Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na nuuceg i AlkoLove


zabijakaNs

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas Gry: zabijakaNs

Nick Oskarżonego: nuuceq i AlkoLove

Serwer:DD2 

IP/SteamID:   -------

Dowody: wystarczy ze ktos obejrzy demko i widać jak pan nuuceq jest magikiem i wszystko wie 

https://imgur.com/a/cUytDvW a tu dowod ze siedzą na ts :)

 

Opis: O tuż grajac na waszym serwie sposzczegłem gracza nuuceq i bardzo mi sie nie spodobał po dłuższej gry 1 akcja taka gracz był na b ja przeszełem pół mapy na shifcie a gracz dokładnie wiedział gdzie wyjdę to mi sie nie spodobało zacząłem go obserwować i dużo było takich sytuacji że gracz poprostu wiedział gdzie kto wyjdzie lub wychodził wcelowany po dłuższym oględzinach wbiłem na ts bo chciałem że by jakiś admin sprawdził demko a tam niespodzianka wszystko sie wyjaśniło dlaczego pan nuuceq wszystko wiedział o tuż pan AlkoLove admin dd2 znając niby regulamin siedzi z panem nuckiem i podpowiada  na ts ten temu i ten temu a pan nuuceq moze sobie na legalu wbijać tobke co jak co ale Admin podpowiada to jest troszkę żałosne 

Edytowane przez zabijakaNs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że siedzimy i gramy nie oznacza, że sobie podpowiadamy, jak chcesz zapraszamy z nami na ts3 i posiedzisz z nami pogadasz o różnych sprawach i pograsz. Bo ja nie mam co ukrywać, ale infa sobie nie podpowiadaliśmy, a co do nuuceq po prostu dobrze gra i ma dobre słuchawki, bo każde fragi słychać i każdy wie, że na dd2 grają boty, które nie wiedzą co to shift. Pozdrawiam.

Ps. poczekam na rumcajsa co powie na to, jak stracę range za niby podpowiadanie nie ucierpię na tym, bo podanie na admina pisałem, aby pomóc dla servera. A jak widac po gt od 4 dni czy tam 5 dni siędze na serverze ciągle po 300-400minut 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 400  minut mam w 1 dzien raz 2 tak tak jasne demko powie prawde to jak mu nie podpowiadasz to jest odpalony uwierz mi ogladalem go gram też na słuchawkach i to nie za 30 zł z biedronki to po pierwsze wytłumacz mi tylko nie 1 ale kilka sytuacji co pan nuceq wiedział gdzie kto wyjdzie np tą co ja byłem z nim sam na sam i szełem na shifcie poł mapy a on wiedział że wyjde z trupa jak ? jak mógł to wiedzieć ? nie mógł mnie słyszeć bo szełem na shifcie albo po prostu ty mu powiedziałeś ze biegne trupem na b albo poprostu koleś widzi przez sciany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zabijakaNs napisał:

ja 400  minut mam w 1 dzien raz 2 tak tak jasne demko powie prawde to jak mu nie podpowiadasz to jest odpalony uwierz mi ogladalem go gram też na słuchawkach i to nie za 30 zł z biedronki to po pierwsze wytłumacz mi tylko nie 1 ale kilka sytuacji co pan nuceq wiedział gdzie kto wyjdzie np tą co ja byłem z nim sam na sam i szełem na shifcie poł mapy a on wiedział że wyjde z trupa jak ? jak mógł to wiedzieć ? nie mógł mnie słyszeć bo szełem na shifcie albo po prostu ty mu powiedziałeś ze biegne trupem na b albo poprostu koleś widzi przez sciany 

to ci pisałem jak uważasz, że się on pali rozpisz mu demko proste, a co do podpowiedzi nie podpowiadałem i nie będę Ci tego powtarzał. Koniec tematu jak dla mnie. Czekam an werdykt, stracę adma za niby podpowiadanie to stracę nie będę płakał, za głupią rangą 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale ty czegoś tu nie rozumiesz ?? To nie ja powinienem mu rospisać demko tylko jak widzisz ty jesteś admem na serwerze ja co do czystości pana nuucka mam wątpliwości dlatego powinieneś sam obejrzeć demka i sprawdzić danego gracza to po pierwsze

po 2 ja proszę tylko że by ktoś z administracji sprawdził z dnia 21-02-2019 demka i obejrzał gracza nucka ale jeżeli okaże się i ktoś obejzy demka i wyjdzie na jaw że gracz był odpalony to czemu ty go nie zbanowałeś wcześniej daj my na to po 4 

dlaczego ty go tak bronisz a pan nucek sam sie nie wypowie na ten temat ? tylko daje like w odpowiedziach ? 

Edytowane przez zabijakaNs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie banuje, bo wiem, że czysty jest proste i logiczne chyba i nie jest to moje zadanie, abym demko oglądał. Tylko jak masz zarzuty, że się pali możesz go zgłosić w dział zgłoś czitera.  

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Skoro muszę to jestem i ja. Moze najpierw sprawa tsa i podpowiadania. Ale zacznijmy od początku. Szukałem serwera, na którym moge zostać na dłużej. Znalazłem wasz serwer DD2. Pomyślałem że może być okej. Wchodzę A moim oczom ukazuje się AlkoLove. Ziomek, z którym znamy się bardzo długo. Potwierdzić to może komentarz na moim profilu steam. Sekcja komentarzy nr 9. Napisane 19 stycznia 2018. Długo się nie widzieliśmy, więc od razu wbiliśmy na tsa. Graliśmy kiedyś w jednym teamie więc było o czym rozmawiać. Co do mojej gry. Mam słuchawki zwykłe, od telefonu. Nie potrzebne mi słuchawki za załóżmy 200zł. Po prostu nie jestem głuchy. Słyszę to co chce słyszeć. Poza tym na moim profilu steam możesz zobaczyć godziny (Dokładnie 4359) I to na samym steamie, warto dodać że grałem też wcześniej. Na DD2 nie ma oporów. Dzięki pluginowi na asysty sposób na otwieranie tabeli co mapę jest prosty. Wystarczy rzucić HE w anarchię... Dla mniej spostrzegawczych mogę powiedzieć że serwery publiczne polegają na grze na wyczekanie. Zwracam się tutaj do zabijaki. Jak mogłem Cię słyszeć w trupie? A może tak, że wcześniej słyszałem jak wbiegałeś dolnym, może byłem gotowy na rasz longiem co przekłada się na automatyzm większości graczy czyli dalsze raszowanie TT spawnu. Może sprawdziłem srodek I nikogo tam nie było i zainteresowałem się trupem. Teraz Ci nie odpowiem na to pytanie, bo nie wiem jak wyglądała sytuacja. Z tego co mi się wydaje to dział "Zgłoś Cheatera" jest kierowany bezpośrednio do graczy A nie adminów. Czy Ty mając admina i widząc takiego czitera wszedłbyś (w twoim przypadku weszł(pisze się szedłem a nie szłem, ale to szczegół)) na forum i rozpisał demko zamiast zbanować go na serwerze? "Zgłoś Cheatera" jest po to żeby ukarać podejrzanego, kiedy admina nie ma na serwerze. To, że prawdopodobnie pisałeś do administracji na u@ nie świadczy o tym, że Cię ignorują. Uważają, że gram czysto. Jak chcesz to rozpisz mi demka z wczoraj. Grałem większość czasu więc wybierz sobie jedno i rozpisz w dziale "Zgłoś Cheatera". Chętnie się pośmieję z tego co tam napiszesz, a raczej w jakim języku to napiszesz. 1991 rok urodzenia i brak znajomości znaków interpunkcyjnych, podstawowych zasad ortografii? Będzie śmiesznie. Polecam zaopatrzyć się w lepsze słuchawki lub wyjąć ***** z uszu. Miłego rozpisywania, z fartem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samego TS'a to i ja mogę potwierdzić, że ci dwaj panowie w żaden sposób sobie nie podpowiadają. Byłam na TSie I przed wczoraj gdzie rozmawialiśmy o szkole, pracy, grze. Byłam również wczoraj i ani jeden z wymienionych powyżej graczy nie dał żadnego infa gdzie jest przeciwnik. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Pozdrawiam smerfetka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak to w takim razie jesteś magikiem ty możesz mieć nawet słuchawki nwm skąd ale nie ważne dam ci 1 przykład który wczoraj sprawdziłem ja mam słuchawki np wychodząc z respu tt idac trupa przed trupem słyszę jak ktoś wbiega dolnego ale nie mowie że jeden drugiemu podpowiada tylko chodzi o to że byłem świadkiem takich sytuacji że nie mogłeś ich wiedzieć a wiedziałeś o tuż ta sytuacja z trupem co do słyszalności jak możesz kogoś słyszeć jak leci pół mapy na shifcie ? po drugie nawet przykład taki siedzisz na respie ct na długiej sie biją idzie typek gale na shifcie a ty bardzo celnie z respu ct go skanujesz ? chodz nie mogłeś wiedzieć gdzie on jest ok mógł być to przypadek ale miałeś takich akcji kilka owszem ja też mam akcje co sam w nie nie wierze ale to jest akcja 1 na kilka rundy a ty masz takich dziwnych akcji kilkadziesiat w ciągu 1 rundy co do czasu ? co mnie interesuje ile gdzie grasz ? uwierz mi ja jako gracz mam bardzo duże doświadczenie nie jeden admin wpadł dzieki mnie nawet nie wiesz jak ludzie sa podli i jak ukrywają prawdę ... nawet czyste oglądanie demka ci nic nie wykażę na gołe oko ale wystarczy ze zwolnisz demko i bedzie widać czy np typek ma aimlocka czy ma przeskoki ale cóż dużo ludzi teraz gra nie czysto a że grasz na steamie nie świadczy że jesteś czysty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nuucga też podejrzewałam że lata odpalony i nie jednokrotnie wchodziłam na specta żeby go sprawdzić, jednak jeśli dobrze się przyjrzeć to są normalne sytuacje, (trzeba mu przyznać dobrze gra :D i też mnie czasem wkurza :beka: ) czasem wystarczy jedno tupniecie i wiadomo gdzie ktoś jest np po schodzeniu z górnego na dolny po schodach postać "tupnie" nawet na shifcie... W tej grze liczy się movement i czujność, a nie gra na przysłowiową pałę, a to że ktoś siedzi na Team Speak'u z kimś podczas gry nie świadczy że sobie podpowiadają... Zwłaszcza że chłopaki siedzą na publicznym gdzie każdy w każdej chwili może wejść.. 

