Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Ferstelem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Do dzisiejszego artykułu zaprosiłem Ferstela, naszego Vice Administratora sieci. Wywiad krótki, lecz wydaje mi się być treściwy. Jeżeli chcesz poznać członka naszej administracji bliżej, koniecznie przeczytaj ten wywiad! Zaczynajmy.

 

Yoohoo: Cześć Ferstel! Jak Ci minął dzień?

Ferstel: A powiem Ci że minął  bardzo dobrze. Nie narzekam :) Jak to codzień musiałem iść do szkoły, przeżyć parę godzin i wrócić. Potem powtórka do szkoły, i aktualnie siędzę, słucham muzyki i pracuję.    

Yoohoo: Do szkoły jak wiele z nas, trzeba to przetrwać xD Do której klasy chodzisz?

Ferstel: Aktualnie 2 klasa liceum na profilu ratownictwo przedmedyczne z elementami dietetyki.    

Yoohoo: No, ładnie ;) Czyli ile wiosen u Ciebie na koncie już?    

Ferstel: Już 17, za dosłownie 4 miesiące i 7 dni będzie 18-stka :)  

Yoohoo: Odliczasz czy taki przygotowany do wywiadu, żeby się pochwalić takim wynikiem? :D

Ferstel: Na bieżąco powiedziałem :D Spojrzałem na kalendarz i szybka matematyka haha

Yoohoo: A, to świetnie ;) Szkoła bardzo Ci obciąża prace nad naszym forum?

Ferstel: Szczerze mówiąc czasami nie ma jak wejść, czy to poprawa złych ocen jak wpadną żęby było czyste konto. A tak to jeżeli jest możliwość i czas to w szkole przeglądam i działam + pracuję także nad własnym projektem który prowadzę w swoim mieście :)

Yoohoo: Przedstawisz nam, jakim?    

Ferstel: Jesteśmy grupą osób ćwiczących Street Workout. Z dnia na dzień rozwijamy się w tym sporcie jak i staramy rozwijać nasze social media oraz powiększać grono odbiorców. Na początku lipca organizujemy także zawody :)

Yoohoo: Noo, to ciekawie ;) Coś daleko lecimy, ale wróćmy do Twojego imienia i miejscowości w której mieszkasz.

Ferstel: Moję imię to Jakub i mieszkam w Tarnowie.

Yoohoo: Co ciekawego powiesz o Tarnowie? Urodziłeś się tam?

Ferstel: Urodziłem się tam, ale szczerze nie ma takiego czegoś w Tarnowie co można by było naprawdę pozwiedzać. Jedynie co polecę to plac do ćwiczeń na drążkach :) To jest idealne miejsce do zwiedzenia haha

Yoohoo: Haha, to ciekawe ;) Jak ktoś wbija do Tarnowa to do Ferstelka na plac do ćwiczeń obowiązkowo.   

Ferstel: No wiadomo, bez gadania :D

Yoohoo: Temat Tarnowa obcykany. Chyba, że masz jeszcze coś do dodania.

Ferstel: Wystarczająco już.

Yoohoo: Jak oceniasz funkcjonowanie CSowicze.pl?

Ferstel: Jeżeli miałbym oceniać w skali od 1-10, to była by mocna 8. Dlaczego? Ponieważ jako forum funkcjonuje bardzo dobrze, ludzie przykładają się do roboty naprawdę dobrze, ale są tacy którzy nie robią tego na takim poziomie jak powinni. Nie będę tu wymieniał danych osób bo każdy napewno będzie wiedział o kogo chodzi.    

Yoohoo: Rozumiem, ale chyba nie jest źle. Wydaje mi się, że reaktywacja przebiegła poprawnie, a Tobie? Jakie masz zdanie na ten temat?    

Ferstel: Myślę że przebiegła tak jak miała przebiec. Wszystko było dopracowane aby sieć ponownie wystartowała na pełnych obrotach. Każdy jak wiesz dołożył jedną cegiełkę aby do teraz sieć prosperowała na bardzo dobrym poziomie.    

Yoohoo: No, też tak uważam. Interesujesz się czymś? 

Ferstel: Moim głównym zainteresowaniem jest sport czyli Street Workout oraz działanie w jego obszarze. A jeżeli chodzi o inne zainteresowania to grafika komputerowa, tworzenie/edycja for/prowadzenie projektów.    

Yoohoo: Stworzyłem ankietę dot. sportu, zapraszam do wzięcia udziału. Dlaczego akurat Street Workout? 

Ferstel: Jakoś mnie ten sport zaciekawił i czemu by nie spróbować. Już zagłosowałem ;)  

Yoohoo: Cieszę się ;) Masz swoją drugą połówkę?

Ferstel: Jak widać po zdjęciu posiadam :) Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu że ją mam :)  

Yoohoo: Zdradzisz nam jej imię?

Ferstel: Martyna.

Yoohoo: To pozdrów Martynę, mam nadzieję, że zaproszenie na ślub będzie dla wszystkich na CSowicze, nie?    

Ferstel: Czy dla wszystkich to zobaczymy, ale napewno niektóre osoby bedą na 100% zaproszone ^^

Yoohoo: Te kilka tysięcy użytkowników na pewno się zmieści, nie bój się o to xD Co najczęściej pijesz?

Ferstel: Jak to przy sporcie to dużo wody, przydarzy się czas na soki. Alkoholu narazie nie spożywam ponieważ nie jest mi narazie potrzebny :)

Yoohoo: Trzymam kciuki, że nigdy nie będziesz go pić xD Masz swoje ulubione danie?

Ferstel: Oczywiście, jest to tagliatelle z brokułami robione przez moją cudowną miłość <3

Yoohoo: Amm, w takim razie szef kuchni nam się rodzi? A Ty gotujesz, czy zostawiasz to Martynie?    

Ferstel: Też gotuję :) Robimy to razem :D

Yoohoo: To mam nadzieję, że przyjdzie mi kiedyś coś z Waszej patelni skosztować ;)

Ferstel: Pomyślimy, jak będziesz grzeczny :)

Yoohoo: Oho, spoko ;) Wspominając o grzeczności, to ile rozdałeś banów od reaktywacji?

Ferstel: Ban był jeden, a jeżeli rozmawialibyśmy o warnach to było by ich bardzo dużo :)  

Yoohoo: Mi i ekipie Redaktorów nie dawaj warnów, grzeczni jesteśmy ^^ Lubisz to, co robisz na CSowicze?

Ferstel: Oczywiście! Nie myślałem że zajdę aż tak daleko, ale no robię to co mam robić i wszystko przychodzi z czasem.

Yoohoo: Ciśniemy do końca powoli, pokażesz nam się?

Ferstel: Nie ma problemu, z wyjazdu z Martyną do Szczawnicy :)

das.png.4ebd364b488bcdb8f1c2990f149ac142.png

 

 

Yoohoo: Szczawnica? Jak już mówisz, to opowiedz nam coś z tego wyjazdu. Gdzie leży Szczawnica?    

Ferstel: Położone na pograniczu Beskidów Zachodnich i Pienin, nad potokiem Grajcarkiem. Naprawdę polecam odwiedzić sobie to miejsce z rodziną czy przyjaciółmi. Ogólnie mili ludzie, super atmosfera w zakwaterowaniu, po prostu miejsce idealne na odpoczynek.

Yoohoo: Może kiedyś wpadnę, jak już polecasz. Daleko mam swoją drogą, kawał Polski. A co do fotki - super ;) Kończąc powoli wywiad, to chciałbyś kogoś pozdrowić?    

Ferstel: Dzięki za pochwałę! Napewno rodziców, swoją dziewczynę Martynę, do tego was redaktorów ponieważ robicie kawał dobrej roboty i oby tak dalej, także Rumcajsa, Sysię, eXe, Kamilka, Rambo i Matiego aka Matixena :)  

Yoohoo: Kawał dobrej roboty robią szczególnie chłopaki - @drenn oraz @kamilek! Dzięki za udzielenie wywiadu, cześć!

Ferstel:  Też dziękuję, bay!

 

Edytowane przez Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ferstel toooo ja się czuje obrażona i pominięta :( :lezka:

 

xdddd.png.0ad7bcdcd3108a85e69b16fdf520cd98.png

 

Co do samego wywiadu to oczywiście plusik :) zawsze to jakieś nowe informacje o naszym Vice :x dobra robota...

 

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że wyjdzie tak piknie 8) Ogólnie 10/10 <3 


@ Ania.Przepraszam :lezka:

@ drennLepiej żeby ta informacja została tylko dla mnie ;)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wywiadzik, miło się czytało :D 

Dziękuję za pozdrowienia, mam jednak nadzieję że jak kiedyś wpadniemy do Tarnowa z Patrykiem to nie każesz nam ćwiczyć na drazkach haha <3

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się czyta taki wywiadzik :)

Dobrą robota, oby tak dalej ;)

Plusik oczywiście za dobrze wykonaną pracę. 

Co by tu więcej mówić, czekam na więcej! 

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie