Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy oraz administrację,

proponuję wgrać wymuszanie interpu, gdyż zauważyłam, że nie każdy go ustawia po wejściu na serwer. Myślę, że jest to przydatna rzecz na serwerze.

Kolejna rzecz - ustawienie na serwerze, by gracze oraz admini nie mogli widzieć przeciwnego teamu po śmierci (admin miałby taką możliwość po wejściu na specta). Dlaczego? Nawet przez ostatnią skargę na nucqa o rzekome podpowiadanie na teamspeak3.

 

Kolejna rzecz - zmniejszyć ilość sekund między zmianą mapy - jeśli jest to celowo ustawione. Jest to zbędne a większość może myśleć że serwer się wiesza. 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie moich propozycji :D

 

No i tutaj od razu możecie dawać propozycje roundsoundów na marzec, które będę niedługo przygotowywać.

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE :*

 

 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do specta jestem za ze by gracze nie widzieli 2 teamu ja bym jeszcze dodał 2 bardzo ważne rzeczy antyrash np możliwości raszu po 20 sekundach i jeszcze jedna rzecz o co jest dużo problemu jest takie coś jak antyresp czy jakoś tak się nazywało działało to tak że po 10 sekundach stania na respie biło danego gracza po kilku uderzeniach i nie wyjścia z respa gracza zabijało było by to dobre rozwiązanie a nie siedzenie ponad minute na respie a co do interpu idk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na tak wymuszanie interpu się przyda, bo latają takie boty na interpie 0.1 bezgłowia

2.Na tak na większości to serverach jest.

3.Też jestem za, bo jest leciutką za długo ta zmiana między mapami.

 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ interp, nie trzeba tłumaczyć dlaczego ;)

+ widoczność drugiego teamu to samo

+ długość zmiany mapy, sam ostatnio się zastanawiałem czy to lag serwera :'DD

I co do granic rashu również byłbym ZA, sytuacja z wczoraj, gość który dobrze strzela był w CT co rudne rashował środek, runda trwa kilkanaście sekund, z grających ok 20 osób po kilku rundach na serwerze zostaje ok 10 osób.. i to nie jedyna tego typu sytuacja

 

Edytowane przez narliza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie