Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [MODERATOR] TeAdIum


TeAdIum

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- 200 sensownych postów, Brak.
- min. 2 miesięczny staż na forum, - Pomimo tego, że konto posiadam od 27 kwietnia 2016 roku moja aktywność pojawiła się dopiero 6 lutego, także nie spełniam tego wymagania.
- wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) +
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, - Nie mam żadnego ostrzeżenia na swoim koncie.
- dobra opinia wśród administracji, Szczerze mówiąc nie wiem jaka jest, pozostawię to Wam do oceny.
- znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', - Zapoznałem się z regulaminem po pierwszym wejściu na forum, znam go dobrze.
- Nazwa tematu: [Moderator] NICK +

Podanie:

Imię: Tomasz

Data urodzenia: 05.02.2001

Nick na forum: TeAdIum

Co Cię skłoniło do napisania podania: Otwarta rekrutacja, mała ilość moderatorów oraz dużo wolnego czasu.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Obecnie się uczę, chodzę do drugiej klasy (technik informatyk).

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Tak, na większości for o tematyce gry counter-strike mam konta w celu reklamy bądź odwołania od bana, dodatkowo wspomnę, że na żadnym forum nie mam rangi pełniącej jakiejkolwiek funkcji (admin, moderator, ubt czy inne).

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Na wielu sieciach oraz forach dostałem bana, zazwyczaj sam napisałem do właściciela aby nadał mi blokadę, na poprzednim forum dostałem bana za obrazę pewnej osoby, lecz już zostałem od banowany, cięższy dzień oraz alkohol spowodował to, na żadnym innym forum nie miałem takich wybryków.

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Posiadam doświadczenie, ostatni raz tą rangę miałem około rok temu, jestem osobą bez konfliktową, kulturalną (nie bluzgam na prawo i lewo), zdarzyło mi się już raz przesadzić, tak jak wspomniałem w poprzednim punkcie, lecz wyciągnąłem z tego naukę.

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Na przestrzeni lat zauważyłem jedną rzecz, dużo obiecywali, mało robili, wolałbym żeby zaczęto od zrobienia najmniejszej rzeczy która polepszyła by życie w Polsce, a dopiero potem było mówione co będzie dalej.

 

Wiem, że nie spełniam wszystkich wymagań lecz postanowiłem spróbować sił.

 

Edytowane przez TeAdIum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady... Jeżeli nie spełniasz to po co w ogóle ten wątek, po co są te wymagania? Może lepiej je usunąć i niech każdy po kolei pisze...

- Brak podstawowych wymagań "Brak jakiekolwiek wymagania dyskwalifikuje Cię z tej posady !"

- Aktywność rozpoczęła się 29 stycznia, a następnie 6/7 luty..

- Jako ubteam póki co też za wiele nie pokazałeś 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro @ SzusteRsię nie dostał z powodu wymagań to trzeba być konsekwentnym. Ty nie spełniasz tych najbardziej podstawowych,  czyli jakiejś regularnej aktywności.  Do tego mało kto Cię kojarzy, jesteś bo jesteś. 

Jako że mam taki dziwny zwyczaj, to śmiem twierdzić, że twoja ortografia jest na średnim poziomie, a nie wysokim. Chociaż nie wiem po co w ogóle ten punkt stoi w wymogach. Ale, że jestem czepialski, to zwracam uwagę na takie rzeczy. 

Nie czytasz też ze zrozumieniem o czym świadczy odpowiedź na ostatni punkt oraz nieznajomość zasad panujących w rekrutacji na moderatora.

Reasumując,  jestem przeciw.

 

@ Daria.radzi sobie z działami,  ale są sytuacje gdy chociażby przyjdzie troll na forum lub dwóch userów się kłóci nieustannie. @ eXe.nie może siedzieć 24/7

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pozwolę sobie się wypowiedzieć. 

Po pierwsze nie spełniasz wymagań podstawowych - postów i aktywności- Mało osób Cie kojarzy.

Po drugie Twoja odpowiedź na ostatnie pytanie nie jest do końca przekonywująca.

Po trzecie jeśli poprzednie podania zostały odrzucone z powodu nie spełniania wymagań ( Szuster, Kamilek) to nie wiem po co w ogóle założyłeś temat, gdzie z góry widać że nie spełniasz większości i podanie jest skazane na odrzucenie po przeczytaniu 2 pierwszych linijek Twojego postu.

A jako tak już nie czepiając się bardziej samego podania lecz w ogóle rekrutacji w dalszym ciągu nie wiem po co jest otwarta skoro na forum się nic nie dzieje i @ eXe.świetnie sobie radzi z pilnowaniem porządku.   Dla mnie kategoryczne NIE.

Edytowane przez Daria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpisz sobie? Nie wiem skąd masz w ogóle UBT. Dostałeś ok nie moja sprawa tylko jest to nie sprawiedliwe wobec innych graczy. Co do podania na NIE:

- brak wymaganych postów

- brak wymaganej aktywności na forum

- nie wykazałes się jeszcze jako UBT

Piszesz, że jesteś w 2 klasie technikum i masz bardzo dużo czasu? Hmm dziwne bo z tego co kojarzę a kończyłem takie same technikum co Ty to 2 i 3 klasa jest najgorsza. Może inną szkoła i inne wymogi nie moja sprawa. Argumenty na nie masz wyżej.

 

Edytowane przez SoLLuffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie będę się rozpisywał bo nie ma potrzeby. Wystarczy popatrzeć:

- posty = brak,

- brak jakiegokolwiek wkładu w forum,

- aktywność = brak,

- nikt Cię nie zna a dostałeś rangę UBT tak o,

 

Więc krótko mówiąc jestem na NIE.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie odrzucam, ponieważ tak jak napisała większość nikt cię nie zna. Rangę ubt dostałeś niedawno i tak naprawdę nie wiemy za co czmu i tak dalej. Ale taka była decyzja w która nie za bardzo chce się mieszać. Druga sprawa to wymogi, ja jestem wstanie przymknac na to oko ale moim zdaniem były osoby które nadawały się na moderatora a ich podania zostały odrzucone. Trzecia rzecz moderator musi dać coś od siebie dla forum a ty Narazie nie pokazałeś się z żadnej strony ani dobrej ani złej.

+ za chęci 

 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie