Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Moderator] SzusteR


SzusteR

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- 200 sensownych postów,  +
- min. 2 miesięczny staż na forum +
- wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) +
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym  -/+
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, brak warnów
- dobra opinia wśród administracji Myślę że jest 
- znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym',  +
- Nazwa tematu: [Moderator] NICK +

 

Wzór:

 

Imię: Daniel
Data urodzenia: 09.05.1999
Nick na forum: SzusteR
Co Cię skłoniło do napisania podania: Otwarta rekrutacja oraz chęć pomocy.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Jeszcze się uczę.
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Posiadam jak każdy.
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dostałem bana za reklamę naszej sieci.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem akywny tak jak tylko mogę, może na shoutboxie nie widać mnie, lecz siedzę, przeglądam działy, ciągle jestem na bieżąco z nowościami, zmianami itd. Dlatego też, bo mam chęci do pomocy i pilnować porządku :D 
Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Przede wszystkim przyszły prezydent powinien być uczciwy, lojalny wobec Polaków oraz spełniać swoje obietnice. A dlaczego? A dlatego ponieważ, każdy dotychczasowy prezydent obiecywał że zmieni nasze życie na lepsze. A okazało się że obiecał wiele rzeczy a wyszło tak że nic nie zmienił aż do dzisiaj. Więc moim zdaniem takiego prezydenta nie będzie, który zmieni życie Polaków na lepsze.

 

Edytowane przez SzusteR
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność jest w miarę ale też nie powala, pojawiasz się raz na kilka dni i znikasz.

Dobrze się z Tobą rozmawia i potrafisz rozróżnić spine od luźnej rozmowy co nie każdy potrafi na tym forum. 

Wiek na plus, wymagania spełniasz

 

ALEEEE....

Jak to było pisane w poprzednich podaniach "Nie ma dużo roboty przy forum więc dodatkowi moderatorzy są zbędni".  Jak dla mnie nie potrzeba ich tak jak za każdym razem gdy była otwierana rekrutacja na moderatora bo na forum absolutnie nic się nie dzieje oprócz spin na czatboxie raz na 3-4 dni. 

Jestem na male tak a raczej na okres próbny a później zobaczymy. 

Edytowane przez KamiLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że jesteś aż tak aktywny (a to nie tylko siedzenie na forum). Ostatnia aktywność do 20 godzin temu, następnie 11/12.02, a następnie styczeń. Jesteś raz na jakiś czas.

 CZAS ONLINE - 2d 3h 54m 29s (forum dwa miesiące, a ty masz 2 dni online ;p) 

Nie wspomnę o braku kultury ;) Kandydat na moderatora, a takie słówka ;3 

3.png.bbf08c776f5c19a306b3ce7681693437.png

344917860_Beztytuu.png.26b436d003b0db1db0aba2d4ff965be4.png

"Dlatego też, bo mam chęci do pomocy i pilnować porządku" Jeszcze tej pomocy nie widziałem.

 

Na nie.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i cacy ale są problemy z nerwami, a może raczej z trzymaniem języka za zębami.  Do tego wolałbym abyś miał aktywność jak w 2017, bo teraz to słabizna. Znam Cię i wiem, że coś z tego by było,  ale nie można patrzeć przez pryzmat przeszłości.  Dlatego w obecnej chwili jestem przeciwny. Przykro mi.

Z tego co wiem wracasz do domu i będziesz mieć więcej czasu. Jeśli popracujesz nad aktywnością,  to zapewne przyjmą cię bez zastrzeżeń. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam na prośbę @ SzusteR

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie