Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By Duszek
      Hejka wszystkim.
      Mam na imię Tomasz, posiadam ponad 20 lat wiec coś w głowie mam heh
      Pochodzę z województwa lubelskiego  
      Interesuje się:
      -Motoryzacją ponieważ od małego interesowałem się samochodami i ich konstrukcją
      -Kulturystyka ponieważ już trochę spędziłem na siłowniach lecz nie trenuje już ponieważ doznałem  kontuzji która nie pozwala już mi trenować :/
      -Transport bo posiadam własną firmę która zajmuje się transportem 
      -Lubie chodzić po różnych forach i zbierać warny wiec pewnie tutaj kilka złapie
      Posiadam kolekcje książek które mój tato czytał, wszystkich książek jest ponad 100 wiec planuje wszystkie przeczytać ale nie wiem czy mi sie uda ponieważ jestem delikatnym leniem
      ((::
    • By Bcy?!
      Siemanko, nazywam się Dominik, mieszkam obecnie w Warszawie oraz lat mam 19. Może ktoś mnie pamięta, a jeżeli nie to się poznamy. 

• By miglanc2526
      Witam Wszystkich 
      Na imię mam Łukasz, posiadam 33 wiosenki, jestem ze Świętochłowic (woj. Śląskie)
      W cs-a 1.6 mam przegrane kilka godzinek, raptem 785 Za to w cs-go zaledwie 269.
      Na wasz serwer [DD2] trafiłem  całkiem przypadkiem, choć nie powiem przypadł mi do gustu
      Więc w miarę czasu wolnego, chciałbym wolne chwilę na owym serwerze spędzić wspólnie z Wami.

Pozdrawiam 
      M.I.G.L.A.N.C
    • By ~Head4YOU`1.6
      Witam całą sieć serwerów cs 1.6 oraz cs:go. Przychodzę tu jako nowy użytkownik. Mam na imię Oskar, mam 16 lat. Interesuje się programowaniem oraz sportami walki. W wolnym czasie grywam w cs 1.6. Możecie mnie spotkać na serwerach typa "JB". Trenuje futbol amerykański oraz pływactwo. Jestem nastawiony pozytywnie na ową sieć. 
      Pozdrawiam!
    • By Skill.exe :*
      Witam Was Serdecznie.  Jestem Nowy 
      Mam na Imię Tomasz jestem z Gdyni mam 22 lata, Interesuje sie sportem Kocham oglądać mecze i też grać w csa  To jest gra mojego dzieciństwa, Lubie spędzać czas przed Komputerem. Interesują Mnie kobiety z dużym biustem  z deskami nie rozmawiam   Bo maja klate po Tacie  He. No i chyba to wszystko Pozdrawiam
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.