Skocz do zawartości

Zablokowane Multi Admini


esej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na wstępie pragnę zaznaczyć że wszelakie błędy ortograficzne lub inne nie są celowe.

Wychodzę z propozycją która ma miejsce na wielu rozwiniętych jak i tych mniej rozwiniętych sieciach - Multi Admini / Senior Admini Serwerów CounterStrike.

Byłaby to funkcja bardzo odpowiedzialna i zarezerwowana tylko dla najbardziej zaufanych osób w naszym skromnym community.. zadaniem osób takich było by utrzymywanie porządku i patrolowanie każdego możliwego serwera który ostał się w naszym małym internetowym domku. 

Oczywiście na rangę tą trzeba będzie spełniać bardzo "hardkorowe" wymagania typu. Rok/Dwa na forum, minimum "X" godzin dziennie czasu wolnego i wiele tym podobnych.

Na starcie chcę wspomnieć że jestem totalnie przeciwny temu by taką rangę otrzymywali Admini "2 lub więcej serwerów" - Pragnę by kolor ten był Elitarny i kojarzył się z serwerowym wzorem a nie randomowymi szybkimi podaniami.

Sądzę że ta propozycja wpłynie dobrze na naszą społeczność jak i sytuacje na serwerach sieci gdzie brakuje personelu.

Moja wizja opisania w tym temacie nie jest pełna więc zachęcam do zadawania pytań odnośnie niej lub popierania jeśli poglądowo zgadzamy się w tej kwestii. 

 

Pozdrawiam i liczę na kilka postów aktywności ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to się nie podoba. Przerabialem to na kilku forach, małych oraz dużych i za każdym razem taka ranga była niewypałem. 

Osoba z nią musiałaby nie mieć ani życia zawodowego, ani prywatnego. Zazwyczaj kończy się tak, że wisi sobie pusta ranga bez członków, tak dla ozdoby.

@ esejnaprawdę sądzisz,  że tu się uda? Jak dla mnie nikt z naszych userów się nie nadaje.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, drenn napisał:

A mi to się nie podoba. Przerabialem to na kilku forach, małych oraz dużych i za każdym razem taka ranga była niewypałem. 

Osoba z nią musiałaby nie mieć ani życia zawodowego, ani prywatnego. Zazwyczaj kończy się tak, że wisi sobie pusta ranga bez członków, tak dla ozdoby.

 

3 godziny temu, Rambooo napisał:

Jestem zdecydowanie na nie, gdyż na paru forach to w ogóle nie wypalało, szkoda by tutaj teś nie wypaliło.

 

No właśnie napisałem w temacie że ma być to ranga Elitarna dla może 1dnej, 2óch, 3ech osób na całej sieci - znam wiele sieci na których wapaliło i to tylko dlatego że właśnie zdobycie jej graniczyło z cudem. 

 

@ drenn trzeba zmieniać i tworzyć by nie stało w w miejscu, sądze że to się uda nawet jeśli ta ranga ma stać przez rok pusta.

 

@ TeAdIum Nie bo wtedy na 100% nic z tego nie będzie :)

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czemu by nie dodać takiej rangi, zawsze to jakiś krok dalej i jakieś urozmaicenie na sieci. Ale tak jak mówiłeś  @ esej że tą rangę dostali by ludzie naprawdę zaufani na sieci a nie jakieś randomy które mają admina na 2/3 serwerach. Taka osoba powinna by mieć min. 6/12 miesięcy staż na forum, posiadać min. 4 adminów i być znana na forum jak i przez administrację. Jeżeli by to przeszło to musiałbyś znaleźć taką osobę a nie wiem czy to będzie takie łatwe. Jestem co do tego na TAK.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak, miedzy innymi upłynniło by to działanie adminów, chociaż nie jestem tu na forum długo, również zauważyłam że osób które są na forum rok, jest stosunkowo mało.. lecz z resztą propozycji się zgadzam, bardzo fajny pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja%20przyj%C4%99ta.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie