

20190226231511_1.jpg

Edytowane przez nuuceg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę oceniam! Nie jestem pewien, czy macie błąd w interpretacji czy po prostu faktycznie uważacie zgłoszenie jako skargę nie mniej pozwolę się wypowiedzieć - dajcie ostrzeżenie słowne, +1/+2(ponieważ znam regulamin i widziałem podpunkt dot. skargi, jednak nie interpretuje go jako zgłoszenie cheatera :x - gdzie nie liczy się wypowiedź POLONISTÓW, a faktyczna umiejętność oceny demka i spraw z nim związanych.) To tyle, trochę ofensywnie ale mój 2 post na forum wymaga, bądźcie wyrozumiali ;P.     

Rozpiska: (demo całkiem przyjemne, tylko 2k ms)
2:18; ciężko nie wypestkować typa który stoi w miejscu, szczególnie, że to nie pestka, a seria. "1 strzał" xd. Nie wyszedł wcelowany tylko pickował mida lewo-prawo. -b
2:39; absolutnie nie do usłyszenia strzelanie się na gali, spadochron ("E") oraz 2 kroki wydane kiedy kieruje się na B również. Jego też zapewne strzelał w powietrze (y). -b
2:48; szybko i ładnie? Masz na myśli te mozolne kierowanie celownika w jego stronę i pudło? Faktycznie. -b
3:30; ?? xd. -b
6:05; rozpisujesz rzut smokiem? Do tego na początku rundy gdzie KAŻDY pilnuje mida? To nie smoke random, tylko przygotowany - na pączkach często stoi awp... -b
10:48; oraz 11:47; są ch**a warte. Trzeba było się jeszcze bardziej popłakać, że śmie strzelać w WCELOWANE pozycje - przecież w takich warunkach zabić to niewykonalne. -b
13:58; snajper nie dał by mu wybiec z tej anarchi, tutaj widać brak ogrania z awp aby mieć taki refleks, ale wcelowanie pod pickujących mocno standardowe... -b 
23:51; gra awp, zabiera 440 dmg na strzała w głowe... sugerujesz, że gracz miał  to przeżyć? A może jego teammate ginący na gali miał być znakiem, że przeciwnik jest na B? -b
UB.
Tyle na temat demka, nic się z niego nie da wyciągnąć więcej.

Teraz kwestia wpisów

 

8 godzin temu, Rambooo napisał:

NIE UMIESZ GRAĆ BEZ AIMLOCKA TO WYPIE......!!!
Aha i twój scroll jest dozwolony, ale już Auto BH nie ;p 

Jeżeli jesteś tym typem ludzi, którzy "AIMLOCK" mylą z "AIMBOTEM" czy "SETAMI" to proszę off. 
AIMLOCK to celowanie przez ściane (przypadkiem bądź specjalnie) - AIMLOCKIEM może być wcelowanie się w gracza kiedy stoisz za ścianą - tutaj nie było nic innego jak słuch. Nawet nie widziałem akcji aby potrzeby był radar, poza 3:30; gdzie jego (2) wbijali górnym trupem na B i robili zamieszanie przez co mógł (nie miał) mieć free fraga na pączkach,bramie bądź oknie.
ABH - Abolutnie nic takiego tutaj nie ma. Ani na demku, ani w rozpisce. W palca to sobie bierzesz?

Screenshot_5.png.6b872d061efc2d712182d8661920b513.png
Aimbota nie ogląda się na zmniejszonej prędkości jeżeli mamy do czynienia z HLTV - wszystko tutaj jest opóźnione i nie przedstawia realnej sytuacji, recoila, ciągnięcia... bardzo często ruchy które są na HLTV są zlagowanymi ruchami, które na POV wyglądają całkiem inaczej. Nuceq nie strzela jakoś bosko - śmiem stwierdzić, że jestem dużo lepszy aimowo od niego i nie widzę w całym demku niczego ciekawego pod względem strzelania - to nie są nawet szybkie flicki, tylko wcelowane pestkowanie, jeden z prostszych strzałów w tej grze zaraz po zabiciu w plecy. Długie lata na koncie z allegro, bez sensownej ilości godzin ani jakichkolwiek wyników nie jest mocnymi plecami. 

Screenshot_6.png.e33af942203975daa2951a50ffcb8225.png
Na serwerach z niskim poziomem (no-offence) rash midem po CT, rash midem/galą po TT to najprostsze sposoby na wbicie pokaźnych statów. Nie potrzebne są w tym demku radary, jednak słuchawki to więcej niż trzeba, wszystko (absolutnie każdy krok) słychać głośno i wyraźnie, nawet mimo strzałów. Nie oceniasz w tej chwili gry, tylko sytuacje inną niż twoja szablonowość (rash środek) - nie tak to działa. 

Screenshot_7.png.73a3a178c7a0ba5abdb8c5232b6019c3.png
Rozpiska mówi co innego. AIMLOCK bez WH jest niezwykle ciężki do zrobienia (przez WH rozumiem wszelkie wspomaganie widzenia typu kwadaty, kółka, pixele, h.boxy, ESP) - w końcu to wcelowywanie się przez ścianę, czy przy pomocy AB który automatycznie nam na ten model skoczy, albo WH gdzie ręcznie sobie tam staniemy. Proszę nie mylić pojęć, bo to boli. aimLOCK =/=  aimBOT/Sety - organner, vermilion etc./rage

Od siebie - do zgłaszającego (z dobrej woli powiem, abyś nie przyznawał się do bycia z BL, aż nie podreperujesz podstaw):
a) Widać gołym okiem brak doświadczenia, przez co ludzie kojarzący mnie mogą wyrobić sobie o mnie opinie na podstawie twoich rozpisek.
b) Dobre granie (nie widziałem, wiec masz moje błogosławieństwo) =/= dobre ocenianie demek, aczkolwiek bardzo pomaga.
c) Więcej pokory bo gwiazdorzysz jak niewiadomo kto, a regulamin forum dotyczy również Ciebie. Do czasu udowodnienia, że gracz jest spalony masz go traktować jak każdego innego, a nie wyzywać. Niby masz 19 lat, niby z Krakowa, a wychodzi całkowity brak kultury w stosunku do innych ludzi, którzy chcą w wolnej chwili tylko pograć. 
d) Nie ingeruję w twoją ocenę, nie podważam twoich werdyktów, umiejętności czy czego tam chcesz - ale w tym demku poleciałeś. 

Pozdrawiam, 71

     K R Ó L     J E S T     T Y L K O     [7]     J E D E N
D9mevr0.png.8363cdacb9142a492a3646d9d3ef9cb8.png.a9d7ce0ef4d07e11862c1a5764379878.png
| skill ✔ | płacz ✖ | teamplay ✔ | cheaty ✖ |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 71 wyjaśnił wszystko. Szczerze mówiąc nie wiem jak Rambo dostał się do UB TEAM. Żadna z podanych akcji nie jest spalona. Dla pewności możecie zobaczyć inne demko. Według mnie temat już dawno powinien być zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie