Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #8 Wywiad z Sysią


Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem od samego początku do samego końcu, paląc przy tym 4 fajki XDD

Pamiętam ten czasy, awansu KiKera (kebsika xd) z Junior Admina na Admina, eeech, aż miło po wspominać xd 

No cóż tu dużo mówić, wywiad naprawdę wyśmienity, aż ma się chęć przeczytać go od nowa ;d 

Dobra robota, czekam na więcej ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Sysia od dzisiaj będzie maskotką forum. Jeśli chcesz załatwię Ci kostium smerfa! 
Fajnie jest poczytać coś o kimś, kogo się nie zna nawet z imienia. 
Wydajesz się być inteligentną, interesującą i sympatyczną osobą! 
Dobrze dobrane pytania i odpowiedzi. 
Wykonaliście kawał dobrej roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAaaaaa normalnie Was kocham <3

Oczywiście musiałam przeczytać ten wywiad 2 raz ponieważ w pracy troszkę mnie rozpraszali ale mniejsza...

Nooo właśnie ! Czytałam go juz dwa razy i chętnie przeczytam go kolny raz !

Wywiad mega ! Postaraliście się.. Super się go czyta, całość spójna, nie jest sztuczny czy nawet po prostu widać, że zadawane pytania nie są oklepanymi gotowcami tylko wynikają z waszej rozmowy :>

Sam fakt, że jest to wywiad z Sylwią zachęca do przeczytania :D i jak to na Sylwie przystało, odpowiedzi są na wysokim poziomie ! :o Brawo ! <3

Oczywiście plusy się należą, szczególnie za prawdziwe i piękne słowa Sysia o naszym cudownym Krakowie <3  i nie tylko ;)

 

Podsumowując @ Sysia ;* i @ KamiLeK to co  ? Idziemy na pole i normalnie stawiam wam flaszkę za kawał zajebistej roboty ! <3 :3

 

PS. Kamil podniosłeś w ujjj poprzeczkę jeśli chodzi o przeprowadzanie wywiadów na forum ^^ :D

Edytowane przez Ania.

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż gratulacje dla Patryka, że chciało mu się z tym bawić, chociaż wielokrotnie się śmiałem z reaktywacji. Dodatkowo podziwiam zaufanie, przez które dał rangi osobom, które na początku na nie nie zasłużyły.

Po przeczytaniu niektórych zdań chciało mi się zwrócić moje poranne  śniadanie składające się z trzech czipsów oraz kromeczki chlebka z konfiturką. (jagodową mniam!) Konkretnie chodzi mi o wspomnienie izcona, który był zwykłym prostakiem i chamem.

Ale ogólnie jestem pod wrażeniem i sądzę, że @ KamiLeKwytycza nowe standardy w kwestii wywiadów. O Sylwii zbyt wiele nowego się nie dowiedziałem, ponieważ to wszystko wiem od dawna xD

Mimo tego jednak z chęcią czytałem wywiad, bo jest dobry i tyle. Nie! Jest zajebisty.

Tak więc gratuluję wam obojgu @ KamiLeK@ Sysia ;*Wyszło super.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny wywiad, boska robota!  Nic wiecej nie dodamy!  Pozdrowienia dla was obydwojga! Plusior jak nic! :) ??

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie