Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By drenn
      Nick: @[Urlop] drenn
      Z jakiej rangi rezygnujesz?: opiekun redakcji oraz redaktor.
      Powód: moje życie to ostatnio jeden wielki kłębek nerwów i nie mam ochoty na pisanie. Do tego dochodzi brak czasu w ciągu ostatnich dni.
    • By ferstel
      Witajcie!

Wiadomo że był już poruszany temat jeżeli chodzi o rangi graficzne. Ale można pomyśleć nad przywróceniem ich do życia forum gdyż może to urozmaicić wygląd :) Są to łatwe, ale schludne :PP

A oto owe rangi:

Właściciel:

Administracja:

Moderacja:

Serwery:

Premium:

Dodatkowe:

Podstawowe:

• By Native
      Siemanko, po paru przemyśleniach zdecydowałem się "odciążyć" i zrezygnować z dwóch rang - Starszy Moderator i Grafik.
      Znajdzie się na pewno kilka osób, które się z tego ucieszą i będą skakać cali w skowronkach ;)
      Generalnie nie mam teraz zbytnio czasu na wbijanie na forum i pomaganie wam w sprawach forum, czy robieniu grafik.

Popchnęło mnie do tego też to, że nie czuję się jako członek Administracji.
      Generalnie administracja nie trzyma się razem, a zapanować nad tym powinni "czerwoni", nie ktoś inny.
      Do dnia dzisiejszego w sumie nie dowiedziałem się nawet jaka jest różnica między Moderatorem, a Starszym Moderatorem, więc za to serdeczne pozdrowienia.. jeśli oczywiście jest jakaś różnica.
      Ehh.. i jeszcze te pojebane akcje rezygnacji kogoś z "czerwonych" (nie ważne czy to była jakaś forma prowokacji czy cokolwiek innego).
      Jest tu też kilka innych rzeczy, która mnie nie pasują, ale nie będę się żalił.

Oczywiście jestem wdzięczny, że daliście mi szanse abym się wykazał. Nie zrobiłem tego na pewno na 100%, bo się po prostu nie da.
      Zostaję jeszcze.. na rangach Właściciel Serwera AWP i Admin TS3.
    • By ferstel
      Przychodzę do was z propozycją dodania rang graficznych na forum. Zrobiłem je w wolnym czasie i myślę że prosta, nie zmyślana ranga ładnie będzie się komponowała.

• By Patix
      Jak działa system rang
      -
      Jak już zostało wspomniane, każda ranga obejmuje szeroki zakres punktów ELO. Na przykład dwóch graczy z tą samą rangą nie muszą posiadać tyle samo punktów ELO czy umiejętności, więc gracz który jest bliżej do awansu ma oczywiście więcej punktów od gracza co jest blisko utraty rangi. Jeśli mecz składa się z 2 drużyn, które mają po 5 graczy z rangą Orła, to nie musi to oznaczać że każda drużyna ma 50% na wygraną i każda dostanie/straci tyle samo punktów ELO w przypadku wygranej/przegranej rundy.

-To, co wspomniałem powyżej jest najważniejszą informacją, którą ludzie zazwyczaj przegapiają. W celu zdobycia rangi potrzebujesz zdobyć odpowiednią ilość punktów ELO która jest określona jako minimalne wymagania. To samo dotyczy utraty rangi. Załóżmy, że gracz który jest w przedziale 1000-1499 punktów ELO ma rangę EMO (MGE). Gracz, który ma 985 będzie potrzebował co najmniej 15 punktów aby został awansowany do tej rangi i nie ma znaczenia ile punktów straci, a ile zdobędzie po drodze. Jak tylko spełni wymóg 1000 punktów to zdobędzie rangę EMO (MGE). Samo przyznanie rangi może się opóźnić w 1 czy 2 meczach, ale gracz zawsze będzie dopasowany do innych graczy z podobną ilością punktów ELO (będzie grał przeciwko EMO (MGE) mimo, że ma MO2 (MG2)).

-To co próbuję Wam przekazać jest to, że nie ma opóźnienia lub błędu w obliczaniu aktualnej ilości punktów ELO (tylko rang). To jest powód dlaczego czasami widzimy graczy z mniejszymi rangami (lub bez) w meczach przeciwko tym, co mają większą rangę. Po prostu ich punkty ELO są podobne i obaj są blisko awansu/degradacji. System nie dobiera graczy w oparciu o ich rangi, ale o ilość punktów ELO.

Jest to mój pierwszy poradnik kopiuj wklej
      link: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=314758151
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.