 

A co do samego tematu.. To polecam używać opcji edycji, zamiast spamować postami. 

 

@ zabijakaNspokaże Ci to na tym przykładzie edytujesz post o oznaczasz @ i nick.. proste i logiczne.. 

Co do tego co piszesz.. ja też gram na słuchawkach od telefonu i uwierz ja będąc na bombside potrafię usłyszeć jak ktoś broń zmienia kto jest np na długiej, czy na midzie... a Ty mówisz że nie słychać kroków podczas strzelania.. Nie wiem co Ty za słuchawki masz że Ty nic tam nie słyszysz.. Demko jego nie jednokrotnie oglądałam i według mnie on jest czysty.. 

I tak jak napisał @ nuuceg jest taki magiczny radar wystarczy na niego popatrzeć..  jak widać że zniknęła gdzieś kropeczka to wiadomo że jest tam przeciwnik..  Bo kolega / koleżanka  z drużyny musiał / musiała jakoś zginać.. 

 

Edytowane przez Daria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mam edytować odpisując każdemu z osobna tylko daria to nie jest jedna sytuacja :) a jest ich kilka o tuż owszem może być lepszy zgadza się wszystko co ty piszesz ale ciekawe czy usłyszy tupniecie pojedyncze tak jak ty mówisz jak z każdej strony słuchać strzały nie da się czasem trzeba kilku kroków że by usłyszeć i powtarzam jeszcze raz to nie jest pojedyncza sytuacja że gracz był jasnowidzem a kilkanaście nie mowie tez słyszę na przykładzie jak ktoś idzie i gdzie jest ale to jest 1 sytuacja na kilka a u gracza jest to zbyt częste jeżeli chodzi o trupa ok ale nie było to tylko w trupie chodzi mi ogólnie takich dziwnych akcji z graczem moge wymienić kilka z pamięci a było ich kilkanaście a na koniec dodam siedząc na bombsaidzie A gości wbiega długą a gracz jest chwile wczesniej wcelowany już i czeka nawet jak gracz wbiegajacy typnie nie jesteś w stanie go usłyszeć bo jest za duża odległość dziekuje tyle co miałem dopowiedzenia w tym temacie nwm chce właściciel niech obejrzy demka sprawdzi i sie wypowie nie chce niech poprostu zamiecie sprawe pod dywan i zamknie temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj xD Wiesz co znajduje się w lewym górnym rogu? Dla niektórych to duża zielona plama z białymi kropkami. Dla mnie to radar na którym znikają kropeczki. W skrócie, tam gdzie nie ma kropeczek jest przeciwnik. Proste

Edytowane przez nuuceg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.29 Przesiadywanie na komunikatorach głosowych jest dozwolone lecz bezczelne podpowiadanie jest zakazane.

Nie mamy nagrania z TeamSpeaka więc nie mamy pewności czy sobie podpowiadali czy rozmawiali o kwiatkach, jeśli pewność będzie 100%'wa Admin zostanie następnym razem ukarany regulaminowo.

Co do "Spamowania postami" to jest to temat skargi i odpowiedzi na zarzuty i pytania są podane prawidłowo w osobnych wypowiedziach i opcja edytuj nie jest wymagana.
Demka które udowadniają używanie nielegalnych programów wstawiamy w odpowiednim dziale gdzie zajmą się tym osoby do tego wyznaczone.
 

tematzamkniety.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie