Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane seeerwer


Nasti

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Jak ja tego nie znoszę, jak mnie to wkurza ;/Jestem dziwacznym człowiekiem, któremu nadano imię Anastazja. Posiadam (UWAGA) siostrę xD która jest gryzoniem i najbardziej lubi kable  iphone XD W sumie to gram sobie w cs ale tylko dlatego że, moja siostra jest patologiczna i wole kogoś bić niż ja :DMam swój serwer z kolegą który robi wszystko za mnie a ja zbieram hajsy na czipsy i tak własnie tyje XD a tak serio jakoś daje radę.

Typ Serwera: 4maps
Ilość Slotów: 16 moge zwiększyć 
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.239.221:27135
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Bo wkurza mnie to że kazdy czepia sie ze jestem dziewczyna ble ble inni zaś dostają mózgojebu a jeszcze inni jadą krytyką itp a że, jestem kobieta nie oznacza że jestem jakaś cofnięta. Oczywiście pomoc mi się przyda przy serwerze nie ukrywam tego ( serwer mam z kolega który jest za granicą) i licze że czegoś się naucze od was.
Rozkręcony [TAK/NIE]: jest reklama master i gb
Wiek właściciela serwera: ja19 Mateusz 27
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: tak 
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: czyli ?
Kontakt: gg 67604856 steam Ne28I201K snap/insta/fb/tel/skype  co dusza pragnie.

 

 

@ Mesharskyprosze popatrzeć na wasze serwery, nie wrzucaj mnie do jednego worka nie da sie rozkrecić w 3 dni serwera. Jestem Ambitna mocno stoję i wiem czego chcę.

Edytowane przez Nasti
m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

-serwer taki sobie

-pusta laseczka

-na GG ma podane,że ma 25 lat [oszustwo]

-16 slotów to za dużo  jak tyle na 5 serwach tylu ludzi razem nie ma. [póki co to sobie możesz powiększyć grono stulejarzy]

+ jest jeden plus "Mam swój serwer z kolegą który robi wszystko za mnie"    [wykorzystywanie innych] dokładnie walić frajerów.

38 minut temu, kukla1910 napisał:

Można dać szanse.
Serwer jako tako rozkręcony i reklama wykupiona.
W razie problemów służę pomocą.

P.S 
Insta na priv :P

Już stulejka załączona.

Pozdrawiam. Fred Mózgojeb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Puszek69chyba zle gg spisałem bo nie mam 25, dodatkowo na żartach się nie znasz bo wsadziłam w ten serwer dużo pracy uczac się czegokolwiek na temat zrobienie nawet wgrania paczki wiec skończ mi pieprzyć farmazony.

 

* I właśnie w taki sposób zniechęcasz ludzi którzy chca dobrze dla sieci, bo ja nie jestem gimbem co chce mieć serwer na 5 min.

Edytowane przez Nasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie,

- słaba reklama,

- graczy zaledwie 7 + hltv w godzinach popołudniowych.

- Sloty, niby możesz zwiększyć, ale to przychodź do nas z serwerem gotowym, a nie z możliwością edycji.

- Nie potrzebujemy kolejnych serwerów, które będą tylko stać i czekać, aż same się rozwiną.

49 minut temu, Nasti napisał:

@ Mesharskyprosze popatrzeć na wasze serwery, nie wrzucaj mnie do jednego worka nie da sie rozkrecić w 3 dni serwera. Jestem Ambitna mocno stoję i wiem czego chcę.

No w 3 dni nie, ale wasz stoi już bodajże ponad miesiąc, a wystarczy wykupić dobrą reklamę, a nie z stawką 2zł

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